Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

No juz ostatnią rzecz musze dodać. O tych bólach pleców. Myślałam już o amputacji własnych, ale nie bardzo jest jak się do tego zabrać... No więc postanowiłam zaryzykować. Kosmodysk. Nie nawidzę tej telewizyjnej chały, którą wciskają ludziom jako panaceum na całe zło świata za jedyną 299,99. Ele nie było wyjścia. Przestałam z bólu spać po nocach. I dziewczyny, z ręką na sercu - to pomaga. Nosze toto teraz regularnie i bólu po prostu nie ma! Zniknął! Nie wiem jak i dokąd poszedł, ale cieszę się jak diabli, że go szlag trafił. Znów żyję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 8.600g---75cm---5 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.000g-----?cm---7 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 9460g---73cm---10 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 10.200g-----cm?---3 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.800g---73cm---5 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---7 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///10.300g---76cm---2 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---8 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///10.300g---80cm---1 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g-----?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---2 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.000g---75cm---5 Czekamy na reszte pociech Leon !!! Stas !!! Shalla---------------10.11----------Anastazja---------ROCZEK Nikii----------------21.11----------Nadia---------------ROCZEK Micka--------------28.11----------Jacqueline---------🌻 Elfik----------------28.11----------Amelia-------------- Katrin--------------03.12---------Jakub--------------- Mysh---------------07.12----------Jan------------------ Lonka--------------08.12----------Wiktor------------- Dynia--------------14.12----------Jagoda------------- Fisa----------------23.12----------Stas----------------- Kuk-----------------23.12----------Francesco--------- Impersona---------02.01---------Kuba---------------- Salma---------------04.01---------Leon---------------- Logosm------------12.01----------Stas----------------- Schmetterling----17.01----------Kathrin------------- Pati----------------25.01----------Joanna--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Podaję przepis: TORCIK BANANOWY 2 galaretki cytrynowe 1 galaretka agrestowa BISZKOPT - albo gotowy blat albo 3 jajka 3 łyżki cukru 4 łyżki mąki krupczatki 1 łyżeczka proszku do pieczenia MASA BANANOWA - 1 kostka masła 3 żółtka 1/2 szklanki cukru pudru 4 banany PIANKA - 3 białka 3 łyżki cukru Galaretki rozpuścić każdą osobno w 1/2 ilości wody BISZKOPT - ubić białka,dodać cukier i nżółtka utarte,mąkę z proszkiem.Upiec na złoty kolor MASA - masło utrzeć z żółtkami i cukrem pudrem,dodać 3 banany ztarte na tarce,zmiksować.Dodać 1 galaretkę cytrynową.Wyłożyć na biszkopt.Na masę ułożyć plasterki banana i zalać drugą galaretką cytrynową.Wstawić do lodówki. PIANKA - białka ubić z cukrem i dodać galaretkę agrestową.Wyłożyć na zastygniętą całość.Schłodzić. SMACZNEGO Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras na samym poczatku icąży miała wydzieline z sutka taka bezbarwną????jak sie nasiska sutek to troszke mi wylatuje!!!a piersi sa powiekszone i starasznie bolą!!!!do tego bóle brzucha raz z jednej raz z drugiej strony!!!biała wydzielina na bieliźnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:D Katrin- najpiekniejsze zyczenia z okazji imienin! Wszystkiego najlepszego kochana! Dziewczyny, chyba nasze prognozy co do chodzenia w 10 miesiacu sie spardza! Asia pieknie chodzi trzyman za jedna raczke. dzisiaj zrobila 5 kroczkow sama. Co prawda wyladowala na pupe, ale to ja nie zraza:) Uwielbia godzinne spacery po mieszkanku:) mamy wreszcie dwojki w komplecie-tak wiec zebow sztuk 6. Ostatnio mam klopoty z jej karmieniem. strasznie wybrzydza i sie napina, robiac przy obiadku histerie:( Zamiast obiadu praktykuje kanapki i to mnie niepokoi. Boje sie ze nie dostarczam jej witamin w odpowiednich ilosciach. Moze to sprawdzic badaniem krwi??? co myslicie? Mleko, kaszki i danonki- opycha bez problemu. Owoce sa be, obiadki domowe be i nawet sloiczki jej juz nie smakuja. Nie wiem co robic.... Caluje goraco, milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI gdyby jej coś było to by była apatyczna i senna a nie \"żywe srebro \" :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati:)mam niestety ten sam problem z Jaga tez z niej jest straszny niejadek i wybrednisia:o ale lecze sie tym co mówi KAtrin:),wszyscy na około mi to powtarzaja ale taki juz chyba los matki -wiecznie sie zamartwiac:0 Co do chodzzenia to JAGA jeszcze samodzielnie nie smiga i w sumie przymierza sie do tego ale jak bedzie to wyjdzie dopiero w praniu,szczerze mówiac to nie zabardzo mi sie do tego spieszy,ona i tak prawie juz wszedzie wlezie ,co bedzie jak opanuje sztuke chodzenia:ostrach sie bac:) KATRIN🌻🌻🌻kwiatki imieninowe 4U!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Wszystkiego naj,naj,naj lepszego dla JACQUELINE od Kubusia z rodzicami :) 👄 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 9.000g---75cm---7 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.000g-----?cm---7 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 9460g---73cm---10 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 10.200g-----cm?---3 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.800g---73cm---5 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---7 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///10.300g---76cm---2 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---8 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///10.300g---80cm---1 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g-----?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---2 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.000g---75cm---6 Czekamy na reszte pociech Leon !!! Stas !!! Shalla---------------10.11----------Anastazja---------ROCZEK Nikii----------------21.11----------Nadia---------------ROCZEK Micka--------------28.11----------Jacqueline---------ROCZEK Elfik----------------28.11----------Amelia--------------ROCZEK Katrin--------------03.12---------Jakub--------------- Mysh---------------07.12----------Jan------------------ Lonka--------------08.12----------Wiktor------------- Dynia--------------14.12----------Jagoda------------- Fisa----------------23.12----------Stas----------------- Kuk-----------------23.12----------Francesco--------- Impersona---------02.01---------Kuba---------------- Salma---------------04.01---------Leon---------------- Logosm------------12.01----------Stas----------------- Schmetterling----17.01----------Kathrin------------- Pati----------------25.01----------Joanna--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMELKO i dla Ciebie wszystkiego naj,naj,naj lepszego od Kubusia z rodzicami. 👄 🌼 🌼 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ILE SIE NIE MYLĘ to dzisiaj podwójne urodzinki mamy: JACQUELINE AMELKO : duzo zdrówka i samych millutkich rzeczy(choc te mniej miłe to dopiero kształtuja charakterek:) ) od starej ciotki Dyni i małego jagodowego bąkolota:) 🌻❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin , chowaj sie zdrowo Amelio zyczy Jacqueline z rodzicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! HEJ! Na poczatek - bukiecik spozniony imieninowy dla Ktarin 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻! A TERAZ: Cala laczka dla dwoch szanownych JUBILATEK! 🌼 AMELKI i 🌼JACQUELINE! !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zyczymy Wam, Kochane Mlode Damy, byscie rosly zdrowe jak rzepy, piekne jak roze o poranku i madre jak Kopernik i Maria Sklodowska Curie razem wzieci! Sto lat! ❤️:) Kuk z Famiglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACQUELINE I AMELIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko 🌻 ❤️ Jacqueline 🌻 ❤️ wszystkiego naj!! Wszystkiego, co sobie wymarzycie :) buziaki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, Dziewczyny dla Amelki: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Jacqueline: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 spijcie slodko (ja marze juz o podusi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, WSZYSTKIEGO NAJ DLA MLODYCH DAM, Amelia i Jacqueline kolorowych dni zyczy Wam Stas z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie dziękujemy za pamięć i za życzenia :) 👄 i oczywiscie samych pogodnych dni i szczęśliwego życia dla Jacqueline 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim w imieniu Jacqueline za slodkie zyczenia! Amberangelik-kartka jeszcze nie doszla! Moze nas zasypalo sniegiem za bardzo!HA!HA! Jak wczesniej wspominalam , wczoraj byla tych impreza :rodzice i jubilatka, a w niedziele reszta rodzinki sie zjedzie. Jak sie pozbieram , to wysle wam zdjecia z wczorejszego dnia jak to Jacqueline dmuchala swieczke na torcie---a raczej probowala swieczke zgasic reka!HA!HA! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie! ja mialam pytac jak Roczniaki radzily sobie ze zdmuchiwaniem swieczk :) A my wlasciwie nie planujemy jakiejs wielkiej imprezy... w niedziele jadamy obiad u tesciowej i dlatego w niedziele poprzedzajaca roczek Jaska po prostu zorganizujemy jakies ciacho ze swieczka. baaaaaaaaaaaaaaardzo sie ciesze, bo bedzie wtedy z nami moja mama !!!!!!!!!!!!!!!!! HURRA !HURRA! Mama przyjezdza juz w czwartek !!! Przed chwila zakupilam garnuszek-klocuszek, nareszcie, od miesiaca juz ogladalam go i ogladalam :) Teraz nie moge sie doczekac, az Jasiek sie obudzi, zeby zobaczyc czy mu sie spodoba. Mam nadzieje, ze tak, bo on ostatnio bardzo chetnie wpycha jeden kubeczek w drugi, albo patyczek do dziurki w klocku (jest bardzo precyzyjny!), albo probuje zakrecac (odkrecanie nie stanowi problemu juz dawno) plastikowe butelki po wodzie mineralnej i tubki od kremow... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale jestem gapa!! Taka bylam zapatrzona w gorne dwojki ze nie zauwazylam dolnej!!! Juz 1/3 zabka jest na wirzchu, wiec mozna powiedziec ze mamy 7 zabkow:) Nie popisze bo mam roboty full:( Pozdrawiam goraco! Aha, Micka obiecuje, ze dzisiaj wrzuce zdjecie na stronke. Ostatnio czas mi ucieka jak szalony. Boze, jutro juz grudzien:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, i jak minely imprezy urodzinowe? dzieci z prezentów zadowolone? Dziewczyny Staś od niedzieli pieknie sam chodzi- a wyglada to prześmiesznie ponieważ jak idzie to trzyma ręce do góry i za nic w świecie nie chce raczkować hehe ma to plusy ale ma tez poważny minus ponieważ często upada- kask chyba okaże sie potrzebą natychmiastową. Ale tak bardzo sie cieszę ze ten etap mamy za sobą. Wiecie on wszedzie raczkowal- w kościle , w super markecie i dopuki bylo jeszcze cieplo to jakos wygladał po takim przeraczkowaniu super marteku ale teraz to byla tragedia- brudny byl taki ze ciezko w domu bylo mu tem male lapki domyć. A jak nie pozwalam mu raczkować to robił taki sceny zr narod myslal ze ja sie nad niemowlakiem znecam i coz mialam robić puszczalam go a potem drzalam ze ten brud nie domyje albo on cos z posadzki zje albo cos upoluje i zje( poluje na muchy chodzące po podlodze, śmieci z kosza na śmieci itp) Shalla to bardzo Ci wspolczuje ze tesciowie zapomnieli o urodzinach wnuczki- ja rozumiem, ze mogą Ciebie nie lubieć ale dziecko- co to za ludzie są . Trzymaj sie i sie nimi nie przejmuj bo na to nie zaslugują. no uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka:) Elffik:) Dzieki za fotografie z urodzinek Waszych pieknych dziewczynek🌻(czuje,ze rymuje z rana;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka, EllfIk! Dzieki za zdjecia! Swietne te Wasze PanienkI! :):):) Czy wiecie, ze u nas ciagle tylko jeden zab, a wlasciwie jego fragment... Dzis w nocy Franio stoczyl prawdziwa batalie - zel nie pomagal. Szczeki bolaly - pomogl dopiero czopek :( Nie przypuszczalam, ze zabkowanie moze tyle trwac... Napiszcie prosze jakie prezenty dostaly/dostana Wasze dzieci na pierwsze urodziny. Co do Amelki - mam wrazenie, ze zdjecia odpowiadaja na moje pytanie :) Zastanawiam sie nad prezentami dla Frania i chcialabym, by bylo to cos naprawde szczegolnego - co zapamieta, lub ewentualnie przechowa dla wlasnych dzieci. Tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuk--odnosnie prezentow: od nas dostala siedzonko na tyl roweru, sanki i tego misia-extra od taty dlatego widac go na zdjeciu!HA!HA! Po za tym od chrzestnej dostanie ( jak wspominalam impreza wlasciwa w niedziele) rowerko-spacerowke-przysle zdjecie -drogi ale super sprawa, bo mozna jechac na zakupy jak z wozkiem. Od babci pieniazki i lalke grajaca , a reszta bedzie niespodzianka w niedziele i za 2 tyg. od nastepnych gromadki gosci. Ciuchow nakupowalam jej , ze ma juz na nastepny rok wiec tylko prosze nie ciuchy , bo bede musiala sklep otworzyc!HA!HA! Jakby ni ebylo za raz nastepne swieto mikolaj i pod choinke tez musze cos znalezc---3 swieta w miesiacu-ale jej sie nazbiera! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) kuk - dokąłdnie - większość prezentów małej widać na fotkach :) dostała rowerek (taki dla malucha - z podkłądką pod nogi i obręczą wokół talii), pieska na biegunach, te pudło z klockami do wrzucania :) oprócz tego fotelik do samochodu od 9 do 36 kg (taki juz do końca), dresik i spódniczkę :) aaaa dostałą też taki fajny \"dyplom\" z wierszykiem specjalnie dla niej i do tego lusterko z datą ppierwszych urodzin i podpisem od kogo (od dziadków) Kiedyś będą fajną pamiątką :) impreza u nas była 1 dla wsyztskich - i jak dla małej 12 osób na raz to stanowczo za dużo ... co by to było jakby nasze rodzeństwo miało już dzieci hehe Mała była marudna ... niby śpiąca - ale jak wyszli niemal wsyzscy goście (zostali nasi przyjaciele) odzyskała humor i zapał do brojenia :) w ogóle ona ostatnio jest niemożliwa -juz jakieś 2 miesiące temu myślałam, że wszędzie jej pełno ... jakże się myliłam !! do tego ostatnio co kilka - kilkanaście minut przychodzi do mnie i dopomina się wzięcia na ręce ... 2 minutki na rękach - potulona itd - i znowu broi :) wcześniej nie miała takiej potrzeby przyjścia do meni co chwilkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - ona wciąż jeszcze nie chodzi samodzielnie .. jednak w niedzielę postawiła dwa pierwsze niepewne kroczki ... wcozraj z nianią powtórzyła ten \"sukces\" ... jednak mam wrażenie, ze to bardziej [przypadek jeszcze .... wydaje mi się, ze potrzebuuje jeszcze ok 2-3 tyg :) mam nadzieję, ze na święta będzie już śmigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×