Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk zwykły

Różnice pomiędzy 24 latką a 35 latką (ciało)

Polecane posty

Gość gość
Ewidentnie ci się nudzi chłopie skoro chce ci się robić takie wywody z doopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an na

Wypowiem się jako 35-latka: większość młodszych ode mnie koleżanek może mi jedynie pozazdrościć budowy ciała- proporcjonalna, zero utraty jędrności, zero obwisłych piersi, zero celulitu, zero nadwagi. Jedyne oznaki starzenia występują na twarzy a mianowicie w okolicach oczu. co do stup to zawsze miałam brzydkie tak więc teraz na z biegiem czasu ani się nie pogorszyły ani też nie poprawiły. Dla wiarygodności mogłabym wstawić swoje zdjęcie ale chyba nie ma tu takiej możliwości. Dodam tylko, że diety nie stosuję ale za to od 3 lat regularnie bywam na siłowni lub aerobiku. z tym, że nie zaobserwowałam aby siłownia/aerobic w jakiś sposób wpłynęły na moje ciało a bardziej na kondycję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

Wg mnie ważne są geny i picie dużej ilości wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama4000

Gdzieś już to pisałam, ale mi po 40stce wyrosły rogi, ogon i racice, także ten tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zostawcie

Naprawde

Wyprodukowal sie bo??...

 

Bo chcialby taka tylko pani nauczycielka nie kazala mu zamknac klasy od srodka i nie rozlozyla sie na stole czekajac na ....🤣🤣

To naprawde jest urocze zwlaszcza to nastoletnie myslenie ze"...îe jak szmate to na pewno pedzie moja"

Rozwalacie system nawet bardziej jak to cos od "czym wycieracie sperme"

Kuurwà 

Specjalna myjka do wycierania spermy

Ja rozumiem ze mozna miec 17 byc zajebistym fuckerem tylko glupkiem

Ale ogarnijcie sie dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEST

Ale o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipciora
Dnia 21.05.2019 o 23:01, Gość an na napisał:

Wypowiem się jako 35-latka: większość młodszych ode mnie koleżanek może mi jedynie pozazdrościć budowy ciała- proporcjonalna, zero utraty jędrności, zero obwisłych piersi, zero celulitu, zero nadwagi. Jedyne oznaki starzenia występują na twarzy a mianowicie w okolicach oczu. co do stup to zawsze miałam brzydkie tak więc teraz na z biegiem czasu ani się nie pogorszyły ani też nie poprawiły. Dla wiarygodności mogłabym wstawić swoje zdjęcie ale chyba nie ma tu takiej możliwości. Dodam tylko, że diety nie stosuję ale za to od 3 lat regularnie bywam na siłowni lub aerobiku. z tym, że nie zaobserwowałam aby siłownia/aerobic w jakiś sposób wpłynęły na moje ciało a bardziej na kondycję. 

 

 

Taaa.. na Kafeterii i Gazecie wszystkie stare torby takie piękne i jedrne. Spójrzcie na 35-letnia Scarlett Johansson, na 37-letnia Księżna Kate, chyba nie powiecie, że tym kobietom brak jest środków na to, żeby zamaskować upływ czasu? A mimo tego, że to prawdopodobnie robią, już widać u nich dorodne lwie zmarszczki, przegrywający z grawitacją owal twarzy, zaznaczające lisie linie marionetki koło ust ( Kate). Ciało może być w tym wieku jeszcze jędrne, bo ma inną budowę niż twarz, mięśnie są uczepione szkieletu, a nie skóry i siebie nawzajem. Nie ma takiej możliwości, żeby baba po 35- r.ż nie miała już zaznaczających się zmarszczek poziomych czoła (przy cerze suchej) lub zmarszczek mimicznych ( lwich i fałd nosowo-wargowych), chyba, że ma martwa, nieekspresyjna gębę, albo osyrzykuje się botoksem. Przy spojrzeniu w dół, doliny w polikami też zaczynają być już widoczne i nie ma siły na to, żeby tak nie było. Taka jest fizjonomia twarzy i tak się dzieje, w mniejszym, bądź większym stopniu. Ach, jak ja uwielbiam te przechwalanki księżniczek po face-lifcie w 33. R.ż, jakie to one nie są świeże i jedrne, jak 16 tka. Taka przekwitająca baba po prostu czuje bolesny dysonans i sama siebie będzie oszukiwac. Ha, ha. Na pewnym polskim blogu o minimalizmie ( simplicity), babon napisał o sobie " mam 32 lata, ale nie wyglądam na tyle,(...)", Wystarczyło tylko przejrzeć komentarze, żeby znaleźć odzwierciedlenie myśli rodzącej się w głowie, po obejrzeniu jej zdjęć " zanim nie podałaś wieku, dawalem ci 40..." A to tylko jeden z wielu podobnych komentarzy.

Na zdjęciach mocno już nieswieza baba o ostrych rysach twarzy, z uwidaczniające się lwia zmarszczka i tymi dołami oznaczajacymi pomału obsuwajacy się już owal. Oto, jak zakłamują rzeczywistość nasze polskie jaśniepanie. Żałosne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

haaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za porównania? Jakby ktoś krowy na rynku sprzedawał. Aż posta trzeba było na ten temat napisać? Rany, widać niektórym się bardzo w życiu nudzi. Chciałbyś żeby ktoś tak o twojej matce, czy siostrze pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wchodziłam na ten dział chyba z 5 lat. Dziś sie skusiłam, ale widzę, że nic się tu nie zmieniło. Nadal wchodzą tu głównie frustraci czy tam chorzy psychicznie, którzy celowo wyżywają się na 30-latkach. Powiedzcie mi kto normalny włazi na dział dla 30-latek i rozpisuje takie szczegóły, porównania. Ja współczuję nawet tej 25-latce, że poszła do łóżka z jakimś popaprańcem który i tak pewnie nie będzie z nią nigdy w związku, bo albo do tego niezdolny psychicznie albo ona go oleje widząc, że jakiś nieudacznik. Człowieku jak jesteś zainteresowany młodymi dziewczynami to nie właź na dział dla starszych, bo przeczysz sobie. Zresztą po kiego grzyba rozwodzić sie nad rzeczami oczywistymi. Która kobieta analizuje kolana pomiędzy 25-latkiem a 35-latkiem? Idź sie lecz porypańcu. Widać, że masz jakieś problemy z kobietami ogólnie, bo inaczej byś nie wymyślał takich tematów z d.u.p.y. Ty myślisz, że ciebie upływ czasu nie dotyczy ? Pokaż swoje ciało i stopy to ocenimy cie tez jak konia na targu wraz z uzębieniem. Jak można być takim popaprańcem. Normalny facet siedzi na forach dla mężczyzn, rozmawia o grach o sprzęcie RTV czy o piłce nożnej albo pracuje, a ten siedzi na kafeterii dla 30-latek, marnuje czas i piertoli jak potłuczony. Idź sie lecz nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz

Wszędzie frustraci i frustratki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×