Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

W takim razie ja jakiś inny jestem, bo ja lubię jak kobiety są sobą i czują się nieskrępowane specjalnie przy mnie ;) A czy puszczają motylki czy ćmy amazońskie, to już mi tam wszystko jedno... I tak je uwielbiam :P :) Haha widzisz, sąsiad wczuł się w klimat i Ci zapodał ćmę z malarią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troll zapewne baluje gdzieś albo rozgląda się za trollicami w okolicy ;) A u mnie jakby ciut lepiej... Może to tylko zasługa tego, że dziś było ciut chłodniej w domu :) Chociaż nogi mnie już nie pieką, a to jakiś progress ;) Klata jeszcze trochę mrowi... Ale liczę, że chodzenie i spanie bez ubrania w domu wyjdzie mi na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to jest ten fetysz?? pirdzaca kobieta?? :D :D No i jestes git. Sa mezczyzni, ktorzy lubia takie "kulturalne" babki. Grzeczne i cudowne, damy prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ale Ty drążysz :P hahah No może w bardzo dużym uproszczeniu można tak powiedzieć :D Ale żeby nie było, ja nie lubię brudnych czy zaniedbanych kobiet, które się zachowują jak prosięta jakieś i w ogóle nie wiedzą co to kultura! :P Subtelność i romantyzm, z kulturą w parze oczywiście na pierwszym miejscu ;) Ale jakiś bączek potajemny tu czy tam przecież romantyzmowi ani kulturze nie szkodzi, co nie? ;) Jest to w pewnym sensie urocze 😍 :D Damie prawdziwej też nie szkodzi na wizerunek, w końcu nie każdy musi wiedzieć co w domu wyprawia jak jest sama lub przy mężu :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, mysle, ze moj facet musialby miec Twoje podejscie. Ja raczej jestem na luzie, nie lubie chodzic w sukniach, i tych wszystkich typowo kobiecych strojow i tp.. Ale sa faceci, ktorzy lubia takie damy ze scisnietymi nogami, zapiete na ostatni guzik, w dopasowanych strojach, wciaz na obcasach i z dokladnie wyczesanymi wlosami. A ja wole bardziej luz, spodnie, rozwiane dlugie wlosy i zarty. Ale tez umiar potrafie zachowac. No ale babka z wielka klasa, to ja raczej nie jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasz trol wracal do domu, napisze jak wyjdzie slonce . Dziekuje ze o mnie myslicie :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem juz spac ale zauważyłem, ze Karolinka wymiotuje krwia w awatarze , dlaczego ? Nie zdążyłem jeszcze poczytac postow ale przestraszył mnie awatar to postanowiłem jeszcze napisac. Karolinko czyżbyś połknęła lakier czerwony ? ;) o co chodzi z tym awatarem :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżcie nowy temat bo strony nie przechodzą i bedzie coraz gorzej z tym przechodzeniem. Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonk, trollice to raczej za mna lataja i musze sie opędzać ;) żartuję , kto by mnie chcial , moze jak wsiądę na rower to ktos sie mna zainteresuje i powie ze mam ladny tyłeczek ;) tylko musze pamietac by słuchawek nie wkładać do uszu ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widac postow to zmykam do spania, dobrej nocy zycze najmilszym osobom na kafeterii :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam zadbane i typowo kobiece damy w obcasach wcale nie przeszkadzają póki mają jakiś tam dystans do siebie i odrobinę luzu :) Fajnie jeśli jest na czym oko zawiesić ;) Ale takie perfekcyjne w każdym calu i do przesady pańcie z kijem w tyłku to nie... Nawet bym się z takimi nie potrafił porozumieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu, Caroline nie wymiotuje krwią, tylko serduszkami :P Też się przeraziłem i od razu pytałem jej skąd ten pomysł. Zresztą poczytasz parę postów wstecz, to wszystkiego się dowiesz :) A tymczasem dobrej nocki 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, nie każdemu wszystko pasuje ;) Mi też nie pasują np ponoć modne spodnie rurki... Właśnie przez te moje upakowane nogi. Nawet nie robią rurek w takim rozmiarze :classic_cool: Ale może akurat to i lepiej, bo wystarczająco się nasłuchałem jakie mają kobiety zdanie na facetów w rurkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Robaczki 👄 jak sie spalo? Ja myslalam ze wyparuje... rozebralam sie z wszystkiego z czego sie tylko da ale nie pomoglo zbytnio, za to jakas francowata mucha sie bardzo ucieszyla bo nie dawala mi pol nocy spokoju Teraz czas ma sniadanko, podjade do firmy jednej jeszcze tu ma śluńsku i wracam na wawke ;) pogoda cudowna... do lezenia nad morzem wiec Troll pewnie w 7 niebie :P Bonku widzialam teledysk na dzien dobry :P nie wiem jak sie maja slowa do tych motylkow az tak dobrze nie rozumiem hiszpanskiego ale ogolnie nutka bardzo pozytywna i motylki piekne hehe tylko te kobiety jakies takie naburmuszone :P jak jak uwalniam motyla to mam weselszy wyraz twarzy hehehehe... :D ok, ja lece na sniadanko a Wam zycze milego dnia i malych motylkow ale w brzuszku ;) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolajn dobrze ze nie zrobilas takiego tatuażu, ta postac troche mi depresją zalatuje ale ogolnie awatar piekny, piekny pomysl , tyle ze dIewczyna w awatarze cierpi , ubrana na czarno , zle sie czuje ale nadal daje ludziom swoje serce . Trol smutny Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Caroline.. U mnie rowniez bardzo piekna pogoda - pada. Wlasnie wyjrzalam za okno. Jak dla mnie jest ok. Zrobilam zielona herbate i zapalilam swieczke. Haha. Szerokiej drogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 😘 I trolle ;) Zwłaszcza ten wakacjujący nad morzem 🖐️ :) U mnie spało się dobrze, choć krótko. Podobnie jak gość tfu Caroline spałem porozbierany, bo tak mi wygodnie i dało się ten upał znieść. :) Autorko to Ty pewnie na wschodzie kraju mieszkać skoro u Ciebie stale pochmurno... Ale przynajmniej się nie gotujesz jak my i nie ma ryzyka poparzenia - patrz pod tym kątem ;) Caroline Ja próbowałem przy pomocy translator tekst piosenki powiązać z teledyskiem i kurcze jakoś nie widzę związku... Tak więc kogoś musiało nieźle ponieść żeby wpaść na taki pomysł na teledysk :D No i nic dziwnego, że te panie Hiszpanki takie naburmuszone... Pewnie im motyle się kojarzą z tymi miłosnymi w brzuszku, a tu do teledysku musiały udawać, że je puszczają z tyłka i pewnie się obawiały, że będą po tej roli z tym kojarzone i stracą na atrakcyjności :P A widzisz, Ty tak uśmiechnięta babka musisz być, że nawet jakby to były motyle amazońskie (bardzo niebezpieczne, choć są ładne, ale strzelają jadem w razie zagrożenia!), to i tak na Twój urok nie wpłyną negatywnie :P A ja już od rana przy kawie walczę w pracy pełną parą ;) Miłego dzionka wszystkim i powodzenia w walce z upałami lub chmurami - zależy co macie u siebie na niebie i co Was męczy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi taka pogoda bardzo odpowiada, zyczylam sobie takie lato. Bardzo zle znosze upaly, zatem absolutnie nie narzekam :) Zrobilam przy okazji porannej toalety maly przeglad w lustrze - sylwetki i wlosow.. Wlosy sie zagescily, znow sa bujne. Sylwetka ok, tzn nie idealna, ale stracilam pare kilo na bank. Polecam Wam herbate Yerbe, nawet ta do kupienia w Biedronce, czy Lidlu dziala. Podobna Kawa pobudza, a Yerba inspiruje. I tak bym to okreslila. Daje niezlego kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko co do Yerby do słyszałem, jeden klient tylko to pije ;) Chociaż ja się śmiałem na początku, że to wygląda jak klej, bo pije z tego specjalnego kubeczka z taką zakrzywioną rurką :) A co do sylwetki, dosłownie minute temu mówili w radiu, że rozmiar pośladków u kobiet wg jakichś tam naukowców z uniwersytetu jest powiązany z ich IQ - w sensie im większe pośladki, tym wyższe IQ :D Trudno powiedzieć czy to prawda czy tylko Amerykanie, którzy ciągną na fastfoodach nie należący do szczupłych szukają pretekstu do tego by nie musieć zrzucać tych paru kilo :D Choć ja podejrzewam, że nie doprecyzowali i nie chodzi o rozmiar zewnętrzny (razem z tuszą), tylko o wielkość tych kości przydupnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×