Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goow

Jak u was z wycieczkami kto placi?

Polecane posty

Gość goow

Zawsze musze wzystko placic, albo oddawac pieniadze Zabralam ostatnio mojego chlopaka na wyieczke i nic nie mowilam, zeby cos oddawal wszystko oplacilam.W koncu jest moim chlopakiem a nie kolega ktory mi musi oddac oc do centa. Od kolezanek czesto slysze, ze ich faceci kupuja im torebki, buty, oplacaja wycieczki, ja zawsze musze z moim wszystko rozliczac. Nic mi nie kupuje i powiedzial, ze na urodziny dostane nie wiecej jak za 120 zl a ja mu kupilam prezent za 1000 zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chłopaka najnormalniej w świecie nie stać na prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dasz palec wezmą cała rękę Ja mojego męża przyzwyczaiłam że opłacam rachunki i wyjazdy teraz odznaczajam go od tego Na szczęście jest wyrozumiały i teraz płaci rachunki także on a jak jedziemy gdzieś razem to ja np place bilety za wyjazd a on za pobyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu,slabiutkie to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przemian :) a i prezentów droższych raczej nie kupuję. No, chyba, że jednorazowo. 1 000zł na prezent? To ile zarabiasz? Rozumiem, że ok. 20 000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pedale zamiast pracy szukac znowu na babskim forum sie madrujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moja teoria. To fakty. Siedzisz tu od rana do wieczora i pieprzysz te bzdety az sie slabo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze zarabiam tylko ze czesto od kolezanke slysze ze ona nic nie placa nawt od facetow tez slysze ze kupilem to dla niej tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jeśli Ty bardzo dobrze zarabiasz, a on nie, to chyba nic dziwnego, że daje Ci takie prezenty, na jakie go stać? To raz, a dwa... jedni mają partnerskie podejście do związku, inni chcą dziewczynę kupić. Podobnie kobiety. Pytanie brzmi, jak wg Ciebie powinien wyglądać satysfakcjonujący związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dokładność "za 120 zł" a sorki granica jest dołująca nie zauważyłam, ze "nie za więcej niż " :) Koniecznie na kolejne urodziny kup mu za 2 k to i kwota na prezent dla ciebie powinna zwyżkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×