Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj maz jest dla mnie zbyt mily... nie wytrzymalam mam kochanka

Polecane posty

Gość gość

wiem ze to chore, ale wkurza mnie jego zbytnia uprzejmosc milosc wrecz taka ciapowatosc, slaby zbyt delikatny seks. Nie wytrzymalam od kilku tygodni mam kochanka on jest przeciwienstwem meza. Ale z drugiej strone troche zle sie z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kochanek ostro Cię zerżnie i za włosy wytarmosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjj89jjj
To chętnie sie z Tobą zamienie,oddaj mi Twojego ciapowatego zbyt dobrego męża,ja Go docenię..szkoda faceta dla tak niewdziecznej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są je...nte serio. Wolą być przedmiotem w seksie(nie chcą czułych kochanków) taką sekszabawką i to jest powód dla którego rozwalają swoje związki.Dlatego rada dla każdego mężczyzny. Słowo "kocham" max :raz w miesiącu. Seks: bierzesz ją jak ty chcesz, nie pytasz o zgodę. Klapsy, szarpanie za włosy, ostre rżnięcie w obie dziurki. Czuły możesz być w łóżku raz na pół roku, bo inaczej będzie szukać wrażeń na boku. W sypialni ma być twoja uległą "suczką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty żałosna ku/rwo je/ba/na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie k***y jak ty powinni sprzedawać arabom do burdelów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak chętnie dajesz to pewnie w twojej okolicy prostytutki przymierają głodem. Uważaj bo się zemszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mogłaś pogadać, że chciałabyś mocniejszy seks od razu zdrada? mam nadzieję że się o tym dowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam podobnie. Polacy sa jacys ciapowaci. Ciagle dopytuja czy ich partnerce dobrze, mowia, ze ja kochaja i inne tego typu bzdury. Tez zdradzam meza a moja kolezanka zupelnie nie rozumie jak bardzo frustrujace jest bycie w zwiazku z takim dobrym mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jaki ma byc facet? jak jest ostry to wzywacie policje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhj8ygghk
No sorry..nie wszystkie kobiety są takie jak autorka..ja wyznaje zasade że jesli facet mnie szanuje i jest dla mnie dobry to Go nie zdradze chocby nie wiem co a jestem ładna i mogłabym mieć wielu..autorce sie w du..e poprzewracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
nie podniecajcie się tak,temat wymyślił facet,kretyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ma 100proc kobiet nie wygracie z ewolucja. Kobiety chca zlych agresywnych gosci bo ci ewolucyjnie kojarza sie z przetrawniem gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starpawn_
to ku%$y jakie są! Po czasie przyjdą z podkulonym ogonem jakby nigdy nic,a facet żyje w nieświadomości. Was powinno się znakować jakoś,golić głowy,wtedy byłoby wiadomo,że na taką można splunąć. Jak ci niedobrze,rozwiedź się,rozstań,wtedy dopiero bierz się za innych. Wygodne dzi$%,bez kręgosłupa moralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolalabym byc zgwalcona przez meskiego muzulmanina niz byc w zwiazku z grzecznym polaczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oto cala teria dlaczego jestescie same... nie znacie sie na nauce i robicie wszystko wbrew zyciu. Zeby byc w szczeliwym zwiazku trzeba wiedziec ze wieź w muzgu kobiety tworzy się po seksie z mezczyzna. dlatego konieczne jest doprowadzenie do seksu w przeciagu 1-2-3 randek maksymalnie 5ciu wowczas taka kobieta bedzie lojalna i mezczyzna jej tez. Jesli sie tego nie zrobi nic z tego nie bedzie to neurobiologiczna machina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole mieć spokojnego w łóżku i w zyciu niż egoistycznego tyrana, dlatego kocham mojego męża jeszcze bardziej jak patrze na bad boyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapciusie to nieudacznicy, bez odrobiny agresji i dominacji nie da się poradzić sobie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty szmato trzeba ciebie zgwałcić milion Arabów powinno ciebie zgwałcić i wiesz nie obgaduj swego męża współczuję mu takiej żonki wulgarna zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedzam
 

tak ma 100proc kobiet nie wygracie z ewolucja. Kobiety chca zlych agresywnych gosci bo ci ewolucyjnie kojarza sie z przetrawniem gatunku

pomylily ci sie procenty dziecko, agresywnego moge zabic jesli wyciagnie lapy dlatego unikam bo nie chce za szuje siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×