Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agatea27

Prezent dla majsterkowicza

Polecane posty

Gość PoProsstu_Zosia
Może jonizator do wody? Woda to najważniejszy składnik w naszej diecie więc warto zadbać żeby była czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z narzędziami zawsze będzie problem żeby trafić w gust solenizanta, bo do końca nie wiadomo czego on oczekuje i do czego konkretnie będzie potrzebował narzędzia. idąc tokiem takiego myślenia sprezentowałem ojcu skrzynkę narzędziową firmy Unior, którą już we własnym zakresie zapełni. ogólnie z prezentu był zadowolony, a ja porównałem ten produkt z moją skrzynką która jest formy decathlon i wychodzi na to, że Unior ma bardziej stabilne wykonanie i z lepszego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy majsterkowicz ucieszy się z nowych elektronarzędzi. Jeżeli mieszkacie w województwie Łódzkim to polecam wam sklep www.topnar.pl, który znajduje się w Łodzi. Znajdziecie tam szeroki wybór dobrych elektonarzedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zapoznaniu się z opiniami i recenzjami, a potem na miejscu w sklepie, to zdecydowałem się jednak na Unior, choć były narzędzia innych producentów w niższej cenie, ale jakość wykonania zupełnie inna. kupiłem same podstawowe na początek, bo żona mi dołożyła do prezentu i myślę, że z czasem coś skompletuję. mała uwaga dla szukajacych prezentów dla majsterkowicza. nie patrzcie wyłącznie na cenę i opakowanie a tylko na zawartość, bo to ma służyć, a nie leżeć. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuszna uwaga. lepiej mieć mniej a dobre narzedzia niż za dużo i byle jakie. była wymieniona firma Unior i powiem krótko, że firma jest ok i każdy znający się majsterkowicz na narzędziach z takiego prezentu zawsze będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu sporo kupuję przez stronę https://meblopol24.pl/ Porządnie zaopatrzony sklep można u nich kupić każdy rodzaj kleju, zaczynając od typowych klejów stolarskich, na montażowych kończąc. Szybka dostawa, produkty są zawsze dobrze zabezpieczone, nie dostałem jeszcze paczki w której klej by się gdzieś rozlał itd. Do klejenia warstwowego płyt najczęściej używam Meblocoll D3/D polecam ten klej używałem już różnych jednak ten najbardziej się dla mnie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata jest majsterkowiczem i w zasadzie ma wszystkie narzędzia, ale wiem, że używa ryobi, więc kupiłem mu zestaw wierteł i końcówek do wkrętarki, bo to są jednak elementy, które się zużywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryobi rzeczywiście robi super sprzęty, a jak ktoś lubi majsterkować, to nie ma co na siłę szukać czegoś innnego. plus jest tak, że majsterkowicz będzę mógł dokupić sobie inne narzędzia tej marki, bo do wszystkich pasuje ta sama bateria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piomiok
Dla majsterkowicza na pewno znajdziesz prezent na https://cmtrade.pl/ super hurtownia z ogromnym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-shop24

Bardzo fajny duży zestaw narzędzi dl każdego majsterkowicza:)

https://e-shop24.pl/Narzedzia-c204

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka

Ja myślę, że fajne też są takie prezenty typu wyjscie na gokarty itp. Mojego brata na 25 urodziny zabrałam na strzelnicę progun 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregson

Na stronie narzedzia.pl znajdziesz masę fajnych prezentów dla majsterkowicza. Sam lubię majsterkować i bardzo ucieszyłbym się, gdyby ktoś podarował mi np. wyrzynarkę ryobi na akumulator, bo dzięki takim sprzętom majsterkowicz może rozwinąć skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszzzcze

jeśli ktos chce zakupić sprzęt typowo do majsterkowania w domu to dla mnie najlepsza marką jest ryobi, szczególnie seria one+ jest warta uwagi, jedna bateria pasuje do wszystkich urzadze, czyli tak naprawde wystarczy miec dwie baterie i jedna ładowarkę i mozna operowac kilkunastoma urzazeniami bez koniecnzoci dokupowania kolejnyc baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krochmalski

Rzeczywiście, ryobi to dobry wybór. Ich elektronarzędzia nie są jakieś specjalnie drogie, a jakość jest wysoka. No i ten system, o którym wspomniałeś, to świetne rozwiązanie, żeby też zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym pomysłem dla majsterkowicza to może być notes https://www.iveno.pl/notes-reklamowy-a5, w którym można tworzyć różnego rodzaju rysunki i zapiski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiklo

notes to rzeczywiście bardzo fajna rzecz. ale myślę, że można spokojnie pójść o wiele dalej i dać majsterkowiczowi jakieś fajne elektronarzędzia z ryobi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka

z ryobi to też można dać coś ciekawego do pracy w ogrodzie. w sensie jakieś narzędzie na baterię, ale w stylu nożyc do żywopłotu czy czegoś takiego. skoro ktoś lubi pracę w garażu, to pewnie latem też doceni pracę w ogrodzei :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

No dokładnie, a szczególnie teraz warto rozejrzeć się za narzędziami ogrodniczymi ryobi, bo sezon powoltku się kończy, więc na pewno sklepy mają różne ciekawe promocje. A same narzędzia z tej firmy zacne, więc warto je kompletować :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirunie

Teraz na Komputroniku jest mega okazja, żeby kupic o wiele tanie jestaw dla majsterkowicza ryobi. W zestawie jest wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym, do tego dwie baterie, ładowarka, lampa warsztatowa i fajna skrzynka na to wszysko. A płaci się coś ponad 900 złotych, czyli praktycznie połowę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftonsko

Jak prezent dla majsterkowicza, to tylko ryobi. Niby te narzędzia nie są dla profesjonalistów, ale według mnie niczemu nie ustępują tym droższym. Uwielbiam je i jak kupuję sobie coś do warsztatu, to tylko żółte ryobi na akumulatory. Koniecznie w systemie one+!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×