Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MonikaSylwia

Mama przstala sie do mnie odzywac po operacji piersi

Polecane posty

Dziewczyny, czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji, ze mama sie odwrocila od was po operacji plastycznej? Mam 26, operacja chodzila mi po glowie juz kilka lat, az w koncu sie zdecydowalam. Probowalam przygotowac mame na to podczas rozmow telefonicznych, ale to zawsze konczylo sie rzucaniem sluchawkami, obelgami, etc. Tata poradzil mi postawic ja pod faktem dokonanym i tak tez zrobilam. Kilka dni po operacji zaczelam intensywniej drazyc temat, po czym powiedziala mi, ze jezeli to zrobie nigdy nie bedzie miedzy nami tak jak bylo. Kiedy to pisala, ja juz bylam po zabiegu. Kilka tygodni pozniej mial miejsce nasz rodzinny urolp skladajacy sie z 12 osob. Mama mimochodem wyslala mi wiadomosc, ze nie zyczy sobie mojej obecnosci. Zyje z partnerem za granica, rodzine widzialam ostatni raz 2 lata temu, bo oboje duzo pracujemy i wyczekiwalam straaaaasznie tego urlopu. Wiadomo, bilety kupione, wolne zalatwione itd. Ja jeszcze nigdy nie spotkalam sie z taka anomalia, znajomi, ktorym to mowie nie dowierzaja. Nie mam zadnych polskich znajomych, dlatego chcialabym sie poradzic na forum. Co Wy myslicie o takiej sytuacji? Ja mysle, ze mama rozpetala wojne miedzy nami. Dajac wlasnej i jedynej corce BANA na rodzinny urlop, a samemu saczyc drinki z rodzina i znajomymi? Mi sie to w glowie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka zazdościła ci nowych cycków.Jakie sama ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją bo widocznie cię nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie rozumiem, przeciez nie zrobilas nic strasznego... To Twoje zycie i cialo, wiec nie rozumiem oburzenia Twojej mamy... moze postaraj sie jej wytlumaczyc, ze nie zrobilas tego z proznosci co dla pozbycia sie kompleksow i teraz czujesz sie lepiej z takim biustem, moze zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przeciwniczka powiekszania piersi implantami bo to jest obce cialo,lepiej powiekszyc wlasnym tluszczem.ja sobie lifting twarzy zrobilam ale nikomu o tym nie powiedzialam,nie zycze sobie zeby moje prywatne i intymne sprawy byly publicznie komentowane.ludzie widza,ze dobrze wygladam jak sie pytaja o tajemnice mojego wygladu to mowie ze trzeba dbac o siebie,czasem pojsc do kosmetyczki,uzywac dobrych kremow i duzo pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne... rozumiem że komuś może się to nie podobać, ale żeby odwracać się od własnego dziecka? moja mama jak usłyszała że takie myśli chodzą mi po głowie strasznie się wkurzyła ale koniec końców sama zrobiła rozeznanie gdzie warto iść, który lekarz najlepszy, no i ogólnie koniec końców poszła ze mną na konsultację do luxmedowskiego szpitala. Na 100% decyzji nie podjęłam, ale przynajmniej mam wsparcie cokolwiek nie zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, najczęściej tak jest gdy się mieszka że tak się wyrażę na zadupiu, tam dla większości osób takie żeby to istna głupota itd. Mam niestety podobną sytuacje tylko u mnie chodzi o nos, moja mama gdy się o tym dowiedziała powiedziała do mnie żebym sobie zoperowała mózg, ja nie zamierzam całe życie patrzeć na kogoś i przez to nie spełnić swojego marzenia, jeżeli taka jest wola Twojej mamy to ok, niech się nie odzywa, matka powinna wspierać swoje dzieci a nie odstawiać takie cyrki, co by się nie działo matka powinna być zawsze za swoim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za odpowiedzi, dziewczyny. $ Powiem Wam, ze jestem zalamana, do tej pory mialysmy ze soba super bliski kontakt, nawet czasami 2 razy dziennie ze soba rozmawialysmy. Podczas tego rodzinnego urlopy, mi niestety poscily nerwy i poslalam jej kilka bardzo, bardzo chamskich wiadomosci, ale glownie skaldajacych sie z prawdy. Teraz mam wrazenie jakbysmy zapedzily sie w kozi rog. Zadna z nas po takich upokozeniach juz nawet nie ma jak wyciagnac reki do drugiej. No i lipton. Ciesze sie, ze nie jestem sama z ta opinia i ze Wy tez robicie co zechcecie, a nie patrzycie co ktos inny powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
nie przejmuj się, pewnie jej przejdzie tylko musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem lepiej na spokojnie porozmawiac z mama o przyczynie swojej operacji, dlaczego i wytłumaczyc. Kochajaca mama powinna zrozumiec swoja corke bez wzgledu na jej decyzje życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście takie same,obie skrzywione,matka bo zaciekła,ty bo niedowartosviowana i sobie ciało sztucznie wypełniasz nie wiem po co ,tzn wiem ale to głupie ,dla jednego chłopa,dla wielu chłopów dla podziwu innych to próżność,najbardziej zasadne ze zarabiasz kase na ciele i już calkiem sprzedany wizerunek i leci się całosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×