Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie czy byliscie kiedys zakochani w bardzo brzydkiej albo otyłej dziewczynie

Polecane posty

Gość gościu7
Ja byłem i jestem zakochany w otyłych kobietach, ale... nie w brzydkich. Aby się zakochać, kobieta musi oczarować nie tylko charakterem ale i ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham otylego chłopaka a sama jestem szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem szczupła i szaleję za chudym rudzielcem, chociaż wcześniej omijałam szerokim łukiem. Miłośc jest slepa, teraz to nawet sama sie pofarbowalam na rudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dla kazdego inny typ kobiety jest piekny! wg europejskich standardow piekna jest szczupla, z duzym biustem i owalna/trojkatna twarza z malym nosem, duzymi oczami i ustami a brzydkie/przecietne wszystkie inne. natomiast wsrod arabow, murzynow czy chlopow z krajow azjatyckich takich jak nepal piekniejsza bedzie kobieta o bardziej ostrych rysach twarzy gdzie murzyni lubia tez grube a arabowie nie lubia zbyt duzych biustow. u indian np twarz nie ma zadnego znaczenia a liczy sie proporcjonalna i ladna sylwetka u kobiet(to mozna przeczytac m.in. w ksiazkach Fiedlera). dlatego wiele europejek bierze sobie araba czy murzyna albo innego kolorowego za meza bo woli juz kogos innej kultury czy koloru skory dla ktorego bedzie pieknoscia niz buraczka polaczka dla ktorego bedzie pasztetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak znam mase grubych czy brzydkich wg europejskich standardow polek to kazda z murzynem albo arabem zapatrzonym w nia jak w obrazek i to nie jakiegos kozojebce czy prostaka a wyksztalconego i utrzymujacego rodzine. a murzyn czy arab duzo piekniejszy niz buraczane lysiejace bydle z brzuchem piwnym i w smierdzacych skarpetach walacy przy p****lach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i szczekajcie co chcecie ale w osiedlowym markecie na warzywach pracuje dziewczyna szczupla, zgrabna ale o brzydkiej wg europejskich norm twarzy - bardzo duzy i garbaty nos, pociagla twarz, male usta. spotkalam ja w autobusie jak obsciskiwala sie z bardzo przystojnym arabem zapatrzonym w nia jak w obrazek. dziewczyna wysiadla na ktoryms przystanku a arab sledzil ja wzrokiem. wsiadla sylikonowa zdzira i kazdy polski kundel slinil sie na jej widok gdzie arab nawet nie zwrocil na nia uwagi. tez nie jestem piekna wg europejskich norm bo mam duzy nos i lekko pociagla twarz ale jestem niska i szczupla i uslyszalam pare razy od polaczkow ze jestem brzydka a araby czy murzyny czy nawet zoltek w chinszczyznie mnie podrywali i komplementowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Araby nie maja wymagan bo niektorym zalezy na visie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g. prawda na całym swiecie jest uniwersalne piękno,tylko ze obcokrajowcy w Polsce sa dobrymi aktorami :) Szczergolnie z krajow arabskich ptorafia udawac milosc oddanie itd ale jak mysla ze nitk ich nie widzi potrafia slodzic laską na ktore normalnt polak poleci nie łuddzcie sie kazdy mezczyzna na ziemi jest taki sam!Oni tez leca na laski zgrabne z duzym biusterm ładna buzia.Takie zycie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×