Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie imie brzydkie?

Polecane posty

Gość gość
Mateusz to piękne imię i ma piękne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagna-Zasragna! Jak dla k***y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy. Mi szczegolnie zle kojarzy sie Baska, Zoska i Milena. Reszta ujdzie. Imiona kojarza sie z osobami. Te 3, ktore ja wymienilam byly bardzo pospolite i czeste no i niestety mialy tez swoje naprawde "patologiczne" odpowiedniki. Ja oczywiscie tych osob nie znalam tylko je kojarze i wiem jak mialy na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia, Milena ,Monika ,Nikola, Andżelika,Gabriel,Natan,Fabian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżesika, Nadia, Nikola, Andżela, Natan, Nataniel, Oliwier, Brajan, Wanessa, Grażyna, Żaneta, Bożena, Michalina, Roksana, Damian, Mariusz, Wiola, Ilona, Czarek, Fabian, Dorian, Gracjan, Blanka, Szantal, Kloł, Ryszard, Dobrusia, Gośka, Bernadka, Zbyszek i Zdzisiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irena to piękne imię, każdej pasuje dziewczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo jest brzydkich imion, ostatnio hitem jest Iga, bez żadnego wyrazu, brzmienia, moxliwosci zdrobnien....A sory...mozna Igusia :-) b***h please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iga nie slyszalam ale w miare. Irka, Mirka, Bozena, Grazyna, Jadzka, Milena, Baska, Zoska, Agniecha, Sylwia, Kamila to sa dla mnie brzydkie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą z Patrycją/ Pati jest coś na rzeczy -4 Pati -jedna ( szk podst.) awanturna gówniara zaniedbana wychowawczo druga typ ładnej lecz prostej jak drut i wulgarnej niuni blokersa /badboya, trzecia z pozornie dobrego domu, w III gimnazjum zaczęła żyć z "chłopakiem" -łysiejącym ok 30 letnim facetem :O , czwarta mix pierwszej i trzeciej . Odpowiednik Pati męski -Arek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×