Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk zwykły

Różnice pomiędzy 24 latką a 35 latką (ciało)

Polecane posty

Gość analityk zwykły

Hej! Byłem z kobieta o 5 lat starszą... tzn. 35 lat ma... Teraz od niedawna jestem z 24 latką (sam mam 30 lat). No i mam porównanie...tzn. chodzi o ciała, ale wiadomo to jest subiektywne i odnosi się do tych 2 osób... także np. w innym przypadku może być inaczej... Na pewno jest różnic w wyglądzie kolan. Młodsza ma ładniejsze kolana. Nie ma też takich pionowych zmarszczek nad nosem, na czole (tzw. lwia zmarszczka). No i rano oczy są hmmm mniej zmęczone. Młodsza ma mniejsze piersi ale zdecydowanie bardziej jędrne. Młodsza też ma dłuższe włosy... Brzuch u obu jest podobny (tzn. całkiem ok). Tyłek - właściwie nie ma żadnej różnicy. Twarz-tutaj młodsza ma jakby bardziej napiętą skórę... Miejsca intymne-nie ma różnicy żadnej. Stopy-też praktycznie nie ma różnicy Dłonie-brak różnicy. Uda-młodsza ma bardzie jędrne i nie ma cellulitu. Łydki-młodsza ma bardziej jędrne Uzębienie-to samo. Spojrzenie i hmmmm styl ubioru - zdecydowanie na korzyść młodszej... No i piękne długie włosy.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli spoko dziewczyny ci się trafiły. Czasem 35 latki wyglądają jak własne matki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawa jak wygladaja jedrne zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk zwykły
Hmm chodziło mi że zęby są OK w obu przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, jakie odkrycie! ynteligentny inaczej :-) jaki poye.b!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki debil!!!! wiek nie musi swiadczyc o wygladzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha co za analiza:) jestem instruktorem fitness i mam porównanie-nie wiek tylko to, czy całe życie na d***e siedzisz czy nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Instruktor fitnessu nie pierdź w stołek. Bo bzdury wypisujesz. Wiek ma duże znaczenie. Jeszcze ciąźa i wtedy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odkryłem taka prawidłowość że młodsze mają zawsze ale to zawsze ładniejsze, smuklejsze stopy (oczywiście w tej samej kategorii wagowej). U starszych są jakieś szersze, nawet jak zadbane. I to już nie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odkryłam, że im starszy facet i sam tym bardziej poperr/do/lo/ny. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje z duża ilością kobiet i swoje widzę.nie mówię o kobiecie która urodziła trójkę dzieci i fitness widziała w tv.ćwiczy kobieta całe życie to i efekty ma.tyle w tamecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sylwetkę i ciało pracuje się calutkie życie - nie trzeba się odchudzać bo zawsze ma się ładne ciało ćwicząc i jedząc tyle ile potrzebuje organizm. To sprawa samozaparcia i silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższym.jak ktoś całe życie ma w nosie własne ciało nie ćwiczy i byle jak się odżywia to niestety na nic zmiana trybu w momencie gdy już źle wyglądasz! Ja wiem ze zmieniają się rysy twarzy ale bardzo długo można świetnie wyglądać.popatrzcie na laski które dużo ćwiczą i zdrowo jedzą-a porownajcie do spasionej 20latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie na chodakowska czy Lewandowski czy jakąkolwiek inna fitnessie -nastolatkami nie są ale to za nimi ogladnelabys się na plaży a nie za18tka zraca chipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym się obejrzał za 18 z chipsami pod warunkiem że ważyła by tyle samo co Chodakowska, nie porównujmy szczupłych 40 latek do tłustych 18 bo to bez sensu, co lepsze zadbane Porsche z lat 80 czy kilku letni dostawczaku, to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale skoro cymbal zaczął głupi temat to komentuje.śmieszą mnie takie tematy z różnych powodować.napisałam o chodakowskiej właśnie z tej przyczyny że nie można generalizowac! Porównywać to można i wnioski wyciągać np.ciało 24 latki a 60latki....pomiędzy 24a 34 nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet w długim związku ma takie porównanie, wystarczy przypomnieć sobie jak wyglądała partnerka 10 lat temu, popatrzeć na zdjęcia. I to jest jedyne porównanie które ma sens, ta sama osoba, ten sam rodzaj skóry itd. I teraz niech mi ktoś powie że teraz jego kobieta wygląda lepiej... chyba że schudła 40 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuj komentować oczywistej rzeczy-są super wyglądające 35latki i obleśne 20latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat roznicy. Nie ma co porownywac, analityku. Tak jak porownywac swieza pietnastke z 26-letnia babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolov
A facetom po 35 roku zycia zaczynaja zwisac jaja i dupa. Rosnie im piwny brzuch, a po 40 stce 80% musi brac viagre bo im nawet nie bryknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może teraz dla odmiany porównamy ciało 24 latka z 35 latkiem?kto się odważy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Ciało takie samo, lekko na plus bo chodziłem jakiś czas na siłownię a kiedyś byłem chudzielcem. Twarz całe szczęście wygląda na góra 30 lat ( tak mówią) bo jak miałem 25 to piwa bez dowodu nie kupiłem, wyglądałem jak gnój. Włosy mam, zmarszczek brak,sprzęt działa w 100% , ogólnie to brzydal ze mnie ale to jest niezmienne od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak samo czują się 35latki ale zaraz zleca się koneserzy kobiecej urody wmawiajacy nam że rozkładamy się przekraczając 30tke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmmm to ze stopami to ciekawe.... ale hmmmmm... znam 40 latkę co ma smukłe stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbana 35 latka w porównaniu do niezadbanej 35 latki to jak Fiat 126p KOMFORT a STANDARD Model PF 126p 650 Komfort ma skuteczniejszy układ hamulcowy, o większej średnicy bębnów. Wzdłuż bocznej części nadwozia umieszczono szerokie listwy chroniące przed drobnymi wgnieceniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz porównajmy Ciebie 30 latka z 25 latkiem. Różnic zapewne będzie sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×