Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość dew2
Dołączam niestety do grona oszukanych, pieniądze przelane, perfum brak i zero kontaktu z p. Siniarskim. Strona e-zapachy rano nie działała a teraz znów jest aktywna i kolejni nieświadomi dadzą się nabrać przez tego złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siniarski kanalia
na mowienie o kims "pan" trzeba sobie zasluzyc, a ten gnoj siniarski zasluzyl sobie na to zeby wyzywac go od najgorszych. jakbym mial blizej do tego ciula to bym sie osobiscie pofatygowal. a ta jego strona do oszustw e-zapachy.pl dalej dziala. nie wiem jak mozna byc tak perfidnym, pluja mu tu w twarz, a ten co jakis czas sie odezwie i beszczelnie gada ze wszystkie problemy to nie jego wina i dalej wyludza pieniadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nr927
Ten krętacz znowu uruchomił swoją stronę. Czy ktoś z piszących na temat SINIARSKI PIOTR (epitety do dodania samodzielnie) wie, gdzie ten (epitety samodzielnie) jest do namierzenia? Czy adres na stronie-e zapachy to garaż, stodółka czy cudza chałupa? Może by ktoś sprawdził? Marzy mi się, że może ktoś z Policji (z naszych podatków w końcu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emikol
No szok strona znowu działa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WladmirKosmkatrzystatrzy
Armagedon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WladmirKosmkatrzystatrzy
Panowie i panie!! Róbcie zrzuty ekranu z e-zapachy(póki działa)-będzie to pomocne jeżeli pójdziecie ze sprawą na policję.Poza tym wydruk korespondencji(nawet tylko swoich wysłanych,bo wiadomo że Siniarski nie raczy odpowiadać).A poza tym wydruk z ceneo i podobnych w tym tego tematu proszę wydrukować i zasuwać na policję!Jak zgłosi to jedna lub kilka osób zostanie to uznane jako niska szkodliwość czynu i gość będzie się nam śmiał w oczy,zaś jeśli zrobimy zmasowany 'atak' facet może odpowie przed sądem!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Patelnii
Siniarski pało jedna oddaj pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go2bubba
SINARSKI OSZUST!!!! zostawiłem temat na jakiś czas, ale o nim nie zapomniałem!! 21.08.2008r. zamówiłem u Sinarskiego perfumy za ponad 300zł. oczywiście do dziś nie dotarły!!! - 4 miesiące, a sklep przeciez działa podobno normalni!!! Sinarski zapewna na tym forum, że nikogo nie oszukał, wszystkie zamówione towary dotrą do zamawiających a jak nie to zwrot pieniędzy - BZDURA. nie będę opisywał jak to ciężko było z kimkolwiek skontaktować się w sprawie zamówienia bo po co się powtarzać, ale w końcu mi się udało. 25.09.2008r. zacząłem rozmowę przez GG i doczekałem się po dłuższej chwili odpowiedzi. Poproszono mnie o podanie nr zamówienia. Osoba za mną rozmawiająca podała mi szczegółowo co zamówiłem - zrobiło się trochę lżej na duszy. Oczywiście podała propozycję, że mogą wysłać zamówione perfumy - też mi łaska lub też zwrócą pieniądze. Odpisałem, że już nie chcę towaru, czekałem cały miesiąc a miał to być prezent na 21.09.2008r. więc już kupiłem gdzie indziej. Odpowiedziałem, że chcę pieniędzy o czym pisałem kilkakrotnie w ciągu tego miesiąca w mailach. kolejna propozycja "a może inne perfumy", "nie, zwrot pieniędzy". i zgadnijcie co?? CISZA!!! CZTEROMIESIĘCZNA CISZA!! Sprawy oczywiście nie zostawię, zgłoszę na policję, a wszystkim innym zastanawiającym się nad zakupami na www.e-zapachy.pl ODRADZAM. Może napisze ktoś, kto zgłosił oszustwo i jak zakończyła się sprawa? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azyza
witam ja też zostałem oszukany przez tego gnoja może by tak złożyć zamówienie u ruskich na niego.na początek proponowałbym mu przestrzelić kolanka a póżniej to się zobaczy co wy na to.a poza tym zgłaszam sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do osób oszukanych e-zapachy
Witajcie, Ponieważ Piotr Siniarski pomio swoich wielu zapewnień nie przesłał mi ani pieniedzy ani zamówienia, bardzo proszę o kontakt osoby, które chcą złożyć pozew przeciw włacicielowi e-zapachy na mój adres e-mail: imię i nazwisko, nr zamówienia z datą oraz kwotą. Pozdrawiam i czekam na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja toczę boje z Siniarskim już od dłuższego czasu, jak można się domyślić bezskutecznie. Perfumy zamówiłam w lipcu, w sierpniu sprawą zajął się rzecznik spraw konsumentów, w pażdzierniku sprawa trafiła do prokuratury i czekam... wciąż jednak wierzę, że odzyskam pieniądze, a Siniarski w końcu zostanie ukarany! Apeluję do wszystkich oszukanych, wnioskujcie do prokuratury, przecież musi być jakaś sprawiedliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go2bubba
wlasnie wysylam swoje dane do aniulaska. zlozmy zbiorowy pozew. poza tym i tak zloze takze pozew indywidualnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go2bubba
nie wiem dlaczego prokuratura tak dlugo zwleka z jakakolwiek interwencja??!! tyle oszukanych osob!!! ostatnio zglosilem jednego kolesia, ktory probowal mnie oszukac, wyrok zapadl po 2 miesiacach. dostal 8 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata, 750zl grzywny, pokrycie kosztow sadowych i zwrot pieniedzy. poza tym, jest juz notowany i bedzie mial na najblizsze 10 lat adnotacje w cv, co nie ulatwi mu zycia w wielu sprawach. i to wszystko za marne 400zl:) trzeba byc jednak idiota!! druga sprawa, ze ja tez dalem sie nabic w butelke. co prawda bylo to przed zakupami w e-zapachach, ale jak widac oszustow przybywa i to jest smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paPaPaaaaao2o2o2o2o2o2o2o2o2
ja zgłosiłem dzisiaj sprawę na policji i czekam na rozwój wydarzeń.Proszę o nie przyjmowanie biernej postawy gdyż właśnie dzięki takim osobom,które puszczają płazem takie sprawy mają miejsce takie sytuacje jak w przypadku e-zapachy.Mam nadzieję,że niedługo e-zapachy.pl to będzie przeszłość,a siniarski zajmie odpowiednie miejsce czyli pójdzie siedzieć.Pozdrawiam i życzę wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlornikow
Sklep fikcja-do wyciągania pieniędzy!!!!!!Siniarski Oszust!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurrrrrrr
siniarski ty klamliwy oszuscie! kiedy znow zabierzesz glos na forum? znow powiesz ze to klamstwa i ciebie biedne niewiniatko szkaluja na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczkleszczkleszcz
Witam!Wcześniej zamówiłem perfumki u siniarskiego i lipa-pieniędzy nie ma!! Ale znalazałem,a co najważniejsze sprawdziłem perfumerię www.mojezapachy.pl w 100% oryginalne i przesyłka była na następny dzień(dostałem dzisiaj-w wigilię:) )!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek531
Na stronie http://www.zlap-okazje.pl można przykładowo znaleźć: Calvin Klein Euphoria Blossom -100ml w tej chwili jest za 1,50 Myślę, że zostanie kupiony za kilkanaście złotych, czyli kilka razy taniej niż w sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to jesli
weszlam tu przez przypadek i az trudno uwierzyc, ze tyle osob zostalo oszukanych przez jeden sklep co gorsza nikt tego nie zglasza na policje?! ludzie co z wami? pozwalacie aby ktos kto oszukuje chodzil wolno? kwoty o ktorych piszecie wystarczaja aby to zglosic i zakonczyc ten proceder, a tak to sponsorujecie oszusta, ktory sie z was smieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robbbbb
sprawe na polcje zglaszalo juz mase osob... a sklep dalej dziala... co to ma byc? kiedy policja tym sie zajmie? a moze nie zajmie sie w ogole tylko da informacje o umorzeniu sledzctwa ze wzgl na niska szkodliwosc??? rozumiem ze polcija zajela by sie sprawa jakby dopiero ktos dal po mordzie siniarskiemu i ten zglosi pobicie? tutaj tez ten temat byl ruszony. http://www.goldenline.pl/forum/perfumy/614368

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siniarskiego - oszusta
oszustwo ma zawsze krótkie nóżki widzę że aniulaska@o2.pl się za ciebie mocno zabrała, dobrze ci tak oszuście się przekonasz! na twoim miejscu Siniarski jej bym kasę oddał bo w skarpetkach cie zostawi!! wcześniej czy później zło dobrem i sprawiedliwość zwycięży o ile oszukane osoby się zjednoczą w sile i będą aktywnie działać razem a nie wszystko jednej osobie zostawiać do załatwienia, lub co gorsza nic nie robić tylko narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowani
Proszę wszystkich poszkodowanych o maila na: oszukani@poczta.onet.eu Ja też zrobiłem zakupy w tym sklepie – oczywiście wpłaciłem tylko pieniądze bez sensu. Aktualnie mam napisane zawiadomienie do prokuratury oczywiście pisałem je, jako jedna osoba jednak zanim złoże te pismo to pomyślałem, że takich oszukanych osób musi być kilkanaście (jak ja kupowałem coś to dostałem potwierdzenie zamówienia z numerem 1000 a niedawno jak zaglądałem do tego sklepu to są już zamówienia z numerami 1300 wiec kilku ludzi jest poszkodowanych). Teraz umieszczam wszędzie adres: oszukani@poczta.onet.eu tak, aby zobaczyć ile jest takich oszukanych osób, które ewentualnie by chciały wykonać jakieś kroki przeciwko tej firmie. Jeśli będzie duży odzew zrobię stronę i wtedy będziemy mogli łatwo wymienić się pomysłami i opiniami. Wiadomo, że jeśli do czegoś dojdzie to komornicy szybciej się wezmą za większe sprawy niż za jakąś egzekucje 300 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekmroz
siniarski zrobiłeś duży smród tą swoją "firemką"-teraz się we własnym smrodzie będziesz dusił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra20
hm jak ktos chce oryginały z allegro moge polecic sprawdzonego sprzedawce :) :) jak chcecie... znajomy znajomego dlatego wiem skad sa te perfumy i obdarowywuje nimi całą rodzine i siebie oczywiscie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeqwwwwwwwwweqqqwww
WON!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulaska
po raz kolejny: wszystkie oszukane przez e-zapachy.pl osoby proszę o kontakt na adres: aniulaska@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueyrttruwejkenj
Siniarski myślałem że wyglądasz jak gangster,a to zwykła prawie łysa cipa w okularach:) Szczęśliwego Nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrrimini
Ja się boje kupowac perfumy na allegro. Wole tradycyjne drogerie, bo kupujac tam mam pewność,że to nie podróbka. ______________________________________________________ http://ladyspace.pl/magda/filmy.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×