Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego mój były tak się zachowuje ?

Polecane posty

Gość gość

Mam problem byłam z facetem prawie 3 lata ale rozstaliśmy się ponieważ stwierdziłam że nie możemy ze sobą być bo do siebie nie pasujemy, ciągle się klocilismy. Wyjechaliśmy razem rok temu do UK ale ja po 3 tyg wyjechałam a on został. Po 8 miesiącach wrocilam. On miał kogoś ja też ale obecnie jesteśmy singlami. Zaczęliśmy się spotykać ale były to spotkania bez zobowiązań. Ja go dalej kocham ale wiem że on raczej nie żywi mnie tym uczuciem ponieważ tuż po rozstaniu przyznałam mu się do zdrad. Spotykałam się też w UK z kimś on się o tym dowiedział i zaczął nagadywac do kumpli tego chłopaka jaka to nie jestem zła że zdradzam nadużywam alkoholu i jestem agresywna. Nie rozumiem dlaczego on nie pozwoli mi być szczęśliwa ? Dlaczego nie odpuści ? Nie przestanie się ze mną kontaktować ? Jest mi ciężko i wiem że najlepiej byłoby urwać kontakt ale nie wiem jak to zrobic bo mimo wszystko coś mnie do niego ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie, ze to nie on nie odpuszcza, ale ty. Daj sobie spokoj z tym zwiazkiem. Rozstania, zdrady, powroty dobre sa w literaturze, ale nie w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy macie solidarność jajników mężczyźni też się przestrzegają przed kuwami. Nie wiąże się z nią bo chleje i daje innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×