Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Empiku opinie.

Polecane posty

Gość gość
Szkoda pisać od lat jest źle nic się na lepsze nie zmienia więc nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja szkoda pisac ja lata czytalam pisalam nic sie nie zmienilo o przepraszam zmienia sie z roku na rok gorzej coraz mniejsze pieniadze brak szacunku dla pracownika zadnego socjalu empik umywa rece bo dal salony na franczyzne ajent mowi ze empik nie daje i kolko sie zamyka trzeba uciekac poki nie wciagnie was empik i wyssa wszystkie soki jak mnie ale ja juz odeszlam nareszcie szukajcie pracy zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja też pracuję w empiku kilka lat i nic nie zmienia się na lepsze, SM opływa w kasę widać to po jego stylu życia, a nam po najmniejszej linii oporu czyli najniższa krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik to już prawdziwy obóz pracy. Ciągła presja, ogrom obowiązków, brak szacunku do pracownika, pełno zakazów i procedur, ciągła kontrola pracownika i wymagania z kosmosu. No i pensja - wiadomo - najniższa lub okolice. Tak wygląda praca w salonie partnerskim . Z roku na rok coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , pracuje w salonie partnerskim i wszyscy bez wyjatku zarabiamy najniższą krajowa ... moje pytanie brzmi czy osoby tzw. funkcyjne maja z tego tytułu jakiś dodatek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba funkcyjna ma wyzsza zasadnicza ale niewiele wiecej niz zwykly sprzedawca nie daj sie wykorzystywac bo i tak robia to na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, widziałem przypadki gdzie osoba funkcyjna nie miała żadnego dodatku. Jedynie zastępca miał trochę więcej, reszta składu po równo tj najniższa. Wszystko zależy od PH, generalnie chętnie dołożą obowiązków bez zmiany wynagrodzenia. Nie ma się co dziwić, mniej dla nas więcej dla PH. Znajomi w innych firmach i ich pracodawcy mają osobną pulę na swoje wynagrodzenie i na pracowników, a tutaj taka patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korcz
No i szykuje się kolejna ankieta nt zadowolenia z pracy w empiku, czyli kolejne wielkie pieniądze wyrzucone w błoto a wyniki znowu nie będą podane, więc można się domyślać, że poprzednia wypadła kiepsko. Nie trzeba być geniuszem marketingu, żeby wiedzieć, iż przeprowadzanie ankiety, klepanie po plecach i chwalenie na nic się zdadzą jeśli ludzie zarabiają najniższą krajową. Przykre jest to, że pracownicy salonów traktowani są jak głupi robole, którzy mają harować i nic się nie odzywać, a to często są ludzie wykształceni, tylko nie mięli szczęścia w znalezieniu normalnej, godnie wynagradzanej pracy. Nie wiem na jakiej podstawie pomysłodawcy kolejnej ankiety uważają, że coś od ostatniej się poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak wspaniale w empiku ze w moim wlacznie ze mna zwolily sie cztery osoby w ciagu kilku miesiecy i to osoby z dlugim stazem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialam na odvhodnym regionalnemu co mysle na temat empiku i co to da nic dalej beda was miec za glupkow...ankiety pytania nadzieja ze moze cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona niezadowolona
praca empik opinie Praca w empik to patologia! Odradzam, straciłam tam kilka lat życia. Marne zarobki, praca za kilka osób, ciągłe obcinanie etatów przy dokładaniu jednocześnie pracy Szukajcie pracy w normalnych firmach, to jest obóz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze, że coroczna konferencja w Hiltonie się udała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×