Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

BTW zapomniałem się "pochwalić", że byłem dziś u fryzjera :D Niestety utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że muszę fryzjera zmienić... Trafiłem znów na fryzjerkę, która mnie zawsze strzyże tak, żebym wyglądał jak jej chłopak (który notabene odkąd pamiętam zawsze miał kiepską fryzurę) :o W dodatku jak tylko przyszedłem, rozmawiała przez telefon i jak mnie zobaczyła, to powiedziała swojej rozmówczyni "Oddzwoń za jakieś 7 minut ok?" No super, zanim mnie w ogóle zapytała jak mnie strzyc już wiedziała, że nie zajmie jej to więcej niż 7 minut... 😠 Aż chciałem być wredny i powiedzieć, że poproszę balejaż z pasemkami i trwałą :D No ale mnie zdemotywowała, aż chciałem się odwrócić i wyjść... Albo jak jedną ręką mnie strzygła, a drugą trzymała telefon i nawijała z kimś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie. A z tym balejazem to padlam haha :) Zmien fryzjera. I tyle. Sprobuj w innym miejscu.. Mnie tez wizyta czeka i to na farbowanie i sie boje, bo to co mi ostatnio fryzjerka zrobila, to drwina.. Ta zolc az razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem raz w innym miejscu. I fakt obcięła mnie troszkę inaczej i zupełnie inaczej też podeszła do mnie.... Ta nasza fryzjerka zawsze marudzi, że mam sztywne włosy po matce (moja matka też tam się strzyże stąd wie :D ), a ta właśnie przeciwnie, dziwiła się że jakim cudem ktoś może na takie plastyczne włosy narzekać ;) No ale już do niej nie pójdę raczej, bo zamknęła interes albo się przeniosła w inne miejsce. Nie wiem, nie zauważyłem kiedy się to stało nawet. Dopiero jak chciałem skorzystać poszedłem, a tam zamknięte i w ogóle witryna zlikwidowana :o No cóż, jak widać nie każdy jest dobry w swoim fachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja mam to szczescie ze mam swoj naturalny ladny kolor zimny braz i nie siwieje :P ale nieeee, nie myslcie sobie ze mam tak kolorowo... za kare łysieje :D 😭 nie wiem czy sie smiac czy plakac.. niestety problemy zdrowotne wystepuja dosc powazne i zbieram wlosy w mieszkaniu z podlogi z lzami w oczach :/ Tak czytam i czytam te wypowiedzi Wasze i widze ze Trollow mamy dwoch, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli powoedziala ze fajny masz tyłeczek to znaczy ze masz fajny :) no i wtedy gdybys mial słuchawki to bys tego nie słyszał i nam nie opowiedział :) Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolow dwoch? Fajnie by bylo . A gdzie ten drugi bo wypatrzeć nie moge? Jeden mi tu kobietą zalatuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie.. Jedna byla dobra, wiedziala jak mnie czesac, do tego zaangazowana, jakies odzywki stosowala, bo wiedziala czego moje wlosy potrzebuja, ale niestety zaklad juz zamkniety.. To samo pani od brwi. W sumie jakos ze wszystkim sobie sama radze, ale jak chce sie "lepiej" to trza sie udac. A nima gdzie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeden podpisuje sie Troll a drugi Troooll czy jakos tak przez wiecej "o"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi z powodu klopotow zdrowotnych Mily gosciu . Dbaj o siebie by Ci wlosy wszystkie nie wypadły Troooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gosc 22:42 jakis nowy? Nie podpisany Trollem... chyba musze sobie jednak jakies konto zalozyc zebyscie mnie mogli odrozniac :P Gosc od exa chama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze ktos pode mnie sie podszyl , chociaz ja podpisuje sie roznie, jak popadnie , raz troooll innym razem troll i tak roznie jak mi wejdzie ale chyba doszedł jakis , moze trol podszyw. Trolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ale i tak ten fakt za bardzo mojego życia nie zmienił, więc nie wiem czy jest się czym jarać ;) Dla mnie to było zabawne, tylko w pierwszej chwili to nawet nie wiedziałem jak się zachować w takim momencie i tylko przyspieszyłem, bo i tak mi się spieszyło wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila Pani Gosc , wystarczy jak podpiszesz sie na pomarańczowo to nie bedzie problemu a jak wpadnie chamski trol to go przegonie, mam wprawe . Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś HAhah do czego to doszło... Jak już troll trolla trolluje, toż to incepcja trollingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok wiec ja Gosc od exa chama zakladam konto tylko zaraz musze w ogole poszukac gdzie i jak... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Troollu, cokolwiek o Bonczku bys dobrego nie powiedzial, to bedzie negowal.. Taka skromna natura.. :P Nie da sobie chlopak powiedziec, ze jest super. A nastepnym razem, jak ktoras tak krzyknie, to zawroc i zagadnij.. Kto wie.. ;) Gosciu, tez mam ciemne klaki, jakos specjalnie nie siwieje, tez mam takie okresy, kiedy wypadaja mi masowo wlosy i sa wszedzie. Przypomne, ze tez mam problemy z hormonami. Od kilku miesiecy biore kompleks witaminowy, pije duzo ziol i myje wlosy tylko szamponami ziolowymi i jest ok. Ostatnio mialam wysyp rok temu. O patrz, wlasnie zdalam sobie sprawe, ze juz nie wyciagam calych kosmykow pod prysznicem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko , zdaje się, że najlepsi spece w swoim fachu wyjechali z kraju :P W sumie nic dziwnego, poczuli się niedocenieni... Co śmieszne pracownica tej fryzjerki do której chodzę tez niby zwolniła się i wyjechała do UK do pracy, ale niecały miesiąc później już wróciła :D Ale już jej z powrotem nie przyjęli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pani Gość, to potwierdzam... Dziwne, że jeszcze nie założyłaś jakiegoś konta, tyle czasu z nami tu siedzisz :) A co do trolla, to nie wydaje mi się, że ktoś go trolluje... Sposób wypowiadania się nie różni, jedynie ten podpis ;) Ale skoro sam przyznaje, że podpisuje się jak wyjdzie akurat, to chyba nie ma co się zagłębiać w detale :) Albo niech troll też założy sobie konto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha.. Trooolle trolle mozna sie pogubic, ale i tak nie ma tych obrazonych na ten temat.. Hahaha.. Chyba, ze sie obrazili, ze nam nie zamkneli tematu.. Haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonk 21:51 dobry tekst , jeszcze mnie to nie spotkalo by trol mnie trolowal. Moze jakas trollica ;) Trooll (dwa "o" i dwa "ll" ) to bede ja , czyli trol nr 1 Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewazny podpis, wazne, ze troool jes sympatyczny. Gosciu, kliknij w prawym gornym rogu "zarejestruj sie" i potem juz wypelniaj wymagane pola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolle wszędzie trolle aaaaaa! :D Za chwilę okaże się, że autorka też jest trollem i gościem od exa chama i w ogóle piszę tu z trollem sam na sam pod wieloma odsłonami :P haha nie no to by było przegięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×