Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabraliscie dzieci z UK do PL? Żałujecie?

Polecane posty

Gość gość
Kundel to twoj stary sciero haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam z córką po 7 latach z Australii do Polski. Córce się nie podoba w Polsce myślimy o powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@17:06 nikogo to nie obchodzi, może zmień płytę? Twoja płaczliwa historia o kolegach jest niczym dziennik o konsystencji stolca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba sie corce bo myslala ze tu benefity daja jak u kangurów a tu zonk, trzeba pracowac jak inni. No takich nieudacznic to nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To historia tez o twoich kolegach i kolezankach i o tobie tez smieciu :D bede jechal po was cwele je/bane do konca moich dni. Moze sie zmienicie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszcze was psychicznie gnoje obesrane!!! Pozalujecie ze sie urodziliscie i zadarliscie ze mna!!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingole bez podstawowki buehehehe alkony nedzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obchodzą twoje "dramaty". Się czasem teraz nie popłacz. Ty myślisz że tu komuś dokopiesz a prawda jest taka że jesteś tylko żałosnym szczekającym psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sie nie poplacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha topic o dzieciach wracających do PL a ten ułom znowu swoje. Jak tylko zobaczy słowo "kolega" to mu się włącza pstryczek i wracają emocje lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie z UK ale Norwegii zabrałam się z powrotem do Polski mieszakałam tam 10 lat .Jestem mega szczęśliwa ze jestem w końcu w moim kraju .Nie rozumie ludzi którzy jadą na Polskę powinniście bronić swojego kraju i być dumni z niego .A tylko wychalacie obce a obcokrajowcy swoje kraje kochają i nie gadają źle a takie sorry ścierwo co na kraj swój pluje ,powinno mieć zakaz wjazdu tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taka opinie sobie zapracowaliscie nedzne polaczki. kraju niestety sie nie wybiera ale na szczescie mozna zmienic. "Jestem u siebie" buehehehe ja za granica czuje sie bardziej u siebie niz niby u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronić ? Widziałaś co tam się wyprawia? Nie będę bronić kraju w którym katole skuwają się łańcuchami i co miesiąc odprawiają cyrk a normalnym człowiekiem nikt się nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka superpatriotka i 10 lat za granica swojego cudownego kraju? Drugi bingol wuefista cwel pseudopatriota:o rzygam i sram wam do ryjow buehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie czasy na patriotyzm, zwłaszcza z debilami u władzy. Nikt normalny nie będzie bronił tego zapyziałego kraiku. Polska jest, była i będzie dziwką krajów które mają znaczenie. Teraz liże poślady USA :D a Trump pewnie nawet nie wie gdzie PL jest na mapie i nawet nie zauważy jak Rosja zamiecie PL z mapy świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygac i srac to mozesz do swojego wynajmowanego w uk kibla cwelopedale:D :D:D gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby bronić swojego kraju to ktoś musi chcieć go zaatakować ;) nikt nie atakuje nic nieznaczącego kraju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj ryj to ki!bel na kupe znajomych buehuehue :D dlatego do niego sram pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie zniszczysz pedale z uk bo od dziecka byles podworkowym popychadłem i zostala ci rysa na psychice do dzisiaj ze nikt cie nie chce:D:D:D gnij w uk i wdychaj muzulmanskie pierdy ofiaro losu:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kobiete cwelu :D dla ciebie cwelu niewykonalne :D napisz ze to dmuchana lala albo brzydka grubaska :D i to ja nie chce angazowac sie w falszywe znajomosci ale pocieszaj sie cwelu ze nie tylko ciebie gnebili w dziecinstwie, dlatego tak ujadasz na kafe od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×