Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Empiku opinie.

Polecane posty

Gość gość
Praca Empik. Rzeczywiście empik w tej chwili należy do czołówki najgorszych pracodawców. Milion procedur do zapamiętania, dostawy niewspółmiernie do miejsca na wyłożenie i ciągłe uświadamianie przez przełożonych o tym, że robi się za mało i za wolno. Do tego koszmarny nacisk na umbrellę i karty mój empik oraz żenujące zarobki. Wstydziliby się płacić ludziom najniższą krajową kiedy ci nierzadko pracują za dwóch a nawet trzech. Dobra praca co najwyżej dla studentów, reszcie stanowczo odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.igortreneronline.pl. Tutaj za własną przemianę można zgarnąć 10 tysięcy złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą podwyżki bo od stycznia podnoszą najniższą. Tylko takie są w empiku podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W empiku nigdy nic się nie zmieni. Przeciez w ankietach wyszlo ze zdecydowana większość pracowników jest zadowolona z pracy. Kto by chcial za tak wiele obowiazkow zarabiać więcej niż minimalna stawkę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem w tej firmie dość długo,byłem lojalny,dostosowywałem się do różnych zmian,ale niestety Empik podziękował mi za to wszystko wielkim kopem w d.Przykre to bardzo,jedyna pozytywna rzecz to regionalny dyrektor T.G.który naprawdę jest według mnie dobrym District managerem,a przedewszystkim normalnym dobrym człowiekiem i przełożonym,który potrafi dobrze zmotywować załogę mimo całego tego bałaganu w centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w empiku jeszcze ktos kupuje ksiazki? Przciez online mozna o wiele taniej. Nie to ze ksiazki sa drogie, to jeszcze pracownicy pracuja za marne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam niezadowolona ze swojej pracy i w końcu podjęłam decyzję o tym, ze trzeba się rozejrzeć za nowym zajęciem. Jak ktoś z was szuka w Łodzi lub okolicach, to na tej stronie http://praca-lodzkie.pl/ macie aktualne oferty pracy. Ja akurat szukałam w usługach i udało mi się w parę tygodni znaleźć prace na lepszych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lidlu pensja zwyklego sprzedawcy 2400 na rękę w " super firmie empik" szef sekcji 1600 smiech na sali po prostu najlepszy pracodawca roku 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej12345
NIE WARTO. Cały dzień na nogach, ganiasz w tą i z powrotem za co dostajesz minimum. Co do premii kombinują jak tylko się da aby jej nie wypłacić. Generalnie zakłamana firma, traktująca pracowników jak roboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie coś o podwyżkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do podwyżek to na szefie sekcji mam teraz 3000 brutto podstawy plus od tego standardowe 3 premie, każda po 300zl brutto (salon sieciowy, duże miasto). Maksymalnie więc wychodzi 3900 brutto (niecałe 2800 na rękę, Milanie niecałe 2200). Jest jeszcze ta premia za bycie w TOP skanowania kart ME i to jest z tego co pamiętam 200zl do wypłaty. Dostają je osoby które są w Top10 z najwyższym wynikiem skanowania z podziałem na wielkość sklepów. Czy to dużo czy to mało to niech ktoś sobie sam ocenić czy mu się opłaca pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak beda wygladac podwyzki we frazczyznowych empikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon partnerski - obowiazki jak szef sekcji w regularnych salonach - 2100 brutto. Czasem premia, ok. 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szef sekcji w empiku franczyznowyn na rękę rochę ponad 1600 obowiązki wiadomo jakie od przyjęcia towaru poprzez zwroty + lokalne obsługa kasy,obsługa klienta , naciski na umbrelę na karty mój empik na wykonanie planu brak jakichkolwiek benefitów na święta nic zupełnie nic, brak motywacji dla pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze jako osoba, która tam pracowała kilka lat i zmieniła pracę...uwierzcie są gorsze miejsca...w obecnej pracy jedyne co mnie trzyma to zarobki, ale gdyby nie one to bym najchętniej wrócił...Bez problemu dostawałem L4, miałem urlop na żądanie, pracownice nie miały problemu z urlopem na dziecko... w obecnej firmie tego nie ma... zapieprzasz i jeszcze non stop słyszysz bo Ci premię upierdolę ^^ uwierzcie są gorsze miejsca niż EMPIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sam napisales trzymaja cie zarobki wiec mi nie mow ze nie mozesz isc na L4 po prostu nie chcesz bo pensja mniejsza bedzie a w empiku masz najmniejsza krajowa i tak zadnych premi i tak bys chetnie tam wrocil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję 2 lata i podjęłam wreszcie decyzję o odejściu. Ogrom pracy fizycznej i obciążenie psychiczne jest straszne. Jako szef sekcji przed SM odpowiadasz za WSZYSTKO. Jak z**********z za trzech to brak komentarza. Jak minimalnie czegoś nie dopatrzysz op*****l. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potraktowali mnie tam jak g****o. Zatrudnili kiedy był największy ruch (był to okres świąteczny) motywowali nas do pracy wysokimi premiami a po świętach większość zwolnili i nie wypłacili premii za CIĘŻKO PRZEPRACOWANY miesiąc... obrzydliwe zachowanie, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh tak czytałem opinie czytałem fora słynne "cała prawda o empiku" ale jednak nic tak nie wyrabia opinii jak praktyka. Zatrudniłem się w ramach "rekrutacji swiątecznej" ale szukałem pracy ogólnie więc zostałem już na stałe( wtedy to był nowy sklep w dużym mieście potrzebowali ludzi) Sama rekrutacja... pic na wodę i fotomontaż. Nagrywajcie rekruterów albo spisujcie oświadczenia. Obiecywano nam wysokie premie za utargi właściwie 2 pensja za ten okres. Było to wręcz krzyczane. Więc młoda kadra spinała się zasuwała dziennie kilkaset paragonów ,dalimy radę nawet 30% ponad założenie i co? i g****o. Okazało sie,że premie przysługują pracownikom dopiero po określonym stażu pracy ( różnei 1-3 mce) Nie ma tego nigdzie w umowie. Ale obiecanej 2 pensji nie zobczyłem. Było to bardzo przykre. Kolejne hity to tzw. góra... kim jest góra gdzie jest góra tego nie wie nikt. Ale ilość pomysłów instrukcji handlowych i niemożliwych do realizacji planów jest co nie miara. Mobbing na każdym kroku. To nawet nie wina szefów salonu. Nasza szefowa jest cudna. Plasterek na ranę. Ekipa spójna i zgrana,ale co z tego skoro od rana suszą funkcyjnym głowę o gównianą i niesprzedawalną umbrellę ? W pewnym momencie udziela się wszystkim zły humor. Sama idea Umbrelli jest idiotyczna,ale to juz było opisywane. Zabawne jest to ,że sklep tym traci:) Nie zapomnę jak babeczka chciała kupić kalendarz za 89zł a ja opyliłem jej nasz umbrellowy za 19.99. Przecież to bezsens. ALe za to najłatwiej podpaść więc umbrella staje się celem nadrzędnym każdego pracownika. Co do wypowiedzenia... nic to nie da to taki moloch,że nie odczuje. Na złość zrobimy co najwyżej kierownikowi który często jest najbardziej mobbingowany prze"górę" ale ludzie będą tam pracować nadal...myślę,że dlatego,że praca w księgarni (hahaha) nie jest jak to się mówi obciachowa. Plusem jest to ,że empik ostatnio oferuje umowę o pracę i krajową pensję chociaż moze zależy to od salonu. W sumie to plecam zatrudnić się tam. To dobra szkoła życia. Ale na dłuższą metę zajedziesz się. Możesz liczyć na fajną kadrę to potrafi uratować sytuację ,ale naciski z"góry" stopniowo wykańczają nawet najlepszy team:( PS jak Wam sie sprzedaj cudowne niełamiące kredki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem :( Kredki? Największy badziew jaki istnieje, nawet ładnie nie kolorują. A jedyne co się liczy dla szefostwa to wyniki parasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jest rekrutacja na kierownika sklepu w Warszawie. Zastanawiam sie nad aplikowaniem. Doswiadzenie mam. Ktos moze sie wypowiedziec kto jest kierownikiem jak wyglada praca? Duzo juz sie naczytalem od sprzedawcow a chcialbym uslyszec cos od kierownikow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest informacja na jakiego kierownika? Salon regularny czy partnerski? Czy chodzi o kierownika sali sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kierownikiem długi czas. Po prostu porażka. Opierdziel za wszystko i wszystkich. Obowiązków od cholery i za to wszystko 1800 zł do ręki. Nie polecam. W Biedronce kasjerka zarabia tyle co kierownik w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korcz
Praca w empiku to wyzysk w najczystszej postaci, zarabia się najniższą krajową a wymagania kosmiczne. Ostatnio pani prezes chwaliła się dużym sukcesem, jakim była organizacja Bestsellerów Empiku szkoda że ogromne pieniądze są na opłacenie takiej imprezy a już tych pieniędzy nie ma dla pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pracownikach ze wschodu i ich zatrudnieniu dużo jest porad na stronie agencji Worksol – http://worksol.pl. Sam szukam właśnie z ich pomocą teraz ludzi do pracy budowlanych, chodzi o roboty drogowe i jesteśmy na dobrej drodze, żeby coś z tej współpracy rzeczywiście wyszło na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki salon to niewiadomo. Na pracuj . Pl jest ogloszenie. Kierownik sklepu. Format mega i duzy. Co kolwiek by to znaczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×