Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość bolllar
Jeżeli chodzi o perfumy to też wolę kupić oryginalne w sklepie, bo na allegro to nigdy nie wiadomo na co sie trafi, a tak to mam pewność że płacę za jakość. @Romika27 Też tam kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolao
Kilka razy niestety sie nacielam na allegro i zdecydowanie wole sprawdzone salony z perfumami. NIestety jest troche drozej ale jakosc pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jon
witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek222
wielu was jest w błedzie. ja mam dostep do oryginalnych poprzez znajomosc z ludzmi ktorzy pracuja w perfumeriach i hurtowniach a tym samym handluja rąbanka. (nie pochwalam ale dlaczegonie mam korzystać- przecież to nie ja kradne. pozatym w tym kraju wszyscy kradna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium25
Kupiłam przez sprawdzonego przez mojego faceta sprzedawce j'adore EDP 100 ml za 130 zl, niby all ok, ale miałam jeszcze tester 1 ml i pachnie inaczej. Na tym kupionym duzym są wszystkie nalejki i kolor sie zgadza, tylko zauwazyłam literowki w lacinskich nazwach w skladzie i wydaje mi sie, ze plywaja w nim jakies zanieczyszczenia. Ale gdy minie pierwsza nuta - ostra i spirytusowa - zapach jest identyczny z testerem, utrzymuje sie tez ok. 7 godzin. Podkreślam, ze ten sprzedawca działa na rynku ponad 5 lat i nigdy nie podejrzewalismy go o podrobki, zawsze mial rewelacyjne produkty. Nie wiem co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam _domingez_ z wroclawia ma ich niewiele ale za to oryginalne z strefy wolnoclowej Duty Free. kupilem ostatnio chanel dla swojej dziwczyny i byly naprawde zgodne co do opisu. Zapch jest nawet po praniu ale to Chanel :) jesli ktos ma watpliwosci i ma wywalic niepotrzebnie kase w bloto polecam naprawde tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia550
Mam do odsprzedania wodę perfumowaną Gucci Eu de Parfum II. Jest to nietrafiony prezent. Woda jest zafoliowana, nie była używana, na pudełku jest nr serii. Osoby zainteresowane proszę o kontakt - mszymska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlod3
ja np sprzedaje perfumki ale ciezko mi jest sie wybic na allegro gdyz kazdy uwaza zas ze moja cena jest za wysoka...mam perfumki oryginalne kupowane w stanach w sklepach producentow, i wydaje mi sie ze ciezko jest ogolnie cokolwiek sprzedac z kosmetykow na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlod3
gdzie reszta postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam na sprzedanie kilka sztuk perfum damskich Calvin Klein euphoria oraz męskich :Paco Rabanne 1 milion perfumy dostałem od znajomego ze Stanów w razie pytań proszę pisać na gg 9223871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madzia_1234
Mam do sprzedania perfum cacharel eden. Jest odfoliowany i użyty raz ( nie spodobał się potencjalnej użytkowniczce). Prosze o kontakt na gg 6861593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stjerne
A ja chetnie kupie duza ilosc perfum lub testerow z tej jak to nazywacie "rabanki" Skupie do 100 sztuk roznych zapachow w niskich cenach. Warunek - tylko oryginaly. Prosze pisac - stjerne@live.dk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się naciełam
Proszę o pomoc, zamówiłam na allegro perfumy CK euphoria, dzisiaj przyszły. Chciałabym poprosić kogoś, kto wie, że na pewno ma oryginał o kilka wskazówek. Moje wyglądają mi póki co na podróbki. Przyznam, że jak oglądałam oryginał w sklepie to nie zwróciłam na to uwagi. Butelka ma srebrną obudowę, proszę o pomoc - obudowa ta jest raczej metalowa czy plastikowa? podobnie z atomizerem. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa S.
Witam wszystkie Panie. poniewaz musialam zamknac sklep kosmetyczny zostalo mi duzo perfum. sprzedaje je po swojej cenie zakupu. wszystkie sa nowe i orginalne. jesli ktos jest zainteresowany podam maila : nina1282@o2.pl w mailu wysle link na allegro gdzie mozna je u mnie kupic poniewaz chce by nasza transakcja byla bezpieczna i dla was i dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa S.
Witam wszystkie Panie. poniewaz musialam zamknac sklep kosmetyczny zostalo mi duzo perfum. sprzedaje je po swojej cenie zakupu. wszystkie sa nowe i orginalne. jesli ktos jest zainteresowany podam maila : nina1282@o2.pl w mailu wysle link na allegro gdzie mozna je u mnie kupic poniewaz chce by nasza transakcja byla bezpieczna i dla was i dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa S.
Witam wszystkie Panie. poniewaz musialam zamknac sklep kosmetyczny zostalo mi duzo perfum. sprzedaje je po swojej cenie zakupu. wszystkie sa nowe i orginalne. jesli ktos jest zainteresowany podam maila : nina1282@o2.pl w mailu wysle link na allegro gdzie mozna je u mnie kupic poniewaz chce by nasza transakcja byla bezpieczna i dla was i dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z perfumami zawsze był problem, też raz się nacięłam na prdróbkę, która niestety kosztowała tyle co oryginalny perfum. Może opcja podpisywania się pod sprzedaża własnym imieniem i nazwiskiem jest jakimś rozwiązaniem. Takie własnie proponuje sprzedajemy.pl. Byłoby idealnie, gdyby ten sposób okazał się trafiony,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonbon37
Według mnie to cena to nie wszystko, allegro to jak bazar zwykły. Na bazarze kupisz wiele marek tyle że nie zawsze prawdziwych. Z podróbkami natomiast jest tak,że niektóre wytrzymują porównania z oryginałem a inne nie. Wole normalne sklepy internetowe, marki takie na jakie mnie stać i czasem jakieś promocyjne ceny. http://www.ofertypromocje.pl/okazje_5--znizki-na-wszystko-w-tagomago-pl_11669.php . Polecam tagomago.pl dobre sa także perfumy Oriflame .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep
polecam lepiej sklepy internetowe, np www.sklep.pollenaewa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko000n
Perfumki na ALLEGRO to 95% podróby.Każdy kto sprzedaje pisząc że przywiózł parę flakoników z UK i chcę sprzedać z małym zyskiem to oszust.Przykład- Fahrenheit w UK 100 ml około 56- 58 funtów w sklepie firmowym ,na ALLEGRO minimalna cena oscyluje NAWET w granicy 150 zł,to troszkę dziwne, gdzie tu logika.To samo odnosi się do sklepów wolnocłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacyfists
Ludzie.... kupiłem na allegro perfumy i jest ok trzymają jeden dzień jak te sklepowe i pachną identycznie ..... OOO to ile wy byście chcieli pachnieć 3 dni...... to oszczędzacie na mydełku czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz trafiłam na lipną wersję Coco Chanel Mademoiselle. Zapach utrzymywał się bardzo krótko, po pewnym czasie nie używania perfum, stał się wręcz drażniący. Opakowanie i cena jak najbardziej orginalne, jedynie zawartość coś niekoniecznie. Teraz już jestem bardzo ostrożna w kupowaniu perfum, jaki kosmetyków na allegro. Więcej na temat mojej przygody z Coco Chanel Mademoiselle, na moim blogu http://thegreatkatee.blogspot.com/2012/06/zapach-lata.html Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro bym nie kupiła, za dużo podróbek. Ale polecam zakupy w klubach zakupowych, ja kupuję perfumy w Mi Momento, jestem zadowolona, mają niskie ceny, czasami nawet 70% taniej, no i zawsze wszystko jest oryginalne. No i na facebooku mają happy hour, wiec warto polubić, żeby zdobyć dodatkowe rabaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adicom23333
mam do sprzedania wodę toaletową gucci pour homme dla mężczyzn, 100 ml, zafoliowane, oryginalne, za 299 zł. dla porównania ceny: http://www.ceneo.pl/275928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkabar
Zapraszam chętnych z Żor i okolic, a także z całej Polski a nawet Europy którzy chcieliby kupować perfumy FM (perfumy alternatywne do oryginalnych) na potrzeby własne lub też sprzedawać innym (płacicie 23,64 a nie 33,80) macie jakieś pytania zapraszam na gg 2088560 lub aga851@gmail.coml Osobom, które zapiszą się u mnie gwarantuje stałą pomoc i co najważniejsze NIE BĘDZIECIE MUSIELI ROBIĆ ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 10 SZTUK ABY DOSTAĆ PACZKĘ ZA DARMO- ROBIĘ ZAMÓWIENIA GRUPOWE WIĘC MOŻECIE ZAMÓWIĆ NAWET 1 SZTUKĘ A NIE ZAPŁACICIE NIC ZA PRZESYŁKĘ ZAPRASZAM SERDECZNIE NAPRAWDĘ WARTO ZAOSZCZĘDZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro889
Kurcze też czasami czlowiek nie pomyśli przed zakupem i się sugeruje tylko ceną. Ja sie prawie wkopałem na tanim Aqua di gio z allegro, ale na szczęście przez przypadek wpadłem na stronę http://www.faniperfum.pl/oryginal-czy-podrobka-153/ gdzie już ktoś sie pytał o te perfumy w podobnej cenie i się okaząło, że nie ma szans aby to był oryginał. Teraz kupuje zapachy tylko w znanych perfumeriach internetowych. Wolę trochę dołozyć i się cieszyć oryginałem niż płakac przy tańszej podróbie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1984
Ja jeszcze nie kupowałam perfum przez allegro. Ale ostatnio kupiłam sobie cienie od Mary Macom. I jestem mega zadowolona. Paleta zawiera 88 soczystych kolorków. już nie nie długo pierwsza próba na koleżance. Jakby ktoś chciał zobaczyć o czy mówię niech zajrzy http://allegro.pl/mery-macom-cienie-do-powiek-88-paleta-is-trendy-i2815791149.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×