Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaże u kobiet? Podobaja się Wam?

Polecane posty

Gość gość
Dla ciebie kobieto już orderów zabrakło. Trzeba zamówić nową partię Piszesz: Oczywiście, że ja będę oceniała, a nie inni! Normalnych ludzi nie obchodzi skóra obcych Twoja wizja normalności nijak nie przystaje do postrzegania jej przez innych. Tutaj jest pies pogrzebany. Osobowość ćmy lecącej w ogień. Wybij sobie jeszcze dwa zęby na przedzie i zachwycaj się przed lustrem. Tylko ty będziesz to oceniała, zdanie innych przecież nie ma żadnego znaczenia. Kiedyś mój znajomy jeszcze w młodości zrobił sobie tatuaż. Nawet estetyczny. Dzisiaj ma po nim mniej estetyczne blizny. Ludzie się z wiekiem zmieniają, ich poglądy również, to co wcześniej wydawało im się artystycznym pięknem zaczyna żenować i starają się tego pozbyć . I to za wszelką cenę. Skoro piszesz, ze nie interesuje cię zdanie innych, to w jakim celu w ogóle napisałaś swoje posty? Rozmawiasz już sama z sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dyskusja wiec odpowiadam jak ja widze sprawe. Temat nie jest o mojej skorze. Zastanow sie - ciebie obchodzi co mysla inn na temat twojej skory? To zakrawa na nerwice jakas. Twoj kolega jest najwyrazniej glupi skoro wolal paskudna blizne od tatuazu. Trzeba umiec zadac sobie pytanie "czy jak zmieni mi sie gust to bedzie mi ten tatuaz przeszkadzal?". Znam sama siebie i wiem, ze takie rzeczy mnie nie ruszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz: Znam sama siebie i wiem, ze takie rzeczy mnie nie ruszają Jeszcze nie poznałem kobiety, dla której coś co ją szpeci byłoby powodem do zadowolenia z siebie. A czy coś cię szpeci okaże się z czasem. Tylko krowa nie zmienia poglądów. I to też nie na pewno. Na nic się wtedy nie zda zaklinanie rzeczywistości pt. mnie to nie rusza. Tatuaż jest uszkodzeniem, okaleczeniem skóry, to nie cień do powiek. A skóra nie facet, z nią nie weźmiesz rozwodu :-D The End i rób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum wreszcie, ze mnie to sie podoba. Poza tym nigdy nie oszpecilabym sie blizna. Musisz zrozumiec, ze sa ludzie bardziej ogarnieci niz twoj kolega i nie podejmuja pochopnych decyzji zeby potem sie okaleczac. Ja mam bardzo duzo tatuazy. Taki proces zajmuje lata i wymaga duzego nakladu finansowego. To nie jest cos o czym moge zdecydowac w piatek i w sobote to miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze taka uwaga - stare ciała z tatuażami wyglądają pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do kobiet które mają tatuaże - wpłynęło to źle na wasze "powodzenie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta tatuażem usiłuje podbić swoją atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno tatuaże nie są atrakcyjne, więc gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta co robi sobie tatuaż o tym nie wie, a potem pyta na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to są prowokacje, ewentualnie pytają osoby które dopiero się nad tatuażem zastanawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety które mają tatuaże nie mają takich rozterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak widzę kobietę z tatuażem, to myślę ze coś jej tam brakuje, że musi się tak "wykazac". Normalna, piękna rasowa babka z gładką skórą dobrowolne się tak nie oszpeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego ma jej brakować? Fakt, niektórzy maskują tatuażami np. blizny bo to lepsze niż bolesne zastrzyki, laser albo operacje, ale bez przesady. Są ludzie którzy tatuują się tylko na częściach ciała które najbardziej lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna, piękna rasowa babka z gładką skórą dobrowolne się tak nie oszpeci. x totalny stek bzdur... znam b ładne dziewczyny z ztatuazami, tez b ładnymi. Znam brzydkie bez tatuazy. ogólnie nie lubie tatuazy, ale babki maja często lepsze i ładniejsze, a faceci często starsi takie jak z więzien. tatuaze ostatnio sa coraz ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest, że mężczyźni częściej mają brzydkie tatuaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań to odkopywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Deynn pokazała klasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×