Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr wielki

wpadki mojej zony

Polecane posty

Gość piotr wielki
Trzy wpisy wyzej nie sa moje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wyslij fotki zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tymi fotkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
A ty nie chcesz sobie po prostu pod jej zdjęcia zwalić? Bo wiesz, jeśli chodzi ci o to, to wypadałoby dać za nie jakiegoś piątaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze ja najpierw zobaczyc czy jest taka seksowna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Wpis wyzej nie jest moj ,sprawa jest zgloszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Jasne, że jest. Mój kumpel ją chwalił i powiedział, że jest seksowna jak stodoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej 8 stów I zobaczysz na co się zgodzi będzie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Za taką kasę to ja im mogę wypolerować gały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do założyciela tematu. Szmata jesteś nie facet, że jesteś z takim gownem. Nieważne czy dawała d**y i tak zachowywała się jak k****, nie wierzę że tego nie widzisz. Otwórz oczy, dzieciom chociaż życia oszczędź, niech nie płacą za matkę k***e i ojca kretyna. Skąd mają wiedziec co to szacunek. Tacy jak wy produkuja patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do założyciela tematu. Szmata jesteś nie facet, że jesteś z takim gownem. Nieważne czy dawała d**y i tak zachowywała się jak k****, nie wierzę że tego nie widzisz. Otwórz oczy, dzieciom chociaż życia oszczędź, niech nie płacą za matkę k***e i ojca kretyna. Skąd mają wiedziec co to szacunek. Tacy jak wy produkuja patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do założyciela tematu. Szmata jesteś nie facet, że jesteś z takim gownem. Nieważne czy dawała d**y i tak zachowywała się jak k****, nie wierzę że tego nie widzisz. Otwórz oczy, dzieciom chociaż życia oszczędź, niech nie płacą za matkę k***e i ojca kretyna. Skąd mają wiedziec co to szacunek. Tacy jak wy produkuja patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Wiem o czym myslisz gdyby nie chodzilo o mnie napisalbym komus to samo ale mamy chore niepelnosprawne dziecko a ona stwierdzila ze po tym co zrobbila zwalnia sie z pracy wiec lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Dodam, że niepełnosprawność dziecka jest tylko i wyłącznie jej winą, bo ja jestem zdrowy i mam zdrową spermę, więc to pewnie ona ma jakąś ukrytą wadę i się nie chce przyznać. I jeszcze cycki bezczelnie pokazuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Czy ktos przezyl cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja żona jest ekshibicjonistką, lubi publicznie się rozbierać, to ja kręci, na codzien się hamuje ale po alkoholu robi co lubi. Wyślij ja do porządnego klubu do pracy, będzie tańczyć na rurze zarabiać porządnie i nikt jej nie dotknie bo nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Cos w tym jest co napisales jest to dla mnie chore ,ale to nie pierwszy jej taki wybryk ,kiedys nakrylem ja z takim łebkiem z okolicy (chlopak z kompleksami ,wybitnie niesmialy ,pryszczaty ) przy nim przymierzala staniki Lub akcja na weselu kuzyna ubrala sie tak wyzywajaco ze miala wieksze zainteresowanie niz panna mloda ,kazdy z nia tanczyl To jest dziwne ale mysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Ekshibicionizm no sam nie wiem ,moze jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 100
A ładna masz zone ,opisz prosze ,moze dam rade pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
A co ma do tego jej wyglad? Blondynka naturalna,168 wzrostu,niebieskie oczy ,szczupla,wyksz wyzsze ,co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.32 byłbym z dziewczyną nawet gdyby była moją żoną gdyby obciagała kolegom czy nadstawiała cipkę do zerżniecia ale warunek nigdy beze mnie po za moimi plecami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Jesli pokazywala to ma biust! Dla erotomanow biust ma ladny 3 ,tylek tez ok duzy i zgrabny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli żona ci się puszcza bo ma twoje pozwolenie, jeśli cię to kręci to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Prosze przeczytac temat od poczatku ,i wzzystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 100
Czy ona jest naturystką ?to by wiele wyjasniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielki
Nic mi o tym nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będzie zalewać się łzzami że nic sie nie stało tylko potańcowała. No sorry ale jestem pewna że ją obmacali nawet jak zaprzecza moja koleżanka z firmy zriniła tez taki numer z tym że chłopak wyrzucil ja z domu ale nie bylo dzieci. Ewudentnie potrzebuje mocnych doznań nie szanuje nie tylko siebie ale i Was bo tworzycie całość. Zawsze wybaczałeś to robi to nadal . To nie zabawa to przekroczenie granicy. Jeszcze ta kasa ojjjjj. Tolerowac tego nie można . Współczuje bo posunie sie coraz dalej to raz dwa jak ma tłumaczenie że to po alko to niech nie chla. Brak szacunku do ciebie,dzieci i siebie. Pomyślała jak bedziesz sie czuł moze liczyla ze sie nie dowiesz. Wcześniej czy pozniej sie puści niestety. Separacja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tupnij nogą porządnie bo ci na głowe weszła. Zwolni sie z pracy ni c***a kazałabym jej tam chodzic za kare najpierw znajdzie inna to wtedy a nie uciekac.Narozrabiała to niech stawi temu czoła. Niepełnosprawne dziecko wiadomo ciężej jest ale to nie moze byc argument pozwalajacy jej na wszystko. Ultimatum jej postaw powiedz ze masz dosyc i przesadziła . Ona liczy ze cie udobr**** i bedzie oki az znów sie nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dwa wyjścia 1 wyrzucić szmatę z domu na zbity pysk 2. Jeśli do tej pory to trochę akceptujesz to zacznij akceptować w pełni, bierz żonę na dwa trzy baty z kolegami i naucz się z tego czerpać przyjemność (cuckold) lub niech zacznie się puszczać za kasę wtedy będziesz miał kupę szmalu. A tak to ona i tak się puszcza a ty się wkurzasz, wyprostuje to w lewo lub w prawo a nie płacz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt łagodnie to tolerujesz. Zawieź dzieci na weekend do dziadków i zrób jej afere z tłuczeniem talerzy. Niech ona sama postawi sobie warunki byś chciał dalej to ciągnąć. A jak nie to jej powiedz niech sie pakuje dzieci zostaja z toba w sądzie z jej wyskokami i świadkami to jeszcze z jej winy będzie i alimenty od niej dostaniesz. Także niech nie fika. Konkretny bàdz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×