Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Auttorkka

Jak to możliwe? Sex 4,5 dni przed owulacją i ciąża???

Polecane posty

Gość gość
Ja we wszystko uwierzę, sama zaszłam w ciąże w 55 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam oraz tych które w trakcie tego wątku na forum mamami zostały. Dziewczyny też bym chciała by okazało się u mnie że plemniki przetrwały te cholerne kilka dni. Ja z moim mężem widujemy się raz na kilka tygodni i bardzo ciężko ucelować nam z jego przyjazdami w dni płodne. Tym razem intensywnie pracowaliśmy bity tydzień, ostatni stosunek w nocy z soboty na niedziele, owulacja teoretycznie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle szans
Czas na mnie owulacja za 4 dni dziś stosunek z finałem... I czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mswsj
Hej... Niby wiem jak to dziala, bo jednego Brzdaca wydalam juz na swiat 5 lat temu. Ale kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i urodziłam chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3344m
4 dni przed owulacja byl seks z finalem. Szanse na ciaze? Ktoras tak trafila? :) Okres ma byc dopiero 16. Brak bolu piersi, tylko obfite uplawy, bialawe. Cykle 26 dni. 22 wrzesien ostatnia miesiaczka, 29 stosunek? 2 pazdziernik owulacja. Wesprzyjcie kolezanke informacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja sie dołącze,niby nie planujemy bo wiecie życie ciężkie no więc zabezpieczenie...ale tak jakoś nas naszło no a tu brak.... No nic poszliśmy na żywioł....se myśle dopiero co miałam okres więc luz,potem se patrze w kalendarz licze no i to był 10dc a cykle mam 29,30dniowe czyli jakby 4 dni przed owulką.....kurczaki no i ciekawam jestem co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U którejś z was wyszedł test pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się już rok staramy i nic. Zaczynam podejrzewać, że jesteśmy bezpłodni. Nigdy nie sądziłam, że będę zmuszona starać się o ciążę. A już na pewno nie tak długo. Chciałam do tego podejść na luzie, ale zwyczajnie się nie da. Stres mnie zżera przed każdym robieniem testu. Bo oczywiście okres przychodzi jak chce, ale niestety zawsze przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rozregolowane cykle i pewno owulacja tez szwankuje a jakies badania robilas pod tym kontem? Pij inofem saszetke dziennie ,dam se glowe uciac ze w ciagu pol roku zajdziesz w ciaze,sama to bralam owulacje jak w zegarku okres jak w zegarku,ciaze raz za razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam badania u ginekologa i wiem, że mam PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie przepisal ci inofemu???loo matko to gdzie ty bylas? Inofem jest jeszcze jakis inny drozszy ale inofem jest tanszy i wlasnie na te chorobe,jedna saszetka dziennie i wroci ci do normy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaag35

U mnie 2.04 sexik a 5 owulka ☺

Córka ma już 2 latka ☺☺

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh

ja 12 lutego , owulacja 17 i mam córke, tak chciałam i mam!!udało się, jakby piec dni przed owulacja się nie udało to próbowałabym 4 dni przed. potem planowałam chłopaka i już bez litości owulacja, po i mam!! hip hip hura:))))))))) ale marzy mi się jeszcze jedna córka, ale poczekam jeszcze ze dwa lata i tez będę się starac najpierw 5 dni przed, oby tylko chłopak z tego nie wyszedł!! bo według jakichś tam badan ta strzelanina sprawdza się tylko w 76 procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planowania

Mam pytanie 29-30 miałam współżycie  A 31 owulacja. Do okresu 11 dni mi zostało  . Jest szansa na ciążę?proszę o odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałam tutaj równe 2 lata temu że planujemy córeczkę, więc seks w 10 dniu cyklu i potem stop, chciałam was poinformować że.... urodziłam chłopca a więc planowanie płci nie powiodło się 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Lavina napisał:

Pisałam tutaj równe 2 lata temu że planujemy córeczkę, więc seks w 10 dniu cyklu i potem stop, chciałam was poinformować że.... urodziłam chłopca a więc planowanie płci nie powiodło się 😁

Hehehe gratulacje 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiti
Dnia 13.03.2018 o 00:15, Gość gość napisał:

Temat stary, ale widze, ze podbity, wiec napisze - autorka jakas niedoinformowana chyba, bo dni płodne teoretycznie zaczynaja sie wlasnie w 10 dniu cyklu. Mierzą sobie te "tempki", obliczaja owulacje jak szalone, test robią niemalże dzien po stosunku, a podstaw biologii nie znają:O

Biologii nie znasz Ty. Każda kobieta ma inną dlugosc cyklu i nie u każdej dni płodne zaczynaja się w 10 dniu cyklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza

Witam!

ja mam taką sytuację: mam nieregularne cykle 30-33d oraz czasami  brak owulacji (potwierdzone dwukrotnie na usg),lekarz zalecił mi Ovarin. Po całym opakowaniu suplementów 2 dni przed owulacja zaczęło boleć mnie podbrzusze (u mnie normalne na ok dzień przed owu)-tj. 11dc-wtedy tez doszło do pełnego stosunku, 13dc była owulacja i wtedy dopiero przestało boleć podbrzusze; kolejny stosunek był 14dc. Liczę na to, że się uda zwłaszcza, że w końcu była owulacja i tak wyraźna! @ powinien być za około 1,5 tyg więc testu jeszcze robić nie będę. A swoją drogą polecam te suple! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaszłam z córką współżyjąc  co drugi dzień po @, później z synkiem sex w owulację i dzień po 🙂 niedawno urodziłam drugiego synka sex tylko raz 5 dni przed owulacją, później się pokłóciłam z mężem i był post. Także nie ma reguły co do płci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eunika

Zaszłam w ciążę 4 dni przed owulacją (według testów owulacyjnych oraz po metody objawowo-termicznej) i mam syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×