Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr wielki

wpadki mojej zony

Polecane posty

Gość piotr wielki

Moja zona (35 lat) dala popis na spotkaniu integracyjnym u siebie w firmie ,wiem ze srobila striptiz (toples)przed czterema facetami ,jesli jej wierzyc tylko toples ,grala w rozbieranego pokera (niby majtek nie zdejmowała) drugiego dnia zrobila tez ''wystep'' tylko ze wtedy widowni bylo wiecej kilkanascie osob (powiedziała ze w jakims pokoju robila prywatny striptiz ) oczywiscie pod wplywem alkholu Stwierdzila ze za takie ''nic ''dostala razem 800zl Co robic dalej ? Mamy dwoje dzieci ,co bedzie jak sie dowiedza o tym ,(miasto nie jest duze) Czy wiezyc w jej zapewnienia ze nie bylo nic wiecej Co jak sie dowie cala rodzina Jestesmy /bylismy normalna rodzina ze srednimi dochodami Co mja do tego sklonilo ? Dlaczego to zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Nie wiem ,mysle ze nie dla pieniedzy ,ale slaby ze mnie psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Nie wiem czy dla pieniedzy ,mysle ze nie ,powiedziala ze pieniadze zobaczyla dopiero wtedy jak sie pakowala do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl 800 zł co noc będzie Ci przynosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Nie chce takich pieniedzy ,kasy nam raczej nie brakowalo nigdy Czytałem kiedys podobna historie ,nie wiem tylko o co chodzi mojej zonie i czy wierzyc jej ze nie bylo nic wiecej ,niz striptiz i co znaczy prywatny pokaz ? Z nia nie da sie teraz porozmawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Dzieki szukam bardziej porad ,co dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Czy jest mozliwe ze nie była wymacana? I ze na takim prywatnym pokazie machala tylko cyckami bez dotykania jej? Nie widzialem nigdy takiego pokazu wiec dlstego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 99,9 % się puściła więc powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Ona przysiega ze sie nie puscila bo nigdy nie zdjela tam majtek,podala mi nr tel do dwuch osob bedacych tam powiedziala ze podtwierdza jej wersje tylko jak sie mam ich zapytac? Brak mi pomyslu jak taka rozmowe zaczac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty w to wierzysz?? Ja naj***l bym każdemu a ją wyj***l z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Sam nie wiem co myslec i co robic mamy dwoje dzieci kilka miesiecy wczesniej zrobila cos podobnego pokazala cycki łebkowi z sasiedztwa (przymierzala staniki przy nim)chlopak z kompleksami ,niesmialy z pryszczami Mniej lub bardziej podobnych ''akcjj''bylo duzo (wybaczalem ,czasem obracala to w zart ,ze to nic zlego ,ze kazdy mi jej zazdrosci itp)ale teraz to juz sam nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej kobiety raczej nikt Ci nie zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
W ogóle, z niej jest taka figlara, że głowa mała. Kiedyś, podczas Wigilii, wskoczyła na stół, zrzuciła majtasy i narżnęła do wazy z barszczem. Tata był zachwycony, ale mamusia miała jej trochę za złe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
To ciezki temat nasza corka nie jest samodzielna i nigdy nie bedzie ,rozwod chyba nic nie da bedzie jeszcze gorzej ,ona przysiega ze nikt ja nie dotykal, pozniej w placzu powiedziala ze jakis marek chycil ja za cycki jak u niego w pokoju tanczyla ,i jest tylko teraz placz i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Uwaga ktos podszywa sie podemnie wpis z jakims tatusiem nie jest moj tylko jakiegos chorego zboczenca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Przyznała się też, że lubi wieczorami popatrzeć na nocne niebo przez koński teleskop, a smak szminy bernardyna sąsiadów nie jest jej obcy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Wszystkie wypowiedzi o cyckach i dzieciach też nie są moje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem kolego jak to rozwiązać. Prawda jest taka, ze to nie jej pierwszy taki wystepek, tak wiec nie licz na to, ze to sie juz nie powtorzy. Poza tym - widzialy galy co braly. Prawda? Ciezko miec teraz do niej pretensje o cos, o co wczesniej machnales ręką. Moze lubi byc podziwiana przez inne osoby? Moze jest osoba, ktora poszlaby z Toba do parku i tam byscie sie bzykneli? Spróbuj obrocic to na swoja korzysc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
No nie wiem. Żona ma zakaz wstępu do parku, bo napadała tam na młodych, zdrowych mężczyzn i pokazywała im cycki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Przepraszam ktos sie nadal podszywa ,nie wiem co tacy maja z tego -zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
W ogóle, nie rozumiem tych facetów. Co oni z tego mają, że obmacają mojej żonie cycki? Że wyonacą ją w krzakach, albo podszyją się pode mnie na forum? No co oni z tego mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Kolego czyli jakie jeszcze moga byc plusy tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
I plusy to dobrze, czy nie, bo mi się to zawsze myli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Poprzednie dwa wpisy nie sa moje ,to chyba jakis samotny czlowiek facet chcacy w ten sposob zwracac na siebie uwage prawdopodobnie nie atrakcyjny i nie smialy .przykry czlowiek,ale pozdrawiam cie i obys doswiadczyl czegos podobnego jak ja ,jesli bawi cie niepelnosprawne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Poprzednie dwa wpisy nie sa moje ,to chyba jakis samotny czlowiek facet chcacy w ten sposob zwracac na siebie uwage prawdopodobnie nie atrakcyjny i nie smialy .przykry czlowiek,ale pozdrawiam cie i obys doswiadczyl czegos podobnego jak ja ,jesli bawi cie niepelnosprawne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
W dodatku ten paskudny podszywacz dubluje swoje posty :O Jak myślisz, czy jest prawdopodobne, że dziecko ma problemy, bo jego matka dynda obcym facetom cycami, czy maluch po prostu wdał się we mnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Nie chodzi o to ze ona dynda cyckami tylko o to ze dziecko wymaga stalej opieki ,panie podszywajacy sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekhibicjobistka nie musi sie puszczac wystarczy ze pokaze ten ktos " sie zawstydzi " a ona ma sattsfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×