Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

oj tam oj tam, po prostu tym rodzajem angielskiego humoru obcuję od ponad 20 lat, więc trudno się po mnie spodziewać sztampowej reakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kotko. x Jakoś wybrnę, Piąta. ;-) x Czy menopauza może objawiać się ciągłym utyskiwaniem na zjawiska przyrodnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy menopauza może objawiać się ciągłym utyskiwaniem na zjawiska przyrodnicze?" x oczywiscie! wiem, bo nie utyskuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów w przelocie, ale zawsze coś;) Dzień dobry:) x "Na wszelki wypadek wyjmę portfel i sprawdzę czyja podobizna widnieje na monetach" xxx Dopóki nie okaże się, że w sklepie kolonialnym możesz kupić tajemniczą miksturę z etykietą "Ubique" wszystko jest w porządku;) Fajnie, że Ci się podobało, bardzo mnie to cieszy:) Miłego dnia ludu pracujący miast i WSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam nawet, MS, boję się. ;-) Pielęgnuję w sobie myśl, że jestem całkiem żywa. To Ty jesteś wyłącznie wirtualny, na domiar złego nie masz imienia. Może jako wirtualny byt masz chociaż jakiś numer katalogowy? x Cześć Iftar. Jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umarły jeszcze będę wielbić ciebie I nie zapomnę pod ziemią, czy w niebie, O twej jasności Boś ty mi była nie próżnym marzeniem, Nie bańką zmysłów tęczowej nicości, Lecz byłaś ducha ożywczym pragnieniem Wiecznej miłości! Nie otoczyłaś mnie pieszczotą senną, Ani też falą spłynęłaś płomienną Na pierś stęsknioną, Nie wprowadziłaś mnie na róż posłanie, Gdzie tylko ciała w upojeniu toną, Lecz mi piękności dałaś pożądanie, Moc nieskończoną. Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, "Jaśnie Pan" widzę ma już ugruntowaną pozycję w waszym stadle skoro może sobie po jaśniepańsku grymasić do obiadu ;) A skoro o obiadach, znam mężczyzn, którzy mimo dość częstych wizyt w restauracji, czyli sporej skali porównawczej, od 20 lat słowem nie skrytykowali posiłku zaserwowanego przez żonę - mimo że obiektywnie nie jest to jakaś szczególnie wysublimowana jadłospisowo kuchnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja jestem zwolennikiem brania anginy zimnem" x nie jestem pewna, czy Whisky aby na pewno miała na myśli lody na zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej to okazji ta z lekka retro ta liryka powyżej? I kto tak jak ja woli nieco współcześniejsze spojrzenie na poezję miłosną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zrobiło się lirycznie. Nagle. Trochę od czapy. Między rozmową o lodach a rozmową o lodach. Pięknie. Może Purysta zgłupiał do cna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I kto tak jak ja woli nieco współcześniejsze spojrzenie na poezję miłosną? " x Dobry wiersz, to dobry wiersz. Jakie to jest współcześniejsze? Jakiś przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może jako wirtualny byt masz chociaż jakiś numer katalogowy?" x Taki sam jak ten, Jerry, Jory, Johny? Nie pamiętam jak nazywał się ten koleś...:) FAJRANT! Chodzą pogłoski, że jestem boski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nieprzyzwoicie bogaty. Zmęczony?" x Nie no, bez przesady, jedynie przyzwoicie wynagrodzony:) Jak cholera, oczy mi się same zamykają. Dopiero teraz czuję jak dałem czadu. x "Jory" x Czytałem ubika ... lat temu:) Mimo wszystko chyba go powtórzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że się udało i poszło sprawnie. :-) x Teraz ja polecam. Chociaż wiesz jak to jest "po". Przez chwilę ma się pomieszanie zmysłów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×