Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta909090

myślę o zerwaniu zaręczyn , choć jestem w ciąży

Polecane posty

Gość Marta909090

Jestem w ciąży , 17.06 ślub a ja mam wątpliwości. Moj narzeczony często nie odbiera ode mnie telefonów, ma po prostu "gdzieś" co się ze mną dzieje, czasem po 2 dniach nie odzywania się przyjeżdża i wydaje mu się ,że wszystko jest w porządku , aktywnie uczestniczy w przygotowaniach do ślubu, potem znowu idzie gdzieś ze znajomymi i nie odbiera .... i tak w kółko. Dzisiaj się z nim umówiłam na obiad , wystawił mnie , bo koledzy zabrali go na wieczór kawalerski więc wyłączył telefon . Prosiłam kolege ,żeby powiedział mu ,żeby się ze mną skontaktował chociaż , ale oczywiście zero odpowiedzi , jestem wsciekła i powiedziałam koledze , że jak się zaraz nie odezwie to ślubu nie będzie . Rozumiem ,że mu zrobili niespodzianke , bardzo fajna inicjatywa , ale co mu szkodziło napisać mi żebym nie czekała w miejscu , gdzie napisał,że będzie. Co robić ? Nie chce mówić o tych wątpliwościach nikomu , rodzice mówią , że przesadzam , potrzebuje czyjegoś zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z moim 2 lata i tak po około roku mnie zaczął właśnie zostawiać a bo to piwko koledzy mamusia itd a ja sama wiecznie w kółko zaplakana w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćw344
Odwołaj ślub na razie. Jest nieodpowiedzialny. A jakbyś się słabo poczuła, a ten sobie nie odbiera, byle popisać się przed kolegami ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie placzacy maluch to dopiero spier/doli za przeproszeniem. Odwolaj ślub. Jak się ogarnie to za rok lub dwa się pobierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym odwołała ślub, lepiej nie będzie, a z czasem to się pogłębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta909090
Nie wiem czy tak ceni sobie indywidualizm i potrzebuje odetchnąć od nieco szaleńczego tempa przygotowań , czy coś z nim nie tak... Jak wróciłam do domu z miejsca , w kórym się umówiliśmy zastałam tylko karteczkę, że zrobił mi sałatkę . Niby miło , ale telefon wyłączony . Jak wróci -jesli dzisiaj wroci - to powie ,że mu się rozładował - jak zwykle . Jak powiem ,że zrobił to specjalnie , to obrazi się , że mu nie ufam - jak zwykle. Rodzice mówią ,żebym dała mu spokój , bo to dobry chłopak . A mnie to irytuje , że w ogole nie pomysli co sie teraz ze mna dzieje, ani czy czegoś nie potrzebuje. Mama mówi , że człowiekowi trzeba dać żyć , a nie ciągle wydzawniać i pewnie zachowuje się tak , bo go "osaczyłam" ... moze ktoś tu ma lepsze rozeznanie dobra i zła i coś doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania,że koniecznie odwołaj ślub a jemu powiedz,ze poczekasz co najmniej rok z podjęciem tej decyzji. I wiesz co,jestem pewna,że wtedy już na pewno nie zdecydujesz się na slub z tym nieodpowiedzialnym dupkiem.Ratuj się,póki czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwołaj bo inaczej bedzie rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo, że mamy dziecko odeszłam. Koledzy byli wazniejsi niż dziecko. Boli bolało i bd boleć. Nie zaufam już żadnemu. Jestem panna z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta909090
To bardzo poważna decyzja - odwołanie ślubu zwłaszcza ,że jestem w ciąży . Ale ślub kościelny to jeszcze poważniejsza decyzja .. Bardzo się boję ,że będę żałowąc zarówno jednego jak i drugiego . Cieżko mi będzie samej z dzidziusiem , jestem na studiach , myslalam ,że podzielimy się obowiązkami i będę mogła je skończyć .A teraz ciągle stres i przygnębienie . Nie wiem , czy to rodzaj depresji dotykającej ciężarne czy uzasadnione obawy . Moi rodzice zawsze byli dla mnie autorytetem , a teraz mówią , że przesadzam .... że zostana sama z dzieckiem , trudno będzie skończyć studia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta909090
Wydaj mi się , że gdybym się przestała denerwować tym jego wychodzeniem i nieodbieraniem to wszystko byłoby dobrze . Może powinnam skupić się na ciąży i dziecku , a tym ,że nie odbiera przestać się przejmować ? Wydaje mi się , że znam takie pary . Dlaczego mówi , że mnie kocha i że bardzo się cieszy na ślub skoro się tak zachowuje ?? Koleżanki mówią , że wydaje się taki szcześliwy jak opowiada o tym co załatwił na wesele , że bardzo się tym interesuje .. A nasi koledzy uważają ,że powinnam dać mu więcej luzu i że trzymam go pod pantoflem ... Może to na niego tak podziałało , że próbuje im coś udowodnić ?? Tylko dlaczego kosztem moich nerwów i zdrowiem tego dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś idiotka to wyjdz za mąż i nie pytaj już tu o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta909090
Wybaczcie , nie jest tak że próbuje sobie udowadnić że to dobra decyzja - chcialam tylko przedstawic calosc i jesli ktos zechcialby to przeczytac i doradzic to bylabym wdzieczna , mnie sie wydaje ,ze nie moge na niego niestety liczyc w kazdej chwili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwołaj ślub, przełóż termin na następny rok bo teraz będzie porażka. Twój narzeczony ewidentnie nie dojrzał do małżeństwa, a ty też zbyt mało wiesz o mężczyznach żeby cokolwiek sensownego z tego wyszło. Ponieważ jesteś w ciąży to bardzo mi ciebie żal bo musisz połknąć gorzką pigułkę życia, ale z drugiej strony daj sobie czas na ogarnięcie tych spraw, które i tak nastąpią. Teraz niestety musisz być twarda, marzenia się skończyły, witaj w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćw344
Nie obwiniaj się. On się zachowuje lekkomyślnie. Co to za problem telefon odebrać? On się bawi w najlepsze a Ty się martwisz. Nie jest powiedziane, że jakbyś odwołała ślub, to już nie będziecie razem. Może zacznie się wtedy starać, no chyba , że woli żyć z kolegami, którzy też założą swoje rodziny i co przy tych kolegach będzie żył? I czym by się popisywał, jakby już nikt do niego nie dzwonił, to by się nawet nie mógł popisać, że nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj w takim razie samotnie aż szanowny narzeczony zechce wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dlatego, ze jestes w ciazy facet nie powinien przysparzac ci zmartwien. Beznadziejna ta sytuacja, czy on bedzie pomagal przy dziecku? Wierzysz w to? To wieczny imprezowicz, widac to juz. Powinnas z nim porozmawiac, czego nie bedziesz dluzej tolerowac. Slub nie zajac. Rodzice podchodza do tego staromodnie, a moze i maja troche racji ale czy ty bedziesz potrafila cos od niego wyegzekwowac jak bedzie nadal znikal na 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sytuacja patowa nie odwołuj nawet jak sie rozwiedziesz w niedługim czasie to z punktu prawnego dziecko będzie miało uregulowana sytuację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno, męski świat zawsze pozostanie męskim i jeśli rodzice mówią, że go osaczyłaś czy wzięłaś pod pantofel to niestety mają rację. Bardzo mało mężczyzn żyje domem i rodziną nawet jeśli czują odpowiedzialność. To co nas denerwuje u mężczyzn, to ich odmienność i większość kobiet ma nadzieję, że sobie swojego faceta wychowa i tutaj popełniają błąd. Naginanie kogoś na siłę do własnej wizji to brak szacunku dla tej odrębności, która przecież jest taka pociągająca na początku związku. Mężczyzna zdecydowanie różni się od kobiety i taki musi pozostać, inaczej przestałby być mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.15 czyli według ciebie nie odbieranie telefonu 2 dni to normalne i ta kobieta w ciąży ma to szanować? :) w życiu takich bzdur nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta909090
Zadzwonił do mnie teraz , powiedział że przenoszą imprezę do koleżanki i zapytal czy jade . Powiedziałam ,że nie i że proszę żeby wrócił do domu , na co on że to niemożliwe bo ma wieczor kawalerski , co to za wieczor kawalerski z naszymi koleżankami .. I siedze sama zaplakana , nie potrafie sie dobrze bawic po calym dniu stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta909090
chcialabym żeby chociaż wieczor ze mna przesiedzial w domu , płakałam żeby ze mna zostal ale to chyba go nie rusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Nie wiem czy to nie jest za pózno żeby odwołać ślub, no i dziecko w drodze.Teraz musisz myśleć o dziecku.Szkoda że tych wad wcześniej nie dostrzegłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z twoimi rodzicami . ty też zaczynasz odczuwać presję i stres związany ze ślubem dlatego popadasz w swoistą paranoję bo narzeczony nie odbiera . Zastanów siępo co tak naprawdę do niego dzwonisz , czego oczekujesz po tym telefonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta909090
Wcześniej razem wychodziliśmy , teraz wolęposiedzieć w domu, nie czuję się już tak dobrze w towarzystwie przy głosnej muzyce i towarzystwie pijanych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Odwołaj ślub i po wszystkim.Facet nie dojrzał żeby zakładać rodzinę.Po ślubie będzie jeszcze gorzej - zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta909090
oczekiwałabym odpowiedzi w stylu "jestem tu z tymi kolegami i nie martw sie wroce niedlugo " albo "skoro zle sie czujesz to zostane z Tobą , zebys sie nie martwiła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty wiesz gdzie i z kim jest i z jakiego powodu- dlaczego potrzebujesz to usłyszeć po raz kolejny ? źle się czujesz ? czy po prostu chciałabyś manipulować chłopakiem swoim stanem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×