Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
Ale jesteś grubo po czterdziestce. Ja tyle ci daję. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą nieufnie podchodzę do nieznajomych badaczy gościu, czym tu zaistniałeś bo nie kojarzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli nowy to zaistnij i powiedz jak widzisz dalsze losy historii Asi i Łukasza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam co sobie na tym temacie splodziles. Chyba nie obrazisz się, bo to kobiet o wiek się nie pyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę już tu pisać, choć byłoby pewnie ciekawie. Tak więc dalsze losy kochanków zostawiam twojej fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego faceci po czterdziesce obejmują sobie lata, czemu ma to słuźyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryzys wieku średniego, Darjuz jest wzorowym przykładem tego zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz ma 48 lat. Napisal to na początku zanim się zorientowal, że tutaj pisać wiek lub cokolwiek o sobie jest niebezpiecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, źe ma 49 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie pomyliłam się. Po prostu widać to po jego fantazjach erotycznych. Większość facetów w tym wieku ma podobne, więc Darjuz jest zupełnie normalnym panem w średnim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest normalnym facetem, czy teź nie zaliczyłem jakąś 20,lub30 latkę,nie zwaźając na swój stan rodzinny,bo chyba w tym wieku ma się juź rodzinę.w ten sposób moźe chce sobie coś udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy faceci uwaźają się za boźyszcze, starają się odmładzać,sluchać młodzieźowej muzyki, być trendy,robią róźne dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Darjuź wracając do naszych przygód wakacyjnych to moźe niech akcja. Asi i. Łukasza zacznie się gdzieś nad jeziorem ma dyskotece.. Kiedyś przeźyłam coś takiego i do dzisiaj wspominam to z uśmiechem na twarzy. Czekam na dalsze losy naszych bohaterów a teraz pędzę do pracy, bo zaczynam o 7.00. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Jak miło że sobie mnie analizujecie. :) Co do pomysłu to niezły zwrot akcji :D Asia i Łukasz są na Kanarach, i dyskoteka nad jeziorem. Hmmm zrobimy dyskotekę w klubie na Kanarach. Może być.? A pochwal się co się zadziała na twojej dysce. Poszłaś w tango?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było bardzo dawno temu, wiele szczegółów nie pamiętam,ale co mi utkwiło w pamięci to upalny wieczór,spokojna tafla jeziora i my na plaży wśród cumujacuch kajaków. Byliłmy parą jeszcze przez kilka dni a później które z nas pojechała w swoją stronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Uuuu ale był sprzęt li tylko do boju czy w boju. W kajaku nie próbowałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na dalsze losy Asi i Łukasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze będzie. Proszę o zrozumienie że po urlopie zebrała mi się masa pracy i po prostu nie mam na tyle czasu ale fabuła w głowie jest! Inspiracją będą wpisy to coś wykorzystam, tak jak np disco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim pracującym. Co niektórzy zaczynają od 7,00 a dzień zapowiada się upadnie.. Jakieś pomysły na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxxx Zapadł zmrok.Lukasz snuł się po hotelowych korytarzach w nadziei spotkania Asi. Na próżno. Nie było jej ani nikogo z jej towarzystwa ani na basenie gdzie często spotykał ich na leżakach z kolorowym drinkiem w ręce. W głowie kłębiły się myśli o ukochanej, czemu nagle i bez słowa opuściła go. Łukasz nie zamierzał się łatwo poddać. W rozświetlonej okolicy bylo kilka klubów taneczych serwujących zabawę przez całą gorącą noc. Łukasz ruszył w kierunku dobiegającej z dała muzyki... X W blasku błyskajacych świateł Asia słuchała despacito Fonsiego, kończyła 3 drinka i niechętnie tańczyła, raczej dla świętego spokoju dała się wyciągnąć przyjaciółce. Monię nie było łatwo zbić z tropu, szybko połapała się że coś jest nie teges. To była kochana wariatka przez którą znalazła się tutaj na drugim końcu świata, by wyleczyć ją z poprzedniego toksycznego związku. Co chwila dobiegała teraz by wciągnąć ją w taneczy trans. Chciała ponownie odmówić gdy go zobaczyła. Serce przyspieszylo, w oczach na chwilę pociemnialo, panika która ją dopadła pchnęła ja w obięcia Moni. Asia na chwilę wtopiła się w tłum erotyczne pląsajacych opalonych ciał. X Dla Łukasza taniec to żywioł w którym czuł się jak ryba w wodzie. Jego obiekt pożądania właśnie bawił się w najlepsze. Zamówił sobie whisky i jeszcze jeden drink. Lawirujac między rozbujanym półnagim towarzystwem, tanecznym krokiem dotarł do odwróconej Asi. - Przepraszam, pomóż proszę- Asia odwracając się z nagła tańczyła z nim face and face, a on wręczył jej w zaskoczone dłonie drinka. Monia tańczyła badawczo przyglądając się scenie. Za dobrze ją znała by nie poznać maślanych czarnych i powiększonych źrenic przyjaciółki. Tańczyli tak w trójkącie. Na stronie Asia robiła do Moni błagalne miny. Kolejna porcja alkoholu szumiała w głowie. Świat wirował, czuła że wstawiła się, a on tu jest! Zachwiała się, czyjeś mocne dłonie chwyciły ją ratując przed niechybnym upadkiem. Szła.. wokół pełno rozśmianych obcych twarzy, muzyka ucichła i poczuła świeży powiew oceanicznej ciepłej bryzy. Łukasz tak, to on ją prowadził poprzez noc. Kręciło się jej w głowie, nie zważając na otoczenie Asia prowokujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuź czytam i nie wierzę,że to twój scenariusze, brakuje w nim erotyzmu. Powinieneś się bardziej postarać. Czekam na cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertole co za troll :D Nie widzisz palancie że to wstęp? Tak wiem ja jestem palantem czubie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuź przepraszam ale nie doczytałem teraz to jest to co chciałam przeczytać, później skomentuje bo narazie czeka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z wyjazdu
Nie zawiodłeś nas po raz kolejny Darjuz,serdecznie witam wszystkich po uropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuź temat ująłeś, ale czyta się go bez większych emocji,twój scenariusz o gwałcie wywarł na mnie większe wrażenie. Chcę oprócz tego zauwaźyć,źe ja osobiści nie napisałabym,tak ciekawie jak ty. Masz lekką rękę do pisania. Czekam na ciąg dalszy przygodę naszych bohaterów. Ciekawa jestem, gdzie teraz ich umiejscowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X prowokująco objęła, chętne usta całowaly usta, przechodzacy turyści z zaciekawieniem spoglądali na migdalącą parkę. Bliskość Asi podziałała szybko na Łukasza. Odnotował potężny wzwód w spodenkach, Asia chwiała się na nogach, śmiała co chwila lubieżnie rozbawiona, korzystając z nocy Łukasz odciągnął ja w cień, naparł ciałem i przycisnął ją do palmy. Ręce bez problemu ponownie dziś namacały pośladki Asi, mamrotała coś, pod osłoną nocy zdjął bezbronnej kobiecie skąpe figi, czuł się jak złoczyńca ale napreżony członek domagał się drażnienia. Namacał w ciemności jakiś murek, przeniósł połprzytomną kobietę i ułożył się na gorącym miękim ciele, pożądanie zdominowało zmysły i rozsądek. Zadarł zwiewną sukienkę ręką poczuł miękki wzgórek, Asia zasypiała, nie protestowała na ingerencję ręki w jej intymność, jeszcze chwila i umęczony członek zatopił się w wilgotnej czeluści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to. Do jutra,moźe noc przyniesie kolejną zmysłową przygodę. Pomyśl o tym Darjuź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzdechnęła, nieprzytomny z podniecenia szeptał słowa miłości całował ukochaną twarz, i coraz mocniej dociskal biodra, skad do głowy docierały raz poraz rozkosze z objętego jej ciałem członka. Łukasz potrząsnał jej twarz chciał by była świadoma ich zbliżenia, Asia jedynie wydawała nieartykułowane dźwięki jej ciało było zdane na jego łaskę. Bardzo pragnął się spuścić lecz tak naprawdę przyszło mu kochać nieprzytomne dziewczę. Postanowił zanieść do swojego pokoju i jak się ocknie dokończyć dzieła. Niechętnie opuścił jej wnętrze. Wziął na ręce i ruszył do hotelu. - Asia! Asia! Usłyszał za sobą głosy, Mona dopadła - O boże Asia szukamy cię! - daj ją. Towarzystwo Asi porwało moją zdobycz Zostałem sam zły na los, jedynie członek w spodniach zdawał się krzyczeć co innego...cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×