Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
Darjuz czapki z głów chyba nie masz tu równemu sobie. Dałeś ponieść się erotyzmowi. Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek twojej opowieści. W mojej pracy wiele kobiet cię czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Jest super. Może kiedyś przydarzy mi się taka przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzący nieuchronnie wieczór przepłaszał kolejnych wczasowiczów, zbliżała się grupa osób, chwyciłem jej kostium w dłoń, druga ręką chwyciłem za jej dłoń i radośnie jak dzieci rzuciliśmy się w ciepły ocean. Spokojna toń osłoniła nasze nagie ciała które znalazły się tak blisko jak nigdy przedtem. Jej piersi miękko odcisnęły się na moim ciele. Nie odrywała wzroku ze mnie. Schyliłem głowę, biorąc to czego pragnąłem od dawna. Pocałunek. Przyjęła i oddała. Teraz przepełniła mnie radość jej akceptacji. Pragnęła mnie tak samo jak ja ją. Nie był to li tylko szczeniacki wygłup, ale siła która na tym końcu świata ciągnęła nas do siebie. Słońce chyliło się ku zachodowi , gdy przemknęliśmy do pustynnych wydm. Dopadliśmy do siebie nie zważając na otoczenie. Gdyby miała coś na sobie zdarłbym z niej z pożądania. Cudownie całowała i mój umysł przejął pierwotny instynkt . Zachłannie całowałem jej sutki, wzdychała podniecająco i wyginała z przyjemności plecy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz chyba,jestem w szoku, wiele kobiet ! Bozie a ja tak klepię bez zastanowienia i korekt. Ale cieszę się bo jaki byłby sens. Lubię pisać, styl mam jaki mam i chociaż tak mogę się wyrazić. A kobieca "widownia" jest moją ulubioną bo ja was drogie panie po prostu uwielbiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ochłoń, Darjuz ;) Przy naprawde dobrych wiatrach to w ogóle jest kobieta ;) Zadne czytające kolezanki z pracy w kazdym razie nie istnieją, masz to jak w banku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu jesteś w dużym błędzie, czytają,czytają. Zazdrosny jesteś? Sam napisz coś interesującego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wykręca Darka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu komuś bardzo zazdrości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz sobie co chcesz a My kobietki i tak będziemy czytać. Darjuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co tutaj czytać...jak prostak sklecił kilka zdań. Może udziel mu korepetycji z polskiego.:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu darjuza należałoby się jednak zastanowić, kto pisze na forum pełnym trolli, podpuszczaczy i gejów udających kobietę, takie posty: "gość dziś Darjuz czapki z głów chyba nie masz tu równemu sobie." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym oczywiście, że bardzo zazdroszczę, to marzenie życia być robionym w wała z reką w gaciach na hejtersko trollowskim forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 19.11 proponuję ,abyś zmienił temat na kafe na(zazdroszczę tym, którym się powiodło a ja dalej jestem nieudacznikiem ),tam na pewno się odnajdziesz.,Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie w szpilkach we biurach nomen omen mężatki matki czytają z zapartym tchem co też darjuż wypoci na niszowej kloace.:-D Dodaj jeszcze że całe stada biurw dogadza sobie w kibelku w czasie pracy pod wypociny tego zonkisia.:-D Ech ty powinnaś w jakimś kabarecie występować kobicino bo wyobraznie to ty masz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu obejrzyj sobie lepiej dobry film .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To darjuż 13.19 sobie słodzi, po tym jak ka ma zwiała i tylko analfabetka od mażeń tu została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu zrób wreście coś ze sobą Darjuz ma swoje wielbicielki a. Ty pozostajesz ciągle sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Dzień dobry wszystkim, pozytywnie i negatywnie nastawionych na odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Spokojnie spoko woda sodowa mi nie grozi, kama mam nadzieję jeszcze nas odwiedzi, nie jestem też tak posuniety paranoikiem by sam sobie słodzić i potem jeszcze odpisywać, ale zostawmy to. Cześć pani z wyjazdu! Dziś kontinuum. Naszych bohaterów zostawiłem w sytuacji intymnej na plaży. Pytanie do was drogie kobietki jak ma się potoczyc historia. 1. Asia płoszy się i na razie wycofuje 2. Asia ulega tak szybko 3. Przeszkadza im ktoś 4. Wasza propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1zdecydowanie ta wersja mi odpowiada. Asia czuła twój delikatny dotyk i coraz mocniejsze podniecenie.W pewnej chwili uświadomiła sobie ,że przecież męszczyznę, którego bardzo kocha śpi w hotelu i właśnie z nim i tylko z nim chce być do końca swego życia. Przy Łukaszu tak naprawdę czuje się bezpieczna i nie chce go stracić.Postanawia bez słowa wycofać się z niezręcznej sytuacji.Co ty robisz Darjuz dalej.1 próbujesz ją zatrzymać.2 zgadzasz się z jej decyzją 3 znajdujesz inne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) fajna zabawa prawda? A inne panie czytajace, co sądzą? A hajterki? Ciężko macie ze mną prawda, żeby nadążyć i być na bieżąco w temacie musicie się naczytać by wyłapać błędy i coś z sensem zaatakować. No więc jak już zapoznała się która z tekstem to może coś pozytywnego. Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie dotyczące Asi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie? Jeśli chodzi o powyższe to niestety w tej historii Asia na Kanarach jest sama na dodatek wspomniałem że wcześniej rozstała się, może uciec ale z innych pobudek. :) Ja koncepcję mam. Myślę że jak znajdę za chwilę czas to historia potoczy się i znajdziesz swoje odpowiedzi, teraz bym odkrywał nie ukończone " dzieło ". To jak są te kobitki co czytają czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxzx Płonę w namiętności. Upragnione pocałunki spadają niczym krople deszczu na rozgrzane ciało. Z podbrzusza, z całego ciała docierają upojne dreszcze. Jest już na mnie, przygniata swoim umięśnionym ciałem. W miejscu gdzie schodzą się moje uda czuję już gotowy do wejścia czubek, świat wiruje, jestem w amoku, pragnę tych ust, coś szepczą, co....xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxx Łukasz długo spoglądał za biegnącą sylwetką, jego upragniona istota równie nagle jak wskoczyła naga do wody teraz z tym samym impetem nie wiedzieć czemu wyskoczyła z pod niego w locie zbierając skąpe odzienie i bez słowa rzucając się w ucieczkę w stronę hotelowej łuny światła. Łukasz zerwał się biec za nią, lecz na widok innych osób przywlekł ściskając do bólu stojące przyrodzenie. Biegnąc za Asią w tym stanie niechybnie byłby odebrany jako zboczeniec goniący ofiarę. Co zrobiłem? Myśli kołatały w głowie. Wiedział że tego tak nie zostawi, te krótkie szczęśliwe chwile spędzone z nią były najlepszym momentem w jego życiu. Czuł że choć znali się tak krótko, to wiedział już wszystko, jakby przeżył z nią całe życie. Intuicja go nie zawodziła, spotkał kobietę swojego życia, dlatego szczerze i świadomie szepnął jej wtedy.Kocham cię. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytamy ale żadna z nas nie jest na dzień dzisiejszy Tobie dorównać,Twoje historie sypiesz jak z rękawa. One naprawę są nafaszerowane erotyzmem .Każda z nas marzy o wielkiej miłości i namiętności jak nasza bohaterka Asia. Czekamy na dalsze losy naszych głównych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten fanklub już ma nawet rzecznika prasowego, ile Was desperatek jest? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu żal ci dupę ściska,że ktoś jest lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×