Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Już nie chce kobiet :( Trudno, będę sam

Polecane posty

Gość gość

Mam 27 lat, nigdy nie miałem dziewczyny z racji nieśmiałości. Rodzice nie nauczyli mnie okazywać uczuć kobietom. Są lekarzami, którzy mają żelazne zasady i charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwsze dzieci sa z uboższych rodzin. W tych zamożniejszych czesto dzieci maja depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo, że już nie mają na mnie wpływu, czuje ich wzrok. Dopiero teraz widzę, że każdy mój krok życiowy jest kreowany przez nich. Chcieli, abym szedł na lekarski i dopieli swego... Itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy rodzice maja w d***e dzieci to pozniej tak jest, niczego nie ucza dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam autorze, wiem co czujesz. Nie postawiles w przeszlosci sie rodzicom a teraz cierpisz . Chciales byc grzecznym synem posłusznym i takie dzieci w przyszlosci cierpia. Nie wiem co mam tobie poradzic . Moge cie tylko przytulic wirtualnie. Musisz nauczyc sie mowic nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, jeszcze zostają mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać,że jednak ciągle mają na Ciebie wpływ.Jesli nie jesteś z wygodnictwa zalezny od ich kasy,to zacznij wreszcie naprawde podejmować samodzielne decyzje i idź swoją drogą a nie płacz na kafeterii.Nie tędy droga,facet. A rodzicom wstrząs się przyda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają mnie gdzieś za przeproszeniem, wręcz przeciwnie. Żyją trochę moim życiem. Najgorsza sytuacja była jak przeprowadziłem dziewczynę do domu, matka od razu jakieś pytania nie na miejscu, już nigdy tego nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpilka da ci d**y i będziecie żyli długo i szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni pomagają, postawili mi dom, kupili auto, ale wszystko kontrolują. Matka nie pozwalała mi w wieku 25 lat jeździć samemu autem.. W dłuższe trasy. A naprawdę dobrze prowadzę auto. Kiedy moi znajomi jeździli na koncerty ja chodziłem na korepetycje z biologii i chemii. Kiedy chodzili z dziewczynami, jeździli motorami, ja się uczyłem. Straciłem życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie straciles zycia , przeciez ciagle je masz i teraz musisz sam zyc, bez nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź na studia do innego kraju, niech kase ci wysyłają tylko, wtedy odżyjesz. Polecam USA lub Kanade, fajne laski tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w Kanadzie, mam tam rodzinę, jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×