Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnitaMalesinska

Slimunox opinie, kto stosował Slimunox na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
Ja odchudzanie wspomagane Slimunox mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nie ma takiej możliwości aby nie schudnąć wprowadzając niewielkie zmiany w swoim sposobie żywienia.Wystarczy trochę wysiłku i efekty widać bardzo szybko.Tabletki Slimunox bardzo pomagają przyspieszają metabolizm i spalają tkankę tłuszczową.Mi udało się schudnąc aż 15 kg.A teraz bez problemu utrzymuję normalną wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Slimunox schudłam 14 kg w 3 miesiąće Najpierw ograniczyłam najbardziej tuczące rzeczy ( i w tym pomogły też tabletki bo stłumiły apetyt) potem dieta 1800 kcal Tabletki działają tyle trzeba wiedzieć jak i z czym je stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Slimunox.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się w końcu uzyskać. Po 3 miesiacach na wadze było o 12 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z lepszych tego rodzaju środków jakie można obecnie zastosować. Moja koleżanka brała go 3 miesiące i rewelacyjnie schudła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox jest obecnie jedenym z najlepszych środków tego rodzaju jakie istnieją legalnie w Polsce. Sama długo zastanawiałam się nad tym jaki środek wybrać. I wybór Slimunox okazał się idealnym wyborem. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy musi pamiętać o tym że nie ma tabletek odchudzających ,są suplementy które pomagają przy odchudzaniu i Slimunox do takich należy.Jeżeli nie będziecie na diecie i nie będziecie się ruszać to żadne suplementy nie pomogą.Dieta ruch Slimunox i waga spadła.I to nie jest żadna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Slimunox.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Slimunox.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Simunox.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam Tych tabletek juz 2 miesiace. Pierwszy miesiac organizm troche jakby nie chcial zwiekszyc metabolizmu i spalania. Za to w drugim miesicu jak poszlo to konkretnie. Aktualnie -10 kg. Dla mnie to wielki wyczyn. Poszlm na badania z krwi zeby upewnicsie ze nic sie zlego nie dzieje ze mna. Wszystko ok. Super linia na lato prawie gotowa. Moge smialo polecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox spisuje się rewelacyjnie.W sumie to nigdy wcześniej nie udało mi się schudnąć aż tak dużo w tak krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć 11 kg dzięki diecie i Slimunox . Bardzo ważne są regularne posiłki i ruch. Jem dużo warzyw. Wykluczyłam fast foody i słodycze. Czuje się zdecydowanie lepiej no i figura też robi się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko kiedy się zdarza aby po trzech miesiącach stosowania innych tabletek można było schudnąć.A dzięki Slimunox to się udaje.Moja waga startowa to było na prawdę duże wyzwanie a z pomocą Slimunox to się udało.A co najważniejsze udało się to w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna .Sprawdzają się rewelacyjnie odchudzanie z nimi jest na prawdę nie kłopotliwe ale bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się zgodzić z waszym zdaniem.Ja powiem wprost gdyby nie Slimunox to pewnie do dzisiaj miała bym problem z otyłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki takie jak Adipex powodują mnóstwo skutków ubocznych.I co z tego jak schudną w miesiąc 10 kg skoro za chwilę będę się zmagała się z uzależnieniem od tych tabletek. Pomyśl co polecasz ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ciebie nie zadziałało, to odradzasz wszystkim? Śmieszne. Ja akurat po tabletkach na trądzik, nie będę podawać nazwy, jest dobrze znana, pozbyłam się boczków, i co powiesz na to? Na jednego zadziała to, na innego tamto.. nie ma reguły. Od siebie polecam http://e-m2m.pl/5b05a59cac2fb , dlaczego? Dlatego, że sama pożyczyłam, jak byłam w trudnej sytuacji, musiałam mieć pieniądze szybko, nie czekać kilka dni na decyzje banku, jeżeli pożyczacie pierwszy raz oddajecie dokładnie tyle samo, ile pożyczyliście. I tak zarabiam na tym, ale są to grosze, mam jednak świadomość, jak to jest, jak się ma nóż na gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to śmieszne jena poleca tabletki po których można się przekręcić a druga twierdzi że schudła po tabletkach na trądzik przy okazaji nakręcając ludzi na jakieś pożyczki.Jena i druga siebie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja brałam Slimunox i wcale ne uważam żę była to strata pieniędzy.Schudłam może nie był to miesiąc ale trochę więcej ale końcowy wynik odchudzanie jest naprawdę fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsza jest dieta i aktywność fizyczna to jest podstawa odchudzania ale dobry suplement może wspomóc odhudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno zastanów się co piszesz bo zaczynasz się gubić w zeznaniach. Najpierw piszesz że łykałas jakieś chemiczne świństwo i schudłaś a pare postów dalej że każdy dietetyk powie że od tabletek się nie schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawdę zastanawiające jest to co piszesz, najpierw schudłaś po zakazanym w naszym kraju chemicznym i szkodliwym środku odchudzającym, później że przymierzasz się do spróbowania 3d chilli... i kto tu tworzy reklamy? gratuluję pomysłu, ale to całe 3d chilli no cóż dieta dla każdego czy jak? nie powinna być dobrana pod indywidualne potrzeby? taką dieta "dla każdego" również można sobie zaszkodzić 129 zł za opakowanie kapsułek na miesiąc i uwaga dieta za darmo :) wolę iść do dietetyka. Po za tym wiesz co się dzieje po zakończeniu stosowania np. adipexu? wątroba i żołądek dostaje w dupe, masz rozregulowany metabolizm bo podczas stosowania nie jadasz normalnie no i oczywiście po tak drastycznym odchudzaniu murowany efekt jo jo brawo dla Ciebie na prawdę gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sobie poradzić z nadwagą .Ja w sumie walczyłam ok 4 miesięcy ale się udało rzuciłam te moje koszmarne 11 kg.Nie będę ukrywać żę stosowałam Slimunox ale nie traktowałam go jako podstawy odchudzania ale jako wspomaganie. Najważniejsza była dieta i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarian
Sam z zona stosuje Slimunox od miesiaca wiec moge smialo powiedziec ze to bardzo dobry i skuteczny produkt. Dzis szukalem opinii jak dlugo mozna go stosowac. Widze ze kuracje 3 miesieczne sa najlepsze. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja trzy miesiące stosowania w zupełności wystarczy aby pozbyć się nadwagi.Wiem sam po sobie jak fajnie jest znowu móc cieszyć się normalną wagą.Mi również pomógł Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele jest tak skutecznych tabletek jak właśnie Slimunox.A to żę ziałają tak szybko to w ogóle mistrzostwo świata.Ja je mogę jak najbardziej polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na Slimunox i powiem tylko tyle jestem bardzo zadowolona z tego jak na mnie zadziałały.Schudłam wyglądam rewelacyjnie a o to mi właśnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku odchudzania miałam spore problemy. A to napady głodu a to wilczy apetyt na słodycze najgorsze były wahania nastrojów.W końcu zdecydowałam się na Slimunox bo tak dalej być nie mogło.Teraz mogę powiedzieć że była to najsluszniejsza decyzja.Schudłam bez żadnych niespodzianek wagę utrzymuję więć wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×