Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pytanie do pracowników biurowych przedsiębiorców i właścicieli firm

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Mam pytanie dotyczące podpisywania się na dokumentach i pieczątki. Jestem pracownikiem administracyjno - biurowym w firmie budowlanej. Szef udzielił mi pełnomocnictwa do podpisywania różnych dokumentów w firmie ( umów, umów cywilnoprawnych, rachunków do umów, list obecności, list płac ), ze względu na to, że wyjeżdża na delegacje i sam pomaga pracownikom przy budowie. Pytanie brzmi, czy powinnam wyrobić sobie imienną pieczątkę ? Tzn, mam pieczątkę firmy ( dane to: nazwa firmy, imię i nazwisko właściciela, adres siedziby, nr telefonu, nip i regon ), ale domyślam się, że przy podpisywaniu się swoim nazwiskiem muszę wyrobić swoją. Jak ona powinna wyglądać ? Nie mamy w firmie żadnych dyrektorów, naczelników, redaktorów, dlatego zastanawiam się z kogo upoważnienia powinnam wyrobić sobie pieczątkę, czy z imienia i nazwiska szefa, czy po prostu właściciela. Bardzo proszę o poradę osób zorientowanych w tym temacie. Pozdrawiam, Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz, możesz na dokumentach w odpowiednim miejscu nadrukowywać "pieczątkę" - tj. imię, nazwisko i stanowisko - i obok się podpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli np. Anna Kowalska pracownik administracyjno-biurowy nr. tel. 555 444 888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczątka "z up."( z upoważnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj o pieczątce firmowej, co musi posiadać, gdzie jest potrzeba itdwww.stampler.pl/porady,wymogi-pieczatki-firmowej-czyli-co-mowia-polskie-przepisy

Edytowano przez Masertiger1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×