Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćangel

Zapraszam

Polecane posty

Gość gość
Nie o wykorzystanie chodziło, tylko o reakcję :p Ale o tym innym razem ;) Przyswajamy tylko niektóre informacje, poddajemy filtracji zanim dotrą do świadomości. To czy Kasia ma włosy blond czy rude jutro może się zmienić. Więc nie jest warte zapamiętania. Chyba, że.. z Kasią łączą nas bliższe relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kasia blondyna to juz wiadomo czym motywuje kompromitacje angel. ta trolica a jak Kasia czarna to pampers:-)bo o tej porze nie pracuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Masz rację, ale nie do końca :) ile razy zdarza się, że te niby niezarejestrowane informacje, odnajdują się w naszej głowie w najmniej oczekiwanym momencie? Chłoniemy wszystko jak gąbka. Z tym, że informacje przechowywane są w różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rufus ma nową doope właśnie jest z nią.Kaśka odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz rację..Filozoficznie się zrobiło :p Więc może wróćmy, głód wiedzy mnie nęka :classic_cool: Jesteś brunetką, blondynką..? Muszę ocenić zagrożenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest szmatą :) nic ci nie grozi złego. Obciagnie ci fjuta i wszystko ładnie polknie. Sciery zawsze polykają. Prawda angel?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe dopóki była zalogowana angel nie miała wyzwisk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Angel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Dzień dobry :) Co za różnica jaki mam kolor włosów? Dzisiaj jestem brunetką jutro mogę być ruda :D Jaki typ urody stanowi dla Ciebie zagrożenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałem, że mi uciekłaś :p W tym przypadku akurat to jest istotne, bo mam ochotę być bliżej :classic_cool: Wiesz, że unikając odpowiedzi też sporo mówisz o sobie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takiego mówię o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Kiepski dzisiaj ze mnie rozmówca :) niestety obowiązki pochłonęły mnie najpierw w pracy potem w domu. Teraz wreszcie pora na relaks ;) Obawiam się, że masz ochotę na niemożliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wyzwania :classic_cool: Jak się relaksujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna relaksować sie z mężem a nie z lujem na erotycznym. Co za kurfy z tych bab. Ty tez odpiertol się od zajetego lachona chujku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.49 warujesz jak piesek. Robisz cokolwiek innego oprocz czekania na scierę angel na zasyfionym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten fiut co zagaduje do kazdej nowej laski. Kilka dni temu robil podchody do niebieskiej sukienki chyba. Idiota jest rozpoznawalny, ze aż żal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Teraz? Słucham audiobooka i sączę białe półwytrawne, a ogólnie to różnie, zależy od nastroju i sposobu zmęczenia ;) Ty jak odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość ze kurfa to jeszcze pijaczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś dodac,że relaksujesz sie obciagajac fiuty lujom na erotycznym, pijana w sztok. Taki wór na sperme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za winem. Ale jestem smakoszem i mistrzem w tworzeniu mieszanek z wysokoprocentowych alkoholi :classic_cool: Po ciężkim dniu najlepsza jest piłka nożna (gram amatorsko) i dobry film :p W takiej kolejności Czego słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
:D jednym słowem lubisz spędzać czas w towarzystwie spoconych mężczyzn :D Ja z kolei nie lubię mocnych alkoholi ;) Słucham Kasacji Remigiusza Mroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe :D Podoba mi się Twoje poczucie humoru ;) Nie znam tego autora, jaki to gatunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Kryminał prawniczy, spora część akcji rozgrywa się na sali sądowej. Mnie również podoba się Twoje poczucie humoru ;) byłam ciekawa Twojej reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytałaś coś Grishama? Ja lubię Kinga jeszcze. A za szczeniaka Mastertona :classic_cool: Lubisz się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie sie k***ic na priv szmaciarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Byly tu fajniejsze i porzadniejsze kobiety od ciebie angel a mialy hejt taki ze nie wytrzymaly. Za nic tylko za to,ze tu byly. Ty k***o masz meza i szukasz tu chu.ja do d**y. Nie licz ze sobie popiszesz z tym lujem ktorego czuć żoną na kilometr. Jestes zerem angel i scierka do wytarcia k****a z zaschnietej spermy. Spiertalaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowa o książkach to seks klasyczny, oralny czy analny??? :D :D Daj im spokój szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.39 ty spiertalaj w podskokach a ja wyklaskam ci rytm kutafonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×