Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Gość Mało_stanowczy
Fajrant na dzisiaj. Widzę, że puryście zagoiła się doopa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jakoś tak, listonoszu :-) Nie. Jeszcze nie. Zaliczyłam dziś pracę, kosmetyczkę i fryzjera. Ciężki dzień, krótko mówiąc. Jak skończę, niezwłocznie Cię powiadomię. Jak praca? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Nie narzekaj, listonosz nie ma źle ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca męcząca. Ale daje radę, dobrze że tylko tydzień tak dramatycznie aktywny, nie przepadam za Seszelami, a musialbym pewnie lecieć tam na urlop, gdybym przez cały rok tak intensywnie pracował:) Harcerzy w windzie nie spotkałaś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może to oni zaliczyli mnie? Muszę się nad tym głębiej zastanowić" x No i...? A kto płacił, może w ten sposób ustalisz kto kogo...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie narzekaj, listonosz nie ma źle !" x Tu bym polemizował, często rozmawiam ze "swoim" listonoszem, no powiem tylko, że bym się nie zamienił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
No ale jeśli ma rewir ładnych pań, do tego dobrze piekących... ;) A tak poważnie, to też rozmawiałam ze swoim listonoszem o jego pracy, "chwalił" się, że raz na dwa tygodnie zostaje ugryziony przez psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"górników" x Ta Twoja winda jest na Śląsku?;) Dobranoc, ja też zaraz znikam. Jutro powtórka z rozrywki, Z rozrywki powtórka Słuchają jej biura, Słuchają podwórka, A czas sobie płynie banalnym tik tak, Powtórka z rozrywki? A jak! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będąc młodą lekarką
Nie. Moja wind jest w samym centrum Wszechświata. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chwalił" się, że raz na dwa tygodnie zostaje ugryziony przez psa" x Mój dostaje gaz pieprzowy:) Ale "chwalił" się czym innym...:) Aczkolwiek na możliwości kulinarne klientek nie narzekał, może jedynie w kontekście przybywających kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się przelogowywać na Jestem Niezależny A w późniejszych edycjach Jestem Beznadziejny;) "Światowe centrum spraw beznadziejnych. Flaga na maszcie opuszczona do połowy wysokości. - Nawet nie ma gdzie usiąść panie Beznadziejny. Wszystkie miejsca zajęte przez komornika. - Komandorze! Poruczniku! Jeszcze nie zajął mi tytułu! - Toaleta też zajęta... - Może damska jest wolna? - Jakoś wytrzymam..." Cośtam o nadchodzącej depeszy, ale nie pamiętam dokładnie, no i treść: "Brak wody w Krakowie. Stop. W Bronowicach odwołano Wesele. Stop. Wysoka nagroda za ujęcie wody." Dalej mi się nie chce o tym jak ściągali górę lodową, która była tak wielka, że nie mieściła się w Małym Bełcie i o czeskich celnikach:) Dobranoc definitywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zostałam tu sama? Lepiej nie, bo rozpędzę się w monologach, a to może być niebezpieczne. Mam nadzieję, że u Was też zimno, znaczy, że istnieje sprawiedliwość na tym świecie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie morze i tak jest zajęte przez ludzi od parawanów. Jak śpiewał klasyk "Bałtyk śmierdzi ropą naftową..." No i żeby opalić cycki, trzeba szukać plaży N. Teraz kiedy już obrzydziłam sobie wakacje, mogę pracować bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym. ;-) x Ludzi od ubezpieczeń tak się właśnie szkoli. Pierwsza zasada brzmi: "klient jest kretynem". Wiem to, bo kilka lat byłam doskonałym sprzedawcą kitów. W innej branży, ale zasady nagabywania podobne. ;-) x Porządny facet zawsze imprezuje w nocy. Nigdy w dzień. Nie ma się co czepiać. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co przesadzać z wodą, słońcem i piachem, pewnie dlatego namioty. Opcja dla tych którzy muszą nad morze, ale woleliby w góry. Widziałam gdzieś takie coś. W Lidlu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Myślicie, że kiedyś wpadną na pomysł zadaszenia plaży, żeby się turyści nie musieli zdźwigać tak niemiłosiernie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Bo ile można tych parasoli, namiotów... Polska centralna odpada. Po chuj nam jeszcze większy tłok, Whisky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×