Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
Autorko jakis element błyszczący zeby w sloncu sie mienilo , faceci to widza wtedy jak im błyśnie w oko Trooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha troll się będzie teraz popisywał znajomością kolorów żeby mi pokazać, że się mylę co do męskiego obeznania w kolorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, dzieki panowie za zaangazowanie, trooll to juz w ogole szal, a ty bonku jak zwykle blyskotliwa odpowiedz, ze prawie padlam ze smiechu.. wszystko gra, tylko, ze bede malowac pazokcie u stop.. hahaha i bedzie jednak ciemno-rozowy.. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj autorko, mogłaś nas doinformować, że to to te paznokcie chodzi, bo to wielka różnica! :D No ale ciemnoróżowy to w sumie to moje deszczowe lato pasuje :P BTW dziwna sprawa... Nie pada jeszcze, a tak miło zapachniało deszczem zza okna :) Jakoś tak lepiej od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zapachnialo watpliwie po sliwkach hahaha.. co do kolorow, to sie moge zgodzic.. faceci tak sobie.. a roz to moze byc zmoknieta malina.. wiec pasi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ciekawe dlaczego wątpliwie? :D Aczkolwiek mam najgorsze przypuszczenia :classic_cool: :P A my pomożemy jak możemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, dzieki dzieki.. :) a troollu jak tam nad morzem?? rybka juz schrupana?? a bonczku jak samopoczucie, nadal piecze, czy odpuszcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie piecze... 😭 Momentami odpuszcza jak się posmaruję, ale potem znowu. A w upały to już w ogóle upierdliwe, bo nie dość, że jestem cały tłusty od tego preparatu to jeszcze się pocę nieco i się w ogóle kleję, już nie wiem jak siedzieć :o Dobrze, że pleców nie mam spalonych i chociaż siedzieć lub leżeć mogę. Spanie tylko na plecach wchodzi w grę, a tę pozycję średnio lubię... Przez co krótko śpię i budzę się nawet przed budzikiem, co normalnie nie ma miejsca... Ehh a wystarczyło pół godziny wcześniej ruszyć tyłek z leżaka i schować się w cień. Zły jestem na siebie jak nic przez to... Nawet na spacer nie mogę sobie wyjść bo jak... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze troollu, jestem blada jak sciana. kolorki lubie raczej klasyczne, fikusne na mnie zle wygladaja. bedzie ten ciemny roz.. a bonczku, ty rowniez masz niezla intuicje, wlasnie trzymam w reku taki kolor, ktory pasowalby do deszczowego lata.. to taki szaro-fioletowy. psuje jak ulal, a byl wystawiony jako jedna z opcji. za to wiem.y co troooll lubi u kobiet.. :D i trzeba przyznac, ze ma dobry gust.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedulek.. no coz, jak sie tak lezy, to jest fajnie i nie mysli za bardzo o konsekwencjach, tudziez nie piecze w tym momencie.. przecierpisz, a pozniej bedziesz nieco brazowy.. a wiesz.. dziewczyny lubia braz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, nie wiem dlaczego, ale do Ciebie mi takie raczej spokojne, stonowane i eleganckie kolorki pasowały ;) Gość za to pewnie w zadziorniejszych czerwieniach się lubuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... Słonko fajnie grzeje, to i nie spieszy się chować przed nim. Nawet pszczoła mi nie dała do myślenia, bo poszedłem na chwilę do domu, wyciągnąłem żądło, przyłożyłem cebulę, zasmarowałem maścią i poszedłem znowu się prażyć jak gdyby nigdy nic :D haha Oby mi szybko przeszło, bo raz, że czuję się trochę jak kaleka, uważam na każdy ruch, bo jak się zapomnę, to od razu przypomina o sobie. I dwa - nie wiem kiedy będę w stanie włożyć wdzianko rowerowe, które jest mocno dopasowane i przylegające... Aż mnie boli na samą myśl, że je zakładam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg ale się wiatr u mnie ruszył! Wiatr w sensie ten za oknem, nie mówię o innych urozmaiceniach :D Będzie burza jak nic ;) I dobrze. Najlepiej z deszczem, coby trochę powietrze się poprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, tak powinno byc po upalnym dniu.. zawsze oczyszczajacy deszcz.. senny pewnie bedziesz.. u mnie rano bylo cieplo i snonecznie, po poludniu zrobilo sie ciemno i zaczelo dosc mocno padac.. fajnie, bo mi tez sie juz zdazylo nagrzac.. i w sumie wieczor, a temperatura taka sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no i się przeliczyłem... Ni ma burzy :( Trochę zawiało, 2 razy błysnęło coś za chmurami i... koniec. Cisza za oknem, ani kropli deszczu :P Szkoda... Może jutro popada trochę za dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzy ni ma, a szkoda.. stronka nadal nie przeskakuje. a widzisz, mowilam, ze mam pecha do takich spraw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonk 21:49 nieprawda Bonku , nawet o tym troll nie pomyslal by po zlosci , po prostu troll chcial byc serdeczny dla autorki Trolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjtam szczegół... A zobacz ile stron już ma ;) Gdybym ja taki temat założył, to nie ma bata żeby się tak długo temat utrzymał. Max 2 dni i by świecił temat pustkami albo by go usunęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×