Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o penisach swoich aktualnych partnerów vs wczesniejsze?

Polecane posty

Gość gość
"co do obciągania, to tyle dobrego u mnie że każdy z moich partnerów uważa mnie za mistrzynię" x I każdą inną też. oczko.gif Ciekawe czemu? no chyba niekoniecznie, bo z dwoma się kumpluję mimo rozstania i to od wielu lat i to sa takie relacje, ze bez skrępowania czasem się pochwalimy albo poskarżymy na seks z nowym partnerem, czy partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. to juz jak tak dobrze jakims cudem Ci z tym szło, czy oni również potrafili Tobie się odzwajemnić i jakoś sama dochodziłaś z nimi.. czy tylko jak zawsze w jednym kierunku te poświecenie.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak który, dwóch było wybitnymi operatorami, jeden jest bardziej samolubny. Ale ja i tak nie mam orgazmu z facetem nawet jak cuda robi- kwestia blokady w głowie- nie umiem się zatracić i odpuscić kontroli, dochodzę tylko jak się sama masturbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie próbowałaś robić to jak oni byli w środku.. jest taka specjalna wkładka do pochwy cała z sylikonu mega gietka, mozesz robic sama a nawet z facetem bez jakiegokolwiek wyjmowania, pełny luz.. na zachodzie kazda sobie tak radzi www.secretdelivery.pl/public/assets/poradnik/wibratory-dla-par/lelo-noa-wibrator-dla-par-wykonany-z-silikonu.jpg ? dlaczego niedochodziłaś z nimi? nie było żadnych skurczy ? nic ? dziwne, moze bałas sie ciąży podswiadomie? ps. zobacz na tej wątek jutro, bede w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to działa jaks sie wyswietli milosnykontakt.pl/images/upload/flirtrandki/artyku%C5%82y/akcesoria%20i%20gad%C5%BCety%20erotyczne/we%20vibe.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem nawyki masturbacyjne wchodzą w krew i trudno potem partnerowi odwzorować technikę (np zaciskanie ud). To bywa zgubne, tego nie uczą w szkołach. Sama masturbacja jest już pewnym tabu, a mówienie o niej jeszcze większym. To powinna być pierwsza lekcja o erotyce, jakiej rodzice udzielają dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebym to ja umiala stwierdzic gdy tylko mam jednego partnera...dla mnie jest idealny. Szkoda ze trzeba czasem sie napracowac ale wielki to on jest ♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whiskyzjarmuzu ty rozmawiasz z dziecmi o tamich sprawach?? No wybacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whiskyzjarmuzu no nie.. zobacz sobie na zachodzie jak to wyglada.. normalne jest przechodzenie od dojscia samej do stosunku, nawet z tymi samymi zabawkami erotycznymi.. przykład tej wkładki po pochwy, nie ma juz tam takiego tabu.. Jeżeli już jest problem to młode dziewczyny np. w ogóle nie kontrolują uczucia przed dojściem i skurczami, całe się wyginają i facet odpada przy nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej faceci mają takie nawyki i za szybko sztelają jak mają kontakt z dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie porównywałam penisów swoich partnerów......każdy był inny......umiejętności ich też były różne,miałam 3 konkretnych,reszta porażka,jeden tak szybko dochodził że nawet nie zdążyłam się rozkręcić hehe totalna porażka była z niego :) Każdy się czymś różnił,jeden był grubszy,inny dłuższy a jeszcze inny mniejszy,teraz mam partnera z średnim ale jest zawsze gotowy :) a jak facet poważnie nie ma ochoty to obciągam mu i nabiera ochoty hehe ale nie ma problemu pomimo że jest najstarszy z wszystkich moich byłych,z rana 2 razy,w południe i jeszcze wieczorem daje radę......więc tak jak mamy potrzeby,chociaż bywają dni że robimy przerwę. Ja mam ten plus że każdy mi mówił że mam "ciasno" więc nie muszę szukać faceta z wielką pałą by coś czuć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Chodziło mi o edukację seksualną w tym zakresie. Młody człowiek, zwłaszcza młoda kobieta, powinna dowiedzieć się jak pewne nawyki masturbacyjne mogą wpłynąć na jej późniejsze życie erotyczne. To oszczędza wielu rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego niedochodziłaś z nimi? nie było żadnych skurczy ? nic ? dziwne, moze bałas sie ciąży podswiadomie? nie o to chodzi, jestem osoba która nie umie sie tak wyluzować zeby iść na całość, nawet alkohol tego nie powoduje, bo nie piję na tyle zeby stracić kontrole- nie mogę przekroczyć tej granicy. dlatego w seksie z kims tez za bardzo chcę ogarniać co się dzieje i jak jest zamiast wyczyścić głowę. Co nie znaczy ze nie lubię seksu i nie mam z tego przyjemności. Naprawdę brak orgazmu niewiele mi robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w Anglii kilka lat to mój partner miał brązowego i grubego penisa a teraz mieszkam w PL i jestem z gosciem co ma białego i cienkiego.Nic go nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w Anglii kilka lat to mój partner miał brązowego i grubego penisa a teraz mieszkam w PL i jestem z gosciem co ma białego i cienkiego.Nic go nie czuję. oj chłopcze, jesteś idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie nie wygląda to dobrze nawet wspołczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży albo gruby bardzo rzadko dobrze stoi. Wolę krótsze bo lepiej stoją. Poza tym nie oszukujmy się , że lubimy jak facet nas bierze po same jajca, bo wtedy dotyka łechtaczki i jest odlot. Jak ma dużego, to nie wejdzie do końca,bo boli i to jest nieprzyjemne. Zobaczcie w p****lach, że jak facet ma dużego, to kobieta niemal zawsze pomaga sobie ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba od tyłu tylko.. i facet musi sie niezle pochylac zeby jajkami dotykac tam.. w praktyce niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie to moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×