Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie czy byliscie kiedys zakochani w bardzo brzydkiej albo otyłej dziewczynie

Polecane posty

Gość gość
Ja nie wiem po co brzydkie i grube marza o milosci. Przeciez dla facetow nie ma romantycznej milosci ani tym bardziej fizycznej jak kobieta nie jest piękna. Niestety większość wymaga slicznotek a wiaza sie z byle czym. Mi kilku nieatrakcyjnych kolegów powiedziało że piękne można podziwiać i w nich się skrycie podkochiwac, wyobrażać w łóżku jak się kocha z własną kobieta ale DO zwiazku nie - oczywiście oni mówią że nie chcą bo puste są ale prawda jest taka ze to one mają w czym wybierać i na biednego paszteta nie poswieca nawet 5 minut ale oczywiście ego każe im obracać kota ogonem i nie widzą jacy są śmieszni. Znam też taki układ brzydka gruba Plus brzydki gruby i on się nią bawi a ta idiotka zamiast przypierniczyc się do niego o nieliczne z racji swej nieatrakcyjnosci zdrady,wyzwiska obwinia wszelkie kobiety. Nawet te nie zainteresowane. A piekne wyzywa od szmat. On się śmieje do innych z jej desperacji i głupoty i ona o tym wie a dalej się go trzyma :D na takie upokorzenie nie ma usprawiedliwienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nawet brzydki mezczyzna ma gdzies brzydule,juz nie raz się przekonałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety? Kolejna co chciałaby związku na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłe co masz na mysli pisza na siłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z nadwagą mi się podobają :) Np 164 cm i waga 69 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc samemu, zero problemow i wymyslow debilnych.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale ja bedac brzydka szukam brzydkich to zwiazkow co w tym złego?Ale oni nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyna jest gruba nie znaczy że musi być brzydka . W ogóle waga to pojęcie bardzo względne. Ja mam 163 cm a waze 64 kg . Ktoś by pomyślał że jestem gruba . Ale nie uważam by tak było , tzn nie jestem chuderlakiem ale mam duże powodzenie i faceci mówią mi że jestem sexy . Ja mam dość spory biust , miseczka c i mam dobrze zbudowane ciało bo dużo ćwiczę, biegam , rolki , basen i nie wyglądam jak tyczka a jednak mam powodzenie. Nieskromnie muszę przyznać że buzia mam ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ta nadwaga ktora masz to sa miesnie?Nie oszukujmy sie jesli bys miała budowe grubsza z tłuszczu nie miałabys żadnego powodzenia przy tej wadze musisz szczupło wygladac na ta wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem zakochany w dziewczynie która była lekko ruda i troche piegowata i płaska jak deska, spotykaliśmy się z pół roku ale potem wyjechałem i się skończyło. Po 10ciu latach zobaczyłem ją na NK, dziękowałem wszelkiej opatrzności, że się wyprowadziłem, zrobiła się podobna do Pawłowicz. Wtedy miała 15 lat i wyglądała słodko ale potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny imprezujcie i się bawcie,nie warto tracić czas na mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamierzam się odchudzić(cycki mam fajne i nie schudną) , gnoić i ośmieszać każdego faceta co się mną zafascynuje!Taki mam plan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 08:41 ile ważysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.42-wierz mi dużo(choć podobam się,ale nie tym co bym chciała)Jednak mogę zaszaleć i wtedy utrzeć nosa tym co nagle zaczną być mili dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz czy wyładniejesz ale podobasz sie tym co nie maja innego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłosci nie ma ja to wyeliminowalam calkiem ze swojego zycia wole tak.. mezczyzne nie obchodzi jakim kobieta jest czlowiekiem, wazne zeby byla mloda, ladna, to jest najgorsze byc z kims, a czuc sie przy nim samotna, nikt nie da nam milosci, bo tego nie ma, trzeba sie nauczyc kochac siebie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zakochałam w niedojrzałym facecie już bym wolała ,żeby był jak Quasimodo,to akurat żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziewczyna o wadze 64 kg , 163 cm . Nie mam na sobie zawałow tłuszczu , może troszkę na brzuchu ale kto czegoś nie ma . A tak to mam jędrne ciało , tylko waze tak dużo i xs nie nosze. Rozmiar od s do L noszę. Były powiedział mi ze gdybym nie była ładna nie byłby ze mną . To chyba znaczyło że mam c*****y charakter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że i tak zerwał ze mną po 5 latach a teraz po roku chce wrócić ale mam go już w d***e. . Teraz chce się zabrać za siebie i schudnąć i bardziej się ogarnąć nawet pod względem osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kogo to obchodzi ?Spadaj z tego tematru skoro masz takie powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem tak, zależy czy człowiek jest zakochany, mój brat wyglądający normalnie (od zawsze ma powodzenie u kobiet), jest z dziewczyną 90 kg, starszą od niego o 7 lat, jest zakochany , niedawno się zaręczyli, nikogo w rodzinie to nie razi, jego wybór, są szczęśliwi a ona jest najmilszą i najbardziej sympatyczną osobą jaką przyprowadził do domu, więc tak jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 164cm i ważę 62kg i jestem chuda! Można policzyć moje żebra, z przodu i z tyłu. I kręgi też. Tyłek mam nie chudy, ale mały i zgrabny. Góra rozmiar 34, a dół rozmiar 36. Jedynie co to łydki mam ciut za szerokie jak na resztę ciała, ale i tak w kozakach zostaje wolne miejsce w cholewce. Więc jak ktoś pisze że ważąc 69 przy tym wzroście jest gruby... Śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam podziękować panu, ktory tak szczerze opisał męski ród-o tym, ze TYLKO wygląd sie dla was liczy i, ze każdy facet zdradza. Niby my, kobiety, to wiemy, ale zawsze mamy jakaś resztę nadziei, ze akurat nasz jest inny... Dziękuje jeszcze raz:) Pozbywam sie wszelkich złudzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x e tam,olej to to są specjalnie tak zakładane kontrowersyjne tematy,żeby produkować sporo postów,i było odpowiednio dużo wejść jak ktoś ma poukładane odpowiednio w głowie,to takich "popłuczyn' nie bierze pod uwagę, jak się spotkają osoby,które wiedzą na czym polega życie,czego od tego życie oczekują - i jeśli sobie odpowiadają pod względem charakterologicznym ,to nic innego znaczenia nie ma -a jak ktoś roztrząsa,i analizuje kilogramy,majątek i szlag wie co,to po prostu nie jest miłość,i szkoda czasu na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Serio olej to ;p Zdradza z pewnością większość, ale nie jakaś przytłaczająca większość, nadal znaczny procent naszej męskiej populacji gardzi zdradą. A co do wyglądu, to też nie takie proste, w końcu mówi się "każda potwora znajdzie swojego amatora", wg mnie nie każda znajdzie, ale chyba każda mogłaby ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za 5 - 10 lat taka gruba to bedzie spasła jak maciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, faceci gardzą zdradą...chyba w słowach przy kobiecie... bo mysla inaczej.jakby wszystkie przejrzały na oczy to świat byłby pod panowaniem kobiet a przecież faceci tego nie zniosa :) Chociaż cenię facetow za ta solidarność męska i spryt bo kobiety sa dla głupie że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro miłości nie ma dla nieatrakcyjnych, to znaczy że nie ma jej dla nikogo. Chuć to nie miłość, drodzy Państwo, choć żeby uładzić można ją nazwać miłością fizyczną, jednak dla mnie osobiście to niefortunne określenie. A kobiety które wierzą, że ich misio je tak bardzo kocha są po prostu naiwne i bardzo będzie bolało kiedy z jakiegoś powodu wielka nieskończona miłość tż'a się wypali. Wystarczy że troszkę się przytyje w innych miejscach niż biust i cyk, już misio kocha jakby mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, gość z 12:41 - dzięki wam, ze próbowalyscie mi "przemówić" do rozsądku, bym nie wierzyła temu panu. Jednakże, człowiek ten, moim zdaniem zapisał prawdę - jeśli nie cała, to duża jej czesc. Sama padłam ofiara zdrady, jestem dalej z tym człowiekiem, ale moja miłość...cóż, jest juz jakby z drugiej ręki. Mysle, ze gdyby pojawiła sie okazja, to znów by to zrobił. Pozdrawiam i życzę każdej "potworze" i każdemu "potworowi", by znaleźli swoje połówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×