Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr wielki

wpadki mojej zony

Polecane posty

Gość kapitannemo
Jest cos w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiała ala
Nie wiem jak emocjonalnie podchodzi do tego autor tematu,jesli chodzi o mnie to bardzo chciałabym miec takiego meza ,wiele myslałam o tym co robi twoja zona i powiem ze chciałabym tak ,lubie byc w centrum zainteresowania ,lubie jak facet patrzy na mnie ,wybraliscie swoją droge ,przyznaje ze ciekawą ,dla niej jest to napewno mega podniecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Do autora a gdy dowiedza sie o tym kiedys wasze dzieci i rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitannemo
Sexu jego zona nie uprawia ,a w tym niema nic złego ,jesli ona to lubi on sie zgadza ? Ogladac kazdy by chciał , a potem pojawia sie krytyka ?Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackQ
Kolego nie przejmuj się! Jestem z moją od 9 lat, poznalem ją jak miala 17lat- przy mnie nabrala odwagi i nie wstydzi się swojego ciała pokazywać- i nic zlego w tym nie widze. Jest wysoka, zgrabna, po prostu ma co pokazać. A ze ktoś zobaczy cycki? Ubyło jej coś od tego? W związku trzeba rozmawiać- nie tylko o pracy i jak minal dzien ale i o seksie, fanrazjach etc. Bez tabu. Niestety jak zona wstydzi się powiedzieć dla męza co ją kręci, jakie ma fantazje, bo boi się twojej reakcji to takie nieporozumienia potem powstaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Nie myslałem ze moj temat bedzie miał taki odzew ,na wszystkie pytania odpowiem ,pytanie do Jack/ czy twoja lubi sie pokazywac w szerszym gronie ? Jesli tak to jak to u was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Odpowiadam'' pstop '': nie wiem jak bardzo jestes niesmiały ? Mysle ze jej to nie przeszkadza ,ona chyba takich woli ,dla niej jest to rozrywka,satysfakcje ma z tego ze ktos patrzy i oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Do ''pstop''mysle ze jest to mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Do ''niesmiała ala'' teraz wiem o co chodzi mojej zonie i domyslam sie o co chodzi tobie ,szczere rozmowy z nia wiele dały, mam nowe doswiadczenia czasami nie moge do konca sie w tym odnalezc ,zwłaszcza gdy moja zona jest w tym klubie , no ale sytuacje rodzinna mamy trudna ,chodzi mi o dzieci i postanowiłem to tolerowac ,jest to napewno cos nietypowego i raczej mało kto tego sam doswiadczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
A czy twoja zgodziłaby sie na sex??czy da sie ją przekonac do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Prosze czytaj wczesniejsze wpisy !Ona sie na to kategorycznie NIE zgodzi a ja tym bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackQ
Moja najpierw pokazała kawałek ciała nieświadomie, nastepnym razem trochę wiecej, doszlismy do wniosku ze podoba nam się to. Widywali ją moi koledzy. Nie wplywa to negatywnie na naszerelacje. Jesli chodzi o sex z nimi to moja nie chce o tym slyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Jack/ ,przeczytaj prosze moj temat czy u was jest podobnie ? Pytam gdyz jestem w nowej sytuacji i nie spotkałem jeszcze sie z czyms podobnym Chodzi mi np czy robi striptiz dla kogos ,czy wystepuje wjakims klubie toples lub moze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackQ
Czytałem. Napisz na maila do mnie to pogadamy, powiem jak u nas to wyglada. Adres janbravo (małpa)o2. Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Pisałem jestem niesmiały ,temat jest dla mnie ciekawy i podniecajacy ,kim ona jest z zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Ma wykształcenie wyższe mgr inz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Jack/ doszła wiadomosc na poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
No nie wiem,ja jestem prostym człowiekiem nie wiem czy beds potrafił z nia pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Czy ten striptiz bedzie na pierwszym spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Ja nie jestem jej sekretarzem ,robi to tak ze raz sie umawiacie ona cie pozna i potem odejmie decyzje co dalej ,ona mi o wszystkim opowiada wiec i tak sie dowiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona ma cos z psychika. i ty tez ,ze to tolerujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Prosze przeczytaj caly temat ,nie jest to proste ,wiem jeszcze jakis czas temu napisałbym to samo co ty,lecz niestety zycie jest jakie jest,nie ma z tego wyjscia idealnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Ogladałem kiedys taki film , zona policjanta go zdradzała i potem mu o tym opowiadała jak było ,tylko ze z twoja nie ma sexu ,jakbym miał zone to chciałbym zeby była jak ta twoja i zeby była po studjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
No nie wiem czy tego bys do konca chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
To pewnie twoja Pani jest odszczelona na bogato ,kosmetyki i ubrania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Nie znam sie na modzie ,mysle ze w zyciu codziennym niczym nie odbiega od reszty kobiet ,natomiast z ogladajacymi ja bo nie lubie słowa'' klient'' i w tym klubie to wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Napisałeś ze reakcje facetow w tym kluie sa pozytywne ,co dokładnie miałes na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
niesmiała ala dziś masz fantazję byvia w centrum uwagi mężczyzn podczas trójkąta 2m+k albo gangbangu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Tez o tym myslałam ,ale tylko w klubie ,moj partner tego by nigdy nie zaakceptował , czy czesto ja dotykaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Czy załozyła by suknie slubna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×