Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana 38latka

Potrzebuję pomocy !!!

Polecane posty

Gość Zakochana 38latka

Witam mam pewien problem w styczniu bylam w pracy w Niemczech-opiekowałam się starsza kobieta . Tam poznałam właśnie jego- Stefan przedstawił mi się syn kobiety która miałam się opiekować przez miesiąc. Pod koniec mojego pobytu u nich coś się między zaczęło dziać. To znaczy coś między nami zaiskrzylo. Nie wiem ale i ja i on jesteśmy zonaci i mamy dzieci. Od dnia wyjazdu piszemy że sobą SMS i wysyłamy sobie wzajemnie zdjecia w każdą wolną chwilę. Ukrywając to przed wspolmalzonakami. Wiem ze on sie zakochal we mnie tak jak ja w nim. Wiem ze to trochę dziecinne Ale i ja i on się w sobie zakochalismy. Postanowiłam wkoncu się z nim spotkać i planuje wyjazd do niego na kilka dni w przyszłą niedzielę. Będziemy mieszkać przez ten czas w hotelu. Stefan ♡ pisze mi że ma dla mnie wiele niespodzianek itp. Postanowiłam też mu coś dac na pamiątkę Ale kompletnie nie wiem co. Myślałam nad fajnym zegarkiem Ale to musi być coś czego nie zauważy jego żona. Pomocy!! Macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
... i wtedy zauważyłem dziwny, biały nalot na felgach, nie wiecie jak to usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki11
Żona zauważy wszystko,ale on ,przecież może powiedzieć ,że sam sobie kupił zegarek . Skąd wiesz,że te jego niespodzianki to prezenty? Może tą niespodzianką będzie wiadomość,że on się rozwodzi? A tak w ogóle to jak sobie wyobrażasz taką miłość na odległość? Ja też pracowałam jako opiekunka a teraz jestem żoną Niemca i mieszkam w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapchajdziura jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu album o obozie koncetracyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaiskrzylo ci miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.03 hahhahahahahahahahaaaa you made my day!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje są żonaci :D ona ma fiutka czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×