Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Empiku opinie.

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś wie czy były wyniki ankiety, która była przeprowadzana w czerwcu, bo ktoś napisał, że wg tej ankiety pracownicy są zadowoleni, ja nigdzie nie widziałam wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym chetnie ja zobaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie to mowi prawda w oczy kole wiec szczerze watpie zeby kiedykolwiek je opublikowali z tego co pamietam to kazdy salon mial mies sporkanie ze swoim SM i mialy byc omawiane wyniki no ale wypadly pewnie tak wysmienicie ze Pani Prezes ograniczyla sie tylko do podsumowania ze jestesmy zadowoleni z pracy w otoczeniu kultury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl tylko na intranecie filmik z pania prezes. Powiedziała, ze zdecydowana większość pracownikow wg ankiety jest zadowolona z pracy. I cos o tym bylo, ze trzeba poprawić komunikacje miedzy centrala a salonami. I to tyle. U nas żadnych wyników dyrektor nie przedstawial. Wychodzi na to, ze pracując za glodowe pensje, mając mnóstwo obowiązków i ciągłą presje na wyniki jestesmy zadowoleni i nie chcemy zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca empik opinie piszcie to w każdym poście to strona wyjdzie w wynikach googla wyżej. Odkąd sięgam pamięcią nigdy nie było żadnych wyników takich ankiet, a pamiętam chyba z 4 (co dwa lata średnio). Zawsze było, że analizują, powstał specjalny zespół, przygotowują prezentację i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca empik opinie wydaja pieniadze na jakies kretynskie programy typu lin czy lean jak zwal tak zwal ktorych w wiekszosci salonow nie da sie wprowadzic w zycie oczywiscie potem sie szczyca ze program jest swietny to samo z ta ankieta niby anonimowa i wyniki zostana opublikowane a potem smieszny wywiad z Pania prezes ktora mowi ze jest swietnie i wszyscy sa zadowoleni a konkretow brak zenada i propaganda rodem z PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie na leany, bestsellery Empiku (finansowane w całości przez Empik czyli opłacenie "gwiazd", czasu antenowego) i inne pierdoły to kasa jest, ale dla pracowników to już nie ma. Chociaż zapomniałabym od marca mają być "podwyżki" w empiku, obstawiam, że jakieś 50 zł na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę prorokować ale jestem prawie pewny że z kwotą trafiłaś w 10 ke ale to przed podjęciem podatku 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, pracowałem w tej spółce 3 lata na dość wysokim stanowisku. Chciałbym potwierdzić całkowity brak szacunku do Człowieka... i to główny powód dla którego postanowiłem odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
praca empik opinie ten moloch juz dawno powinien upasc. Ludzie obudzcie sie i nie robcie w nim nawet zakupow, nie wspierajcie tego... lepiej i taniej zrobic zakupy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik com wysyla klientom sms zeby robili zakupy w niedziele żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście, jak pani prezes na swoim blogu chwali się, jaką to wspaniałą firmą jest empik, że jest na 5 miejscu. Szkoda, że nie jest na 5 miejscu pod względem zarobków dla pracowników salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moze sie pochwalic ze takie dobre wyniki tak malymi nakladami finansowymi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją pracę znalazłam na www.jobuj.pl i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmie chyba średnio się wiedzie, skoro zamknęli salon we Wrocławiu... ciekawe, czemu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salony zamykają i otwierają nowe a wiedzie się im aż za dobrze wydają pieniadze na pierdoły typu nowy komunikator, zautomatyzowany magazyn no i coraz to nowsze imprezy firmowe tylko na pracowników salonów nie wydają ani grosza więcej niż musza. Smutne lekarza prawdziwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy was tez dzial bezpieczeństwa podlada przez kamery i sprawdza co robicie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przychodzi zwłaszcza w okolicach grudnia na cały dzień i patrzą na kamery na kasie na zachowanie kasjerów. O jakiś innych mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że chodziło mu o takich którzy z Warszawy przez sieć podglądają a nie audyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaliśmy taki raport z działu bezpieczeństwa np. Opisane, ze w tych dniach o godz. 16 nie bylo aktywnej sprzedazy, ze za duzo kasjerow na kasie, ze w tych dniach nie bylo oklepanych kieszeni itd. Wyszczegolnione dni, godziny i zrzuty z kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dział bezpieczeństwa rozwija się coraz więcej osób do inwigilacji pracowników nowe pomysły jak widać bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może chce ktoś dorobić na wypełnianiu ankiet online? wg mnie najlepsze polskie strony to takiego zarabiania to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. TOLUNA – sporo ankiet , a nagrody to obecnie przelew na Paypal, bony do Empiku, TKMax,zalando, MediaMarkt https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza104
Słyszałam wiele negatywnych opinii na temat pracy w Empiku. Nie lepiej tutaj https://sprzedajemy.pl/praca poszukać bardziej atrakcyjnej oferty? Można sprawdzić, jakie inne księgarnie aktualnie poszukują pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikomu nie polecam tej firmy jako miejsca pracy. Sam zmarnowałem tam zbyt wiele lat. Jeśli ktoś z góry Wam mówi że jesteście ważni i im na Was zależy są to brednie. Wystawiają na stanowisko ph idiotów którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu i szacunku do ludzi ( nie wszyscy oczywiście). To jest praca dla baranów bez własnego zdania i osobowości. Niestety nie można sobie pozwolić na myślenie i indywidualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Nie myśleć, nie zadawać pytan i harować za dwóch za najniższą. Tak wygląda praca w Empiku partnerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ciągle rozliczanie ze sprzedaży przykasowej. Depresji i nerwicy się można narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewull
tak tu tylko depresja i inne choroby , nogi bola , glowa boli i starsi stażem sie znecaja , pracuje troche ale wg niektoreych za krotko inic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet to forum umarło. Widać wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×