Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnitaMalesinska

Slimunox opinie, kto stosował Slimunox na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
Sprawdziłam na sobie skuteczność Slimunox.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jedne z najlepszych tabletej jakie są doswtępne w Polsce. Oczywiście chodzi mi o tabletki wspomagajace odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Slimunox i nie spodziewałam się tak szybkich efektów.Na prawdę nie wiele musiałam robić.Parę zmian kilka tygodni i 12 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję tabletki Slimunox.Tabletki plus niewielkie zmiany w sposobie odżywiania do tego odrobina ruchu,i pierwsze efekty zauważyłam już po pierwszym miesiącu brania waga pokazała 5 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam przez trzy miesiące preparat Slimunox z jego pomącą udało mi się schudnąć 10 kg,również skutecznie hamuje napady głodu i chęć sięgania po słodycze co dla niektórych jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem bardzo zadowolona z tego że zdecydowałam się zastosować Slimunox. W końcu trafiłam na środek, który faktycznie pomógł mi się odchudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie Slimunox działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mija już trzeci tydzień jak stosuję Slimunox zmiany są znaczne .Waga spada spodnia w pasie luźniejsze.A kupując Slimunox nie za bardzo chciało mi się wierzyć że będą aż tak skuteczne.Jeżeli uda mi schudnąć i utrzymać wagę to będę Slimunox polecała każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efekrtu. W końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jak najbardziej zgadzam się opiniami na temat tego środka. Po 3 miesiacach stosowania na wadze było mniej o 14 kilo. Dla mnie to najlepsza rekomendacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Slimunox.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Slimunox.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja terż stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, schudłam 13 kilo, nie ma efektu jojo. Nie ma również problemów z obwisłą skórą... czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te opinie i cała dyskusja to po prostu REKLAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu są opinie Slimunox https://dobretabletki.pl/slimunox/ ale niewiem czy to jest ten produkt o którym piszecie, bo tam jest inna cena i troche inna opinia o Slimunoxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efekrtu. W końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadziłam tabletki Slimunox 3 tygodnie temu i jak na razie jestem bardzo, bardzo zadowolona. Przede wszystkim waga spada, ja tracę apetyt, kompletnie nie mam ochoty na rzeczy słodkie. Jak pomyślę o słodkich napojach to mi się niedobrze robi. Mam nadzieję, że zdołam to utrzymać. Im jestem lżejsza, tym lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to tabletki idealne jeżeli chodzi o odchudzanie.Przypieszaja przemianę materii chęć na słodycze i wysokokaloryczne przekąski jest zerowa.Dzięki temu udało mi się schudnąć 14 kg.Dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie Slimunox działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nadwagą którą miałam nie czułam dobrze sama ze sobą.Strasznie przeszkadzały mi te niechciane kilogramy.Poradziłam sobie z tym dopiero jak zdecydowałam się na branie Slimunox .Stopniowo z tygodnia na tydzień kilogramów ubywało a ja wracałam do wagi z przed ładnych paru lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox.W końcu nie mam już nadwagi dla mnie to najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie jakie do tej pory stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcui pozbyłam się całej nadwagi. Wystarczyły tylko 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox. W końcu pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam. Już dawno nie czyłam się tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcui pozbyłam się całej nadwagi. Wystarczyły tylko 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×