Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katerine220322

Dr Andrzej Sankowski opinie

Polecane posty

Gość gość
Witaj jeśli chodzi o dr Sankowskiego to najlepszy specjalista w Polsce. Rok temu operował mi nos i to co uzyskałam to mega zsdowolenie personel super także polecam śmiało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam Sankowskiego w Warszawie są dużo lepsi a w nosach specjalizuje się Lubomir Lempas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Dr Lembasa to nie będę się wypowiadała............... Klinika Sankowskiego jest sprawdzona od wielu lat i efekty oglądam w lustrze do dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo krytycznych słów słyszałam o Sankowskim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odwrotnie same pozytywne. A jeśli chodzi o szczegóły to zawsze zawistni ludzie albo konkurencja będzie pisać i mówić źle. Pozdrawiam i polecam Sankowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Tydzień temu robiłam operację w klinice wczoraj miałam zdjęcie szwów czuję się bardzo dobrze efekt super jestem bardzo zadowolona a dodam że mój przypadek do łatwych nie należał . Zmniejszenie piersi z dużą asymrtrią. Koleżanka poradziła mi że w trudnych przypadkach do Sankowskiego i nie myliła się.... Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Sankowski to najlepszy specjalista na świecie , naprawił to co zepsuł jeden chirurg z Lublina. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyczerpującej konsultacji i wizycie uzupełniającej zdecydowałam się na zabieg. Dziś jestem już dwa miesiące po zabiegu i wizycie kontrolnej. EFEKT SUUPEER........... Jestem bardzo zadowolona i prawie nie bolało a tego obawiałam się najbardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam KLINIKĘ i doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski jest wybitny. Poza tym nie leci na kase. Jesl zabieg moze byc niekorzystny dla pacjentki to odradzi. W Polsce tej klasy jest jeszcze Szczyt, ale dzieki programom telewizyjnym ma kolejki na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×