Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co mu chodzi??

Polecane posty

Gość gość
09.10 no wlasnie on pewnie mysli ze cos ugra, tzn. Ze bedziesz czekala na niego, byla w gotowosci na spotkanie, nie zapomnisz o jego istnieniu. Gdy nie bedzie mial innych opcji to ozywi kontakty z Toba a gdy zapytasz czemu ostarnio malo pisal lub wcale powie Ci cseste wytlumaczenie facetow: ,,nie mialem czasu, ostatnio mam duzo pracy, duzo spraw na glowie, problemy ze zdrowiem many itp.". Mysli, ze to lykniesz. Nie raz Juz mialam z takimi do czynienia. Po pewnym czasie I tak mnie olewali, gdy znajdowali odpowiednie kobiety. Jemu nie zalezy I im szybciej definitywnie sknczysz ta znajomosc tym lepiej dla Ciebie, bo za jakis czas to on ha skonczy, gdy zakocha sie w innej I wtedy dopiero bedziesz sie czula jak idiotka...lepiej spraw chociaz sobie ta satysfakcje I olej go a jego proby kontaktu ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna co dała się wziąć pod nogę humorzastemu paniczykowi , takich jak Ty to mi nawet nie żal , będzie chciał to Ci na łeb narobi jak gołąb bo go przyzwyczailas, to facet ma o kobietę zabiegać a nie na odwrót chyba ze jesteś jakimś genderem , nie ma nic gorszego niż królewicz i glupiutka sluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze Cię trzyma w rezerwie , żadna lepsza mu się nie nawinela i trzyma sobie Ciebie do czasu , uwierz mi jakby coś do Ciebie czuł to by pisał wiadomość za wiadomością bo tak by go korcilo , ja też miałam facetów do których pisałam z braku laku żeby tylko podtrzymać kontakt , a do tego co mi się podobał pisałam jak wariatka z byle p*****la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy chłopak będzie zabiegał i się mizdrzył, wielu ma swoją dumę i honor. Postaraj się porządnie dziewczyno, to wtedy może coś z tego być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.12 czyzby Juz sie pojawil kafeteryjny frustrat ktory oczekuje ze kobieta Bedzie latac za nim a sam nawet nie zagada, bedzie sie tylko patrzyl ;). No ale przeciez on ma swoj honor wiec kobietki, starajcie sie o niego bo on nie ma zamiaru sie wysilac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, albo toba manipuleje (bawi sie) albo ma taki styl bycia. Jestes nie stala emocjonalnie skoro odchodzisz i wracasz. Faceci lubia takie kobiety gdyz najlatwiej daja sie wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.17- style bycia? Jakby my zalezalo to po prostu by czesto pisal. On zwyczajnie trzyma na w rezerwie, nie chce sobie u bien ,,zamknac furtki". Widzi, ze jej zalezy bo wraca do kontaktow z nim gdy ten sobie o niej przypomni. Zyskalaby szacunek w jego oczach by raz na zawsze zakonczyla ta znajomosc, widzialby ze nie da soba manipulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle prymitywne dziewuszyska wrzucają wszystkich do jednego worka. Faceci są różni, różnie się zachowują, mają różne charaktery. Nie wszystkich da się omotać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.12 czyzby Juz sie pojawil kafeteryjny frustrat ktory oczekuje ze kobieta Bedzie latac za nim a sam nawet nie zagada, bedzie sie tylko patrzyl oczko.gif . No ale przeciez on ma swoj honor wiec kobietki, starajcie sie o niego bo on nie ma zamiaru sie wysilac smiech.gif x O, już jest kafeteryjna frustratka. No i tak, jeżeli dziewczynie zależy, to ma zabiegać o faceta, korona jej z głowy nie spadnie. Ale wiadomo, próżność babska i miłość własna ważniejsza. Dlatego ciebie też to zawsze boli wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×