Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Myshko:)nie chce zapeszac ale dzisiaj tez sukces...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka--odnosnie wozka: ja patrzylam zeby byl malutki zw. na transport w aucie , bo juz z glebokim si eprzejechalam. Nastepnie zeby mial daszek, byl rozkladany do spania. Katrin---trzymajcie sie cieplutko i szybkiego powrotu do zdrowia Kubusiowi zyczymy! Mysh-- odnosnie tego echa w kosciele. Ja zauwazylam to wczoraj. U nas w kuchni tez jest lekkie echo zw. na kafelki i schody do gory. Tam wlasnei Jacqueline odkryla , ze jej krzyk si ewzmacnia i krzyczy a wlasciwie piszczy jak szalona--uszy pekaja , a ona sie smieje! Pamietacie jak to rok temu przezywalysmy ktora pierwsza urodzi , a potem kazdy nastepny porod pokoleji? Tak, tak jutro bedzie rok!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA DO tabelki--
Aaa... pomieszalam... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie rok temu w bólach porodowych,prZychodzila na swiat mała Shaolinka czyli dziewcze cud urody - Anastazja❤️ W dniu Twoich pierwszych urodzinyn zyczymy Ci spełnienia wszystkich Twoich marzeń i zrealizownia pomysłow,które zrodzą sie w Twojej malej (a potem juz znacznie wiekszej:) )głowce i zeby jeszcze usmiech sliczny jak promyk słonca rozswietlał Twojego buziaka❤️ Nastusiu słodkie ciasteczka i buziaki od całego klanu Dyniastych❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Wszystkiego naj...naj....naj....z okazju ROCZKU od Kubusia z rodzicami dla Nastusi :) 🌼 🌼 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat , STO LAT, STO LAT........... i duzo zdrowka zyczymy tobie Anastazjo : Jacqueline z mama i tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, myslałam ze bede pierwsza........:) Wszystkiego co najpiekniejsze, najwspanialsze i najsłodzsze!!!Naszej kochanej Nastuni!!!!!! Spełnienia marzeń i wspaniałych, kochających rodziców życzy Asia z rodzicami. Pozdrawiam wszystkie mooooocno:) Musze sie pochwalic, Asia pieknie mowi mama od tygodnia i z uwielbieniem uklada usteczka:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samych pogodnych dni i tylko uśmiechu na ślicznej buźce dla Nastusi od Amelki z rodzicami :) 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nastusiu! Duzo usmiechow, zdrowka i samych radosnych, kolorowych, szczesliwych dni zyczy Olek z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Natusiu- jak szybko minął rok od monetu kiedy czekalam na kafe na info dotyczące Twoich Urodzin a teraz juz JESTES PANIENKKĄ I Z TEJ OKAZJI ŻYCZI STASIU Z RODZINA ZEBYS ROSŁA SZYBKO I ZDROWO A CAŁE TWOJE ŻYCIE BYŁO TAK WSPANIAŁE JAK TEN PIERWSZY TWOJ ROK , ZEBY WOKOŁ CIEBIE ZAWSZE BYŁY ŻYCZLIWE CI OSOBY SHLLA- to także Wielkie Twoje świeto i z tej okazji życze żeby wszystko Ci sie u łożyło jak najlepiej a Natusia dostarczała samych radosnych chwil-USCISKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia, od Jaska buziaczki oczywiscie, slodziutkie buziaczki 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 i zyczenia, zebys umiala sie cieszyc, zyc, byc jak dziecko, cale zycie 🌻👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I my dolaczamy sie do zyczen! Slonca na buzi,radosci w serduszku!!! :-) :-) Niestety te kwiatki mi nie wychodza! :-( Niewiem co jest z naszymi dziecmi ale Katrin ostatnio tez ma problemy ze spaniem,dobrze ze tylko w dzien.Chwala Bogu nocki przesypia bezproblemowo!No!czasami wieczorami troche dluzej marudzi niz zwykle! W ciagu dnia ostatnio tez daje mi w kosc ale mam nadzieje ze jest to zwaiane z abkowaniem!Panna za pare dni konczy 10 miesiecy i ani jednego zabka niema!Czy jest jeszcze ktos bezzabkowy? No to posypia nam sie urodziny?!A jeszcze nie tak dawno,wydawolo by sie przezywalysmy pierwsze porody!Jak ten czas leci! :-) Pytanko :czy ktoras z Was ma wozek trzykolowy?Przymierzamy sie do takiego zakupu z powodu zimy i paskudnych nawierzchni chodnikowych. Ups!Myslalam ze dluzej popisze ale juz slysze Katisia weic koniec netowania! Pozdrawiamy wszystkich goraoco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nowy etap nastal: od kilku dni zauwazylam, ze Jasiek bardzo chce komunikowac, pokazuje paluszkiem na rozne przedmioty i domaga sie ich nazwy (dawniej pokazywal i mowil \"gak\", na wszystko, a teraz pyta!) to jest niesamowite. Wczoraj caly dzien pokazywal na wszelkie zyrandole w naszym domu. Pokazywalam wiec z nim i mowilam \"swiatlo\". Dzisiaj rano, jak tylko sie obudzil, wyciagnal paluszek w strone zyrandola i spojrzal na mnie pytajaco. Powiedzialam \"swiatlo\", ale to bylo za malo, Jasiek wzial mnie za reke i gestem pokazal ze ja tez mam pokazac to swiatlo palcem, jak on. No mowie wam, zjadlabym go w takich momentach !!! To jest ogromna zmiania. Wchodzimy na kolejny poziom porozumienia ;) ;) ;) Mysle, ze teraz Jasiek jest gotowy do nauki slow, znaczy znaczenia slow, bo on jest ich teraz ciekawy. Od miesiaca mecze go pytaniami typu \" a gdzie kaczka ma oczko?\", ale on bardzo dlugo nic sobie z tego nie robil, albo wzdychal gleboko i odsuwal kaczke daleko od siebie :) A teraz pokazuje na to oczko i sprawia mu to ogromna frajde. u nas znowu wyjrzalo slonko, dostalam takiego kopniaka energii, ze nie tylko dom zmienil sie nie do poznania ale na dodatek ogrodek sie odchaszczyl wreszcie :) a za 5 minut mina 3 godziny od kiedy Jasiek spi co to? bonus jakis dostalam? jest promocja na czas? co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam dyzur? ;) dzisiaj trzykrotnie wyciagalam Jaskowi z paszczy przerozne zdobycze. w koncu mysle sobie, trzeba dziecku wytlumaczyc ze \"smieci\" sie nie jada. siadlam na podlodze na przeciwko winowajcy, dzierzac w dloni swiezo wydobyty z paszczy kamyczek, przyjelam powazny ton i przemawiam, ze niedobre, ze fuj. to fuj tak sie Jaskowi spodobalo, ze natychmiast podchwycil, znaczy zaczal mowic \"fffffffffff\" popluwajac soczyscie, poczym rozesmial sie zadowolony patrzac mi w oczy. moja starannie skomponowana\" mine pt. powaga szlag trafil na miejscu. smialam sie razem z Jaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 No Kuba dziś szaleje.Nie spał cały dzień tylko ćwiczył wstawanie i szybkie raczkowanie :) Poszedł za mną do kuchni i zrobił mi a kuku....chcąc pomieszać ze mną w garnuszkach ;) .Cały dzień czegoś się chwytał i podciągał do stawania zbierając wszystko co miał w zasięgu ręki.Teraz muszę wszystko pochować i zdjąć serwetę z ławy bo niedługo i to ściągnie ;) Dziś też po raz pierwszy spróbowałam rogala Marcińskiego.......pycha :) Pozdrawiam w ten piątkowy wieczór :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przeżyłyśmy pierwszą temperaturę Amelki - w ubiegły weekend mała miała najprawdopodobniej 3-dniówkę ... najprawdopodobniej bo trwała 2 dni i ta wysypka po (po 5 dniach) jakaś maleńka była ... jakby jej nie było .... w każdym razie przeżyłam to strasznie - dochodziło do 39,3 .... i stwierdziłam, że chyba jednak jestem nieco przewrażliwioną mamą hehe dodatkowo zbiegło sie to z wyżynaniem sie górnej 1 - ojjj dała nam mała popalić przez ubiegły tydzień .. co prawda lewa jedynka pojawiła sie już w poniedziałek ale teraz idzie prawa .... w każdym razie mamy 3 zęby - i lada dzień bedzie 4 (to do tabelki) :) A wczoraj temp. dopadła mnie ... ojj niewesoło było W pracy już poprostu padałam a w domu autentycznie padłam ... mała robiła co chciała niemalże - musiałybyście zobaczyć te pobojowisko !!!! Bałam sie za bardzo za nią latać, bo niestety b. źle znoszę wysoką gorączkę (miewam taką naprawdę sporadycznie) i gdy wzrasta ona powyżej 39 stopni (a niewiele brakowało) słabnę, mdleję i takie tam .... a tu sama w domu do 16.30 - i nawet nie ma po kogo zadzwonić jakby co bo nikogo z moich akurat na miejscu nie było ... Na szczęscie dotrwałam - jak wrócił misiek przejął opiekę nad mała i do tego musiał usługiwać mi .. biedaczek :) na szczęście dzis czuję się już znacznie lepiej Myshko - skąd ja znam te wyciagania z buziaka malca coraz to większych niespodzianek :) O ile Amleka początkowo nie miała takich zapędów - teraz pcha do buzi każdy \"ciekawy\" przedmiot :) dodatkowo coraz sprawniej chodzi przy meblach - i sciaga wszystko co się da - jak jest za wysoko (np. ława) wspina sie na paluszki i i tak cos tam zawsze siegnie ... oczy trzeba mieć dookoła głowy :) powoli zaczyna chodzic trzymana tylko za jedna rączkę -chociaż najczęściej ogląda sie i wyciąga rekę po 2 :) a stojąc przy kanapie puszcza się i podosi ręce do gówy (na \"poddaj się\" :) ) chyba to pomaga jej utrzymać równowagę (?) w każdym razie słodko to wyglada :) próbuje tez wstawać bez żadnego podparcia - ale nie za bardzo jej to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinko - u nas serweta już dawno poszła w zapomnienie :) przygotuj sie na widok \"gołej\" ławy :) miłam jeszcze napisać o jedzeniu ... Amelia chyba stwierdziła, ze jest zbyt pulchniutka i pora wygladać jak zgrabna panienka a nie jak tłusciutkie bobo, bo ... coraz bardziej wybrzydza przy jedzeniu ... ale ma zbyt mało urozmaicone menu ??? :( w każdym razie staram sie jej wprowadzać coraz więcej nowosci - dzis dostała nawet po raz pierwszy pół danonka (tak tak - dla nas to nawet - ona ma skazę białkową) i jak na razie jej nie wysypało - jak rano nic nie będzi ejutro po porannej butli dostanie całego :) zrobiłam jej tez naszą zupę tylko z lanymi kluskami - od rauz jadła z większym apetytem Ale jak juz keidys pisałam jestem z kuchnia na bakier więc może podpowiecie mi jakies proste przepisy na potrawy dla maluchów ???? Dynia - Ty kiedys juz pisałaś - niestety kurczakiem z duszonym jabłkiem mała pluła na odległość - za to deserek (domowy kisiel z jałuszkiem) bardoz jej smakuje :) Może jeszcze jakieś przepisy podasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) nadrabiam 1,5 tygodniową nieobecnośc hehe czy pisałam juz Wam, ze Amelia ma kręcone włoski ??? :) baardzo sie z tych jej loczków cieszę - i mam nadzieję, ze nie znikną po pierwszym obcięciu :) na razie włosy kręcą sie jej tylko z tyłu głowy i powoli zaczynają zawijać się na czubku :) i wreszcie najważniejsza spawa - powiedzcie mi jak wyglada odparzenie ???? bo małej cos się narobiło na pupie i zamiast się leczyć jakby roznosi sie coraz bardziej :( nigdy wcześniej nie miałąm z nia żadnych problemó pod tym względem - jako osesek miaął kilka razy zaczerwieniona pupę i tyle ... a tu jakieś pasqdztwo .. :( niesety sądzę, ze to z winy niani ... nie dokąłdnie umyłą jej pupę po załatwieniu sie przez małą w pieluche i tego samego dnia to sie zaczęło :( i ma juz to 1,5 tyg ... po niedzieli idę do lekarza .. najwyzej dziwnie na mnie popatrzy - ale boję się, zeby całkiem jej sie to nie zaogniło a bepanthen ani sudokrem nic nie pomagaja :( uff koniec na dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku! Sprobuj LINOMAG,mi to polecila kolezanka.Kupilam i jeszcze nie uzywalam bo nie bylo takiej potrzeby! Ja mam masc tutejsza,nazywa sie LASEPTON! LIMOMAG dostaniesz w kazdej aptece i nie jest drogi!Moze pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto? Jak ja zaczelam bywac to wszyscy znikneli? ;-) Wroce do LINOMAGU.Kolezanka twierdzila ze to jej zycie uratowalo a juz napewno pupke corki.Tylko ze jak to bywa ze wszystkim,jednym pomaga a innym nie!Sprobowac zawsze mozna ,moze akurat? Ja chodze na rzesach,moje dziecko kompletnie sie rozregulowalo!Juz niczego nie moge byc pewna! Sorry!Jednego jestem!ZABKI!!!Na sto procent!Wczoraj wieczorem przy smarowaniu dziaselek,wyczulam poczatek zabka! Ciesze sie ze znalazla sie przyczyna dziwnych zachowan mojego dziecka bo przynajmniej jest nadzieja ze wczesniej czy pozniej wszystko wroci do normy! Wlasnie pocieszyla mnie jedna grudniowa mama ;-) ze to moze potrwac ale...najwazniejsze ze minie! Zycze wszystkim milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Putusia
cześć dziewczyny ja jestem dopiero w czternastym tygodniu ciąży, niestety jest to ciąża z komplikacjami, wcześniej trafiłąm do szpitala z objawami poronienia ale naszczęście dziecko udało sie uratować, teraz czepiaja sie mnie różne choroby. jak dobrze wyczytałam to elfik rodzi w szczecinie ja też jestem, z okolic szczecina i szukam dobrego szpitala albo kliniki prywatnej. troche się boję porodu bo napewno bęe miała cesarskie cięcie, życze zdrówka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ramach informacji
Wszystkie tu piszące Mamy juz urodziły!!! A dzieciaczki zaczęły juz obchodzić 1 urodzinki Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Jutro wyzyta kontrolna po zabiegu.Trzymajcie kciuki,żeby było wszystko dobrze. Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Katrin, trzymamy !!!! A u nas siodmy zabek wyskoczyl tej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, jak ten dlugi wekeend szybko minął i znowu zaczął sie nowy tydzień. Dla mnie cały w rozzjazdach. Staś nowy zabek do tabelki 5 Katrin trzymam kciuki za Kubusia. Elffiku ale mialas wekend jak Amelka miala 3 dniową goraczkę. No to teraz niedlugo urodziny Nadii i tak powoli za 2 miesiace beda Stasia Shalla napisz czy robilas zabobony a jelsi tak to co wybrala Nastka. uciekam zbierac sie w delegacje pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Już po wszystkim ale było gorzej niż poprzednio bo bez znieczulenia.Przez 10minut nie mogłam Kuby uspokoić 😭 Teraz spokuj na rok.Następna wizyta u specjakistów w fartuchach ;) w grudniu. Padam z nóg bo dwie noce znowu były z głowy a Kuba chodzi w śliniaku bo nie nadążałabym zmieniać mu ubranek. Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 8.600g---75cm---5 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 9460g?---73cm---10 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 9.000g-----cm?---2 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.800g---73cm---5 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 8.400g---73cm---7 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///10.300g---76cm---2 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---8 Franio--------23.12.04---3230g---53cm---///10.100g---78cm---0 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---///--------?g-----?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---1 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.000g---75cm---4 Czekamy na reszte pociech Nadia !!! Leon !!! Stas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
URODZINY URODZINY URODZINY URODZINY URODZINY URODZINY Shalla---------------10.11----------Anastazja---------ROCZEK Nikii----------------21.11----------Nadia--------------- Micka--------------28.11----------Jacqueline--------- Elfik----------------28.11----------Amelia-------------- Katrin--------------03.12---------Jakub--------------- Mysh---------------07.12----------Jan------------------ Lonka--------------08.12----------Wiktor------------- Dynia--------------14.12----------Jagoda------------- Fisa----------------23.12----------Stas----------------- Kuk-----------------23.12----------Francesco--------- Impersona---------02.01---------Kuba---------------- Salma---------------04.01---------Leon---------------- Logosm------------12.01----------Stas----------------- Schmetterling----17.01----------Kathrin------------- Pati----------------25.01----------Joanna--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️ Od pewnego już czasu mam dostęp do netu, ale jak tylko siądę do komputera, Nadka podchodzi i dopomina się mojego zainteresowania. Chyba jest zazdrosna hehe...;) :P Teraz akurat zajmuje sie rwaniem przeznaczonego do tego katalogu :) Na teraz tyle, ale na pewno będę juz częściej pisać. Pozdrawiam gorąco!! P.S. Przesyłamy jeszcze najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Nastusi!! 😘 🌻 😘 🌻 😘 Pa!! A! I jeszcze jedno: Tabelko - nie mam aktualnej ani wagi Nadki -moze wpisz na razie ok. 9 kg - ani aktualnego wzrostu. Zabkow ma 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikuś :) 🌻 miło znowu Cię widzieć :) tabelko - moja Amelia ma juz 3 zęby (4 w drodze) :) a co do wagi 9 kg to już przeszłość - nie wiem dokąłdnie ile, ale domowa waga wskazuje 10,5 - 11 kg (pokazuje różnie) dziś ja stawiam urodzinowe ciacho .... mam już 27 lat ... chyba pora pogodzić sie z tym, ze jestem juz dorosła ?? :P jak myslicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×