Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Gość gość
19.59 Też uważam, że to nawet nie jest kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 54 Ale kogo zniechęcić, skoro tu nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy gość
Jesteś ty hejterko. Od dawna chodzisz za Dar.Darjuż zgrabnie wymyślił przygody Łukasz. Tobie nigdy nic nie pasowało na jego tematach. Mimo to przychodzisz na nie. Dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubolewam, że nie chodzę za Darjużem :D Może Ty dla odmiany wejdź z nim w dialog, zamiast przyklaskiwać głupio i jednozdaniowo jak trollik🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam,bo to było dawno temu. Ale zrobiłam to z kimś, kogo pokochałam, niestety nasze drogi rozeszły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie co chcecie,a ja i tak będę czytać, Darjuza i będę z nim bawić się dobrze. Jeździ komuś to nie pasuje to ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Darjuzu jest coś co ciebie pociąga. Niedawno czepialas się innych rzeczy. Dziś że stworzył Łukasza niesamowitą postać. Myślę, że Darjuz cię pociąga po prostu. Nie chcesz się przyznać i jedziesz z hejtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajerze nikt mnie nie pociąga, lubię się bawić,czego nie można powiedzieć o tobie. Życzę miłego ci wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złościsz się bo ktoś wygarnął ci prawdę? W tym sęk, że czujesz do niego pociąg i oboje wiemy, że będziesz zaglądać i czytać. Tak samo jak to, że przygody Łukasza i bogata wyobraźnia Darjuza działa na twoja muszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że ona ma mokro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20. 33 Rozczaruję Cię, ale zwracasz się do iluś osób :) (choćby post 20:41 nie jest mój, jak i większość). Tłumaczenie, że darjuż nie działa mi na żadną "muszlę" (? :D ), a jego opowiadań nie czytam po pierwszym wstępie, jest pewnie daremne, więc sobie odpuszczę ;) Pociąga mnie coś zupełnie innego ;) A Tobie przecież nikt nie zabrania czytać, klaskać i głaskać muszli, krytyka temu nie przeszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Misummer Eve jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz być i inną z tych które tu przychodziły krytykować. I tak oboje wiemy, że ociekasz soczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że czym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moszna jej chyba ocieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogubiłeś się z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legenda legend plus fanka z muszlą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
o dyskusja wre! A ja jeszcze o buta. Ale jaką trzeba mieć tą butę i zarozumiałość by być hejterką!!!! Istotnie zauważam Cię gościu- hejterko i od dawna klikasz ze mną, i jesteś w opozycji do mnie. Mid? Hmm Nie wiem co jest grane. Mid zawsze miło odpowiada nawet kiedyś brałem u niej korepetycje :) Hejterką może być każdy. Urocza ? mnie nie lubi i mojej prozy, ale robi to otwarcie i za to ją paradoksalnie cenię. Wiecie to dobry temat. To jak zabawa w Agenta. Faktem jest że hejterko kimkolwiek jesteś i tak zauważam, że agresywność hejtu w stosunku do mnie jakby zelżała. Szczególna zjadliwość była za czasów tage, Co do hejterki istotnie butnie uważam że gdybym zajął się jej muszlą odechciało by się jej tu pisać pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy krytyka jest hejtem? To słowo używane jest nadmiernie. Jeśli mój post z 20.02 jest hejtem lub stwierdzenie, że mi żadna muszla nie ocieka, to chyba nie powinieneś brać się za udział w takim forum ;) To nie jest hejt. Nie kręci mnie to, co piszesz oraz uważam, że Twoja fanka jest trollem i to wszystko, napisałam to, bo mi się chciało. Nie hejtuję Cię i nie robiłam tego w przeszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do hejterki istotnie butnie uważam że gdybym zajął się jej muszlą odechciało by się jej tu pisać pierdoły usmiech.gif" Między innymi chodzi o takie samcze odzywki :) Są żałosne i to nie jest hejt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blednygosc dziś Dlaczego piszemy na 31stronie a wyswietla sie 32? Trudno powiedzieć, ale możemy się nad tym wspólnie zastanowić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się, że tchnęłam nieco życia w temat, ale już zmykam i zostawiam temat klaskającej (może oprócz klaskania powie coś ciekawego i Darjuz nawet z nią porozmawia) ;) Pomyślę nad zagadką stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×