Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr wielki

wpadki mojej zony

Polecane posty

Gość piotr wielki
Ma Pani duzo racji ,juz nie bedzie dobrze w tym zwiazku,mamy dwoje dzieci w tym jedno wymagajace opieki separacja to ostatecznosc ,nie znam psychiki kobiet,podobnych zajsc mialem z nia kilka ale nigdy nie robila striptizu ,dziwne jest jak ona to wszystko pamieta (kto co mowil wtedy do niej ,jak sie rozbierala doslownie opisala mi to krok po kroku ,minuta po minucie, ile bylo osob ogladajacych ,ich gesty,okrzyki ,)i ze to byl tylko taniec ''bylo smiesznie i troche sie rozerwalam''''lubie tanczyc'' A o pieniadzach powiedziala ze dostala bo kazdemu sie podobala i to byl taki ''chonorowy zaklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądz stanowczy oba wie że jesteś miękki. Możesz albo to uciąć albo niech se robi co chce żyjecie jak dalej tyle że już dla dobra "ogółu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje Ci ale argumenty że to honorowy zakład i lubi tańczyć. Szkoda że nie zastanowiła sie o twoim honorze,uczuciach wcale o tym nie myśli. Musisz byc twardy i to bardzo bo bedzie cie krzywdzic możesz zagrać va bang w separacje jeśli przystanie to znaczy że od dawna nie byla już twoja . Ale nie daj sie łatwo urobić. Ja bym jej powiedziała ze wychodze ide do agencji towarzyskiej sie rozerwac wróce opowiem jak bylo. Na streptease macanie popatrzenie i bym poszla nawet jakbym miala tam tylko coca cole wypic to niech wie ze ty tez mozesz. Bądz twardy niecdaj sobą pomiatać bo ona to właśnie robi. Nie buntuje cie buntuje sie przeciw sprawianiu przykrości bliskim i stawianiu na szali rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Jedna z Pań pisała ze zna podobna sytuacje -jak sie dowiedzial o tym partner i jakie bylo tlumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te 800 zeta bym jej zabrała wyrwała i kupiła dzieciom coś ekstra całą sume lub zabrała je gdzieś ale bez niej jak bawiła sie super sama to teraz niech sama pobędzie.I łzy by mnie nie przekonały nawet jakby tarzała sie po podłodze to przeszłabym .Serce by krwawiło ale nie dałabym poznać pokerowa twarz i tyle. A następnym razem jak bedzie spała wez nożyczki ostre i obetnij jej włosy nad czołem przy skórze jak sie bedzie awanturowala to jej powiedz ze tak sie niewierne k***y zaznacza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisałam juz opisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież widać że cię to kręci, żona w kiblu na weselu się nie przebrała po kryjomu tylko poszła ubrana jak dzifka z tobą, jara cię że się wszyscy napalaja, że tańczą że macają, ale jak pokażę cycki to już nie bardzo, a nawet też ci się to podoba tylko żeby się koledzy z ciebie nie śmiali było by super. Ty na wszystko od początku pozwalasz a ona powoli przekracza granice coraz dalej. Równie dobrze możesz dać ścigacza gówniarzowi ale ma obiecać że nie przekroczy 70. Żona to lubi ty to lubisz, idźcie do swingers klubu i bawcie się dyskretnie, by ludzie się z ciebie w okolicy nie śmiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Zawsze myslalem ze kobiety takie sprawy skrywaja ,wiec dlaczego zona opowiada mi o tym wszystkim ze szczegxlami i cxy to jest normalne? Ona nawet uzywala slow takich jak oni mowili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta moja była już koleżanka z pracy ma facebooka i wiadomo znajomy znajomego znajomej.Ludzie wrzucali zdjęcia z pobytu widać że wesoło i grubo było. Jak ją pytał to opowiadała że fajnie normalnie i takie tam. Ale świat jest mały i doszły go słuchy . Ona zaprzeczała kajała sie i przysięgała on uwierzyl że ktoś jej nie lubi i pomówił. Tyle że dostał zdjecia na telefon i zadzwonił ktos i mu wszystko powiedzial że nie może milczeć jak ona go w wała robi. I przyparł ją do muru całą noc sie kłócili bardziej on sie darł a ona próbowala na złość na litość na obiecanki na różne sposoby. A ona dała sie obmacac wkładac palce dorykac biust lizała sie siadala na kolanach ocierala o krocza i łapala za nie czy bylo cos jeszcze tego nie wiem ,wiem ze nad ranem powiedzial ze nie moze patrzec na nia bo zaufania juz nie ma spakowal ja w worki i wywalił za drzwi zabral klucze i kopnął dosłownie w tylek . Byl lament kopanie w drzwi potem dzwonienie blaganie.Długo jeszcze na różne triki próbowala go odzyskać . Jak piwo sie rozlało to wyszło że jego kumplowi robiła w aucie loda (obił mu ryj)teraz powiedział że plunąłby mu pod nogi bo bić to sie można w honorze za dame.ale jego kumplem on juz nie jest.Ze w klubach na imprezach no jechała po bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Z tym weselem bylo tak ,w domu wygladala normalnie ,dopiero na sali jak zdjela plaszcz i bylo mocne swiatlo to wtedy bylo wszystko jasne ,w domu nie widzialem tego ,miala taki ''duzy szal''ktory zaraz jej zginol naa sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo juz jej wszystko jedno i nie ma do ciebie szacunku albo chce spowodowac mega zazdrosc. Moze być ze jest znudzona rutyna minotonia życia. Najpierw to zbadaj dyskretnie ile jest prawdy w prawdzie potem walnij pięścią w stół albo sprostasz albo jak jej mało niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Moja mowila duzo o zadnych lodach nie wspominala tyle ze ja ktos ''przypadkiem za cycki chwycil '' Swiat jest maly ,mamy telefony z kamerami itd ,czuje ze wiele przedemna moze bede ogladal to co ona opisywala ,wyglada na to ze powiedziala wszystko Ma Pani Racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest tak że ona posuwa sie coraz dalej bo wie że jestes miękki?! I wychodzi sobie u ciebie pozwolenie że może robic co chce tobie jeszcze opowie a ty schylisz głowe i przyjmiesz to na klate. Nie reagujesz to jest coraz gorzej . Trzeba bylo na weselu poprosic ja na bok oblać winem i powiedziec ze pozwolenia na k******o nie ma. I to jest ostrzezenie. Moze ona tez chce zebys ciagle sie o nią bił??? Ty weź sie jej zapytaj jak to ma wyglądać konkretna rozmowa facet konkretne pistanowienie jak zawiedzie robi wypad tak jak stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkiem ją chwycił nie dość ze nawywijała to jeszcze obraża twoją inteligencje. Konkretnie sie z nią rozmôw ale nie przy dzieciach postanowic cos ustalic dac ultimatum powiedz ze to jej ostatnia szansa i jak chce to drzwi sa tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Prosze Pani ,wpadek z nia mialem kilka roznych ,zawsze byl przypadek ,przecief nic sie nie stalo ,k...a nie szalej lub bo ci odbija ,z dzieckiem mamy naprawde ciezka sprawe ,bo gdyby nie to myslalbym inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na pijana której puściły chamulce wyjątkowo szczegółowo wszystko zapamiętała i tu mi nie gra. Chyba nie była aż tak pijana jak mówi tylko zwala na takie zachowanie po duzej ilosci alko. Nie wiadomo co gorsze mysl ze robiła to prawie trzeźwa czyto że nadal kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Zastanawia mnie jak ona to wszystko opisywala z takimi szczegolami? Czulem sie jagbym film ogladal ,doslownie wszystko opisala krok po kroku To jest normalne ? Kobiety tak robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Czy jeszcze ktos slyszal o podobnej historii ,lub sam cos podobnego przezyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje sobie sprawe że chore dziecko to bardzo poważna sprawa . Widzisz ty jestes winien tobie odbija ty szalejesz ty wymyślasz wyolbrzymiasz niezła jest. Nie wiem powiem ci szczerze współczuje ci bardzo . Wiesz a jakbyś powiedział że jeśli wyolbrzymiam i odbija mi to zapytam sie o opinie naszych rodziców i wiesz chyba bym jej narobiła wstydu alkoholika sie nie ukrywa barkomana hazardzisty sadysty to dlaczego masz udawac a jak przyjdzie kiedyś co do czego to cie w koło oczerni ze to twoja wina bo byles taki czy sraki i dlatego ona tak robiła. Nie wiem ale utarcie nosa powinna mieć. Powiem ci mój mąż jak odwalał numery to w końcu powiedziałam po awanturze spokojnie ale musiałam mieć mine i ton bo sie przeraził że jeszcze raz to powiem rodzicom,jego braciom,ciotkim plotkarą ,pójde do księdza mimo że nie bywam w kościele niech wie kim jest mój mąż i dzwonie na policje założyć karte niebieską o znęcanie psychiczne i on wie ze jak fiknie to mi powieka nie drgnie i wiesz mi że to zrobie z satysfakcją przeleje cały żal ból emocje w tą sprawe . Nie ma przemocy u nas ale ja odwale taki teatr ze karte założą odrazu on to wie. Miał tex wybór mógl isc na sile nie trzymam dalam mu czas do namyslu wybral rodzine fiknie załatwie go. A zapracowac musial ciężko na w miare przyzwoite stosunki między nami nie utrudniałam ale nie ułatwiałam nic ba tacy niech wie jaki trud trzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Postapila Pani slusznie ,u mnie jest inaczej sa jeszcze inne sprawy niestety nie moge o nich pisac na forum ,z rodzina i znajomymi ni porozmawiam o tym a o osobe ktora chce pomoc ciezko w zabieganym spoleczenstwie ,wiec dlatego napisalem o tym tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 100
Czy cos zmienilo sie w twojm zyciu? ,zaciekawiła mnie twoja sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Witam, obecnie wyglada to tak ,poszedłem z moja zona do znajomej psycholog tam dowiedzialem sie ze ona ma pewne'' preferencje stałe''jest to u niej cały czas ona tylko o tym mysli itd Polaczenie ekshibicionizmu z i nnymi preferencjami na tle sexualnym Za namowami wielu osob piszacych tutaj postanowilismy przekuc to na swoja koxysc ,wiem wiem ,wiem ,bedzie krytyka itd Lecz tutaj nic innego nie dało sie zrobic Wyglada to tak :ma stałych klientow obecnie pieciu w tym jeden poznany przez kafeterie ,spotkania odbywaja sie tylko i wyłacznie u nas w domu (rozmowy ,striptiz) kazdy woli co innego jeden lubi gdy moja zona sie przebiera przy nim Raz w rygodniu jezdze z nia do klubu gdzie robi striptiz jest to klub gdzie przebywaja obcokrajowcy a glownie azjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 100
Jak wygladaja takie spotkania? Za ile ? Czy masz pewnosc ze podczas takich spotkan u was w domu nie dochodzi do sexu? Jak wygladaja teraz wasze relacje? Ile zarabia w tym klubie i jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Spotkania u nas w domu wygladaja zwyczajnie umawia sie telefonicznie z wyprzedzeniem jednego dnia ,nastepnie to w zaleznosci co kto chce dwoje kientow to ludzie z problemami osobistymi wiec tu mamy rozmowy ,chodzi bardziej o wsparcie ,j bardziej pomoc psychologiczna koszt 20- 30 zl na godzine Kolejny to młody chłopak 18 lat z bogatej rodziny, tez nie smiały ,zafascynowany biustem mojej zony , ma problemy z wymowa cena 50 zl na godzine ,dekoldy ,przeswitujace ubrania ,striptiz do przeswitujacego stanika Czwarty starszy bogaty facet ,striptiz do majtek,taniec erotyczny ,i tutaj niestety dochodzi do dotykania cena 150 -400 zl na godzine ,moja robi to na co klient ma ochote dochodzi przebieranie sie w rozne(dziwne) stroje Ostatni byl poznany tutaj facet przed 30 tka z opisu wychodziło ze ogier nad ogierami i dodatkowo najwiekszy uwodziciel w kraju a tak naprawde okazało sie ze na widok cyckow mojej zony wystraszył sie i mowe mu odebrało ,nie potrafil sie zachowac i chyba sam wiedzial ze totalnie sie zbłaznil -tacy sa w wiekszosci ludzie na kafeterii ! Czy nie dochodzi do sexu mysle na 100% ze nie ! Ufam jej ,owiada mi co robila ze szczegołami ,bez jej wiedzy zainstalowałem cztery kamery w domu i to co moei pokrywa sie z tym co mi opowiada Jesli chodzi o ten klub napisze o tym pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 100
jak wyglada to w tym klubie ,jakie sa wasze relacje ,jak wygłada zycie domowe ,czy twoja podjeła prace zawodową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
W klubie jestem razem z nia na widowni ,taniec muzyka ,striptiz do stringow jestem na sali wiec widze co robi ,nikt nie wie ze jestem jej mezem wiec slysze rozne opinie o niej 95%bardzo pochlebne i pochlebne z glownej sali odchodza dwa boksy ,tam ms prywatne pokazy totaj czasami dochodzi do dotykania Niestety caly zarobek to tylko napiwki plus procent od sprzedanego alkoholu ,wychodzi za noc 300 -1000zł Relacje mamy w ''miare'' normalne w domu zwyczajnie ,robi obiady ,zajmuje sie domem itd w tym pokoju gdzie sie spotyka bedziemy instalowac maty wyciszeniowe 100% wyciszenia nie bedzie slychac mxzyki jak tanczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 100
A czy podjełs prace zawodową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np k*****wa przecież caly czas c***isze o Jej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Zajmuje sie domem ,mamy opieke nad niepełnosprawnym dzieckiem dodatkowo tsk jak pisałem robi striptiz ,taniec erotyczny i jest kelnerką toples ,do pracy zawodowej na chwile obecna powiedziała ze nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 100
Napisałes ze przebiera sie w dziwne stroje,w co dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×