Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Herbata na bazie konopi??

Polecane posty

Gość gość

Słyszeliście kiedyś o czymś takim? Wczoraj nawiązała nam się bardzo ciekawa rozmowa i moje dwie znajome przyznały się do tego, że piją to codziennie i lepszej herbaty w życiu nie próbowały ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbata z konopi ma charakterystyczny smak i faktycznie może smakować :) sama miałam okazję kilkukrotnie do jej smakowania i pyszności :) Dzięki za ten link bo ja nie mogłam jej znaleźć ostatnio a teraz sobie wreszcie zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbata z kwiatów konopi jest nie tylko dobra w smaku ale pomaga na wiele dolegliwości. Piję ją regularnie od kilku miesięcy i muszę przyznać, że moje samopoczucie bardzo się poprawiło. Możesz dowiedzieć się bardzo dużo o pozytywach takich herbat z internetu, np. że pomagają w zwalczaniu lęków, funkcjonowaniu płuc czy łagodzą nudności itp. Ja swoje herbaty kupuję w sklepie https://cbdlife.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również pije i polecam, ma bardzo duże właściwości lecznicze, zawiera dużo witamin. Oczywiście wszystko zależy od tego jaką konkretnie herbatę wybierzesz. Dobrej jakości znajdziesz w sklepie www.konopnymarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie piłam takiej herbaty. Ale teraz wybór jest ogromny. I warto szukać smaków dla siebie. Od siebie zaproponować mogę matchę. To japońska sproszkowana zielona herbata. Wymaga odpowiedniego przygotowania, ale warto. Zachwyca smakiem. Ma też wiele prozdrowotnych właściwości. Tutaj  https://ouritsumatcha.pl/ macie sklep, gdzie organiczną matchę można zamówić z dostawą do domu. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×