Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

czesc! Wpadłam tylko napisac, że mam ogromne problemy z dorwaniem się do komutera i naskrobania tu paru zdań!! Nadka nie uznaje takiej sytuacji - takiej parze :ja i komputer - mowi stanowcze NIE!! ;) Dlaczego?? Czy Wasze dzieciaczki tez tak reagują/reagowały na Wasze \"zainteresowanie\" tym sprzętem?? Jak śpi, pisac nie chcę, bo łóżeczko od komputera dzieli tylko mebel, a szybkie i głośne pisanie z czasem ja rozbudza :( Walczyłyśmy i w sumie jeszcze walczymy z przeziębieniem Nadki :( W nocy z piątku na sobotę obudziła się z tak straszną chrypą, że na początku odnosiłam momentami wrażenie, że te odłosy są wynikiem duszenia się!! Wrażenie na szczęście było mylnę, ale i tak najadłam się strachu brrr... ... Pojechałam z nią do szpitala. Dostała antybiotyk i wczoraj na kontroli lekarz strwierdził, że już jest ok., choć mam podawać jej jeszcze parę \"mniej inwazyjnych\" leków. Do tego przeziębienia doszło jeszcze straszne odparzenie... A to dlatego, że zmieniłam pieluszki. Chciałam wypróbować Dade zieloną. I niestety w mgnieniu oka cała cipunia i kawałeczki pachwinek pokryły się okropnym, czerwonym, chropowatym rumieńcem :o Mam cholerne wyrzuty sumienia... :( Choć moje przerażenie - dosłownie przerażenie, bo czegoś takiego jeszcze nie widziałam - troszkę się zmiejszyło, jak lekarz strwierdził, że to jest jeszcze NIC, że czasem dzieciaczki mają tym pozajmowane ciałko niemal do brzuszków i sporą częśc nóżek!!! I że na pewno zejdzie. No i mogło się to powiększać niezależnie od moich działań, tylko z powodu stosowania antybiotyku. Urodziny się udały, mimo choroby Nadyjki :) W zasadzie gdyby nie katar, lekko szkliste oczka i zmiejszony apetyt, nie byłoby widać, że mała choruje. Było bardzo dzielna i dobry humor w sumie jej nie opuszczał :) Dostała wóżeczek, którym najbardziej lubi usypiać lalę - też prezent, choć przy takim kołysaniu wątpie, żeby ta lala miała kiedykolwiek spokojnie zasnać ;) Dostała też ślimaka na sznureczku, którego ciągnie, idąc tyłem. Wygląda to przekomicznie, choć niestety jest niebezpieczne... Z ubrań dostała kombinezon i prześliczny dresik :) Sporo drobniejszych prezentów prezentów dostała od babci(skarpetki rożniste, body) Chyba nie sensu tu wszystkiego wypisawać. Wspomne jeszcze tylko o prześlicznej/nym sukienczko - sweterku zrobionym na drutach. Zresztą babcia co chwilę coś jej robi (sweterki, sukineczki, czapeczki, szaliczki... itd. :) ) i książeczce i kombinezonie. Tym sposobem ma ich juz trzy sztuki ;) elffiku- Nadyjka też domaga się często brania na ręce, tulenia itd. W ogóle zrobiła się straszna przylepka, ale tylko w stosunku do mojej osoby... I jeszcze krótko o karmieniu - Nadka od ok. tygodnia nie korzysta z baru mlecznego. odstawienie jej nie stanowiło dla nas najmniejszego problemu :) jakies dwa dni temu, jak poczułam, że muszę trochę pokarmu ściągną, postanowiłam spróbować dostawić mała... Obraziła się potwornie ;) a ja mam juz cakowitą pewność, że pierś odeszła w niepamięć. i dobrze :) A! Od wczoraj jesteśmy ponad pól dnia same :( , bo Alan znalazł prace! :) Dziewczyny sorry za taką kobyłę ;) I że nie odpowiadam na posty, choć chciałabym... i że jest pewnie mnóstwo róznych błędów... Zyczę jeszcze wszystkim zmęczonym - podejrzewam więc że faktycznie wszystkim ;) - więcej odpoczynku. I zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tylko na momenciek, bo mama jest przeciez! chyba zrozumiecie, :) Nikii, to fantastycznie, ze czasami nadrabiasz zaleglosci i piszesz troszke wiecej !!! Ciesze sie ze u was wszystko ok (praca Alana), a Nadii zycze szybkiego powrotu do zdrowia :) A czy wiecie ze Jasiek tuli sie rowniez do obu babc ? Dzisiaj przydreptal do mojej mamy, \"kazal\" sie wziac na rece i potem tulil sie do niej tak jak do mnie :) to ogromne wyroznienie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 wszystkiego najcudowniejszego dla Kubusia od Nadyjki z rodzicami! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Mam nadzieję, że Kuba jakoś zniesie ten ogrom buziaków ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko, dzięki za życzenia powrotu do zdrowia. Pzydadzą się, bo tak się składa, ze ja też choruje... okropieństwo... I znowu gardło :( Kiedyś w ogóle nie chorowałam na gardło. Pierwszy raz złapało mnie to zaraz przed porodem. I od tamtej pory, czyli przez rok czasu, łapało mnie to cholerstwo ok. 7 razy!!!! i teraz znowu :o Jeszcze kilka najnowszych słówek Nadki :) ba - buty, gaga- piłka, ganga - ogień. i strzela takie wiązanki, że lzy stają w oczach, ze wzruszenia i ze śmiechu. Ciężko to napiasać, ale mniej więcej brzmi to tak: płecie, , apici, blum, pte, dziiii, ziiii i wiele innych. Oczywiście, cały urok w tym gadaniu polega na tym, że łączy ona te wszystkie \"zwroty\" w jedno/kilka \"\"zdanie\"/ \"zdan\". Jest to przezabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem. Podliczyłam. Wzięłam się za to wczoraj i podliczyłam iloma słowami lub zwrotami mogę się już porozumieć z Nastusią i wyszło 21 sztuk. To nie tylko pojedyńcze wyrazy typu \"tata\", czy \"cześć\", ale też całe zwroty np: \" baba pfa-pfa\" - co oznacza weź mnie na ręce ;) Osobliwe, nie prawdaż..? :) Pierwsza wyprawa do sklepu odzieżowego samoobsługowego skończyła się moim rozstrojem żołądka. Postawiona na ziemi Nastusia ruszyła z kopyta między półki nie oglądając się nawet na mnie! Zamiast więc oglądać towar .... ratowałam towar kłusując za córką... No, nie ma się czym chwalić w zasadzie... Co i rusz Nastka leciała z wielkim : \"Oooooo!!!! \" dźwigając w wyciągniętych rączkach dwa potężne męskie trampki, albo uciekała przede mną wlokąc za sobą stanik z przeceny... Umarłam ze wstydu, a obsługa leżała na ziemi ze śmiechu. Mnie jakoś do śmiechu nie było, szczególnie jak straciłam dziecko na chwilę z oczu i.... odnalazłam ją w dziale z rajstopami, gdzie Nastunia wyładowała z półki niezły stos pończoszek, które skrupulatnie układała w piramidkę obok półki. Serce mi zamarło na ten widok. Nigdy chyba już nie wezmę jej ze sobą na zakupy. Włosy mi wyszły z nerwów i wystarczy mi emocji na długo. Z pozytywnych objawów dorastania zauważyłam, że Nastka robi wariackie miny do lusterka, stroi pozy jak mała modelka, ale za każdym razem zagląd na drugą stronę lustra upewniając się,że to tylko odbicie, a nie konkurencja do maminego cycka.... Jedną rzeczą mnie zadziwiła i nie umiem tego wytłumaczyć... Niemal codziennie odwiedzamy moją koleżankę, która ma 5-cio miesięczną córeczkę. Zawsze staram się wychodzić punktualnie o 15.00. ( Nie lubię się zasiedzieć ). Ostatnio jednak miałyśmy sporo do oplotkowania i... zasiedziałam się. Nagle widzę, jak moje dziecko zabiera z krzesła swoją kurteczkę, podchodzi do drzwi i robi nam papa. Oniemiałam. Patrzę na zagarek - 15.00!!!! Może przypadek...? Powtórzyłam eksperyment następnego dnia, i następnego.... efekt ten sam! Nastka o 15.00 zabiera się do wyjścia. Nie mogę podejrzewać że zna się na zegarku, choć z tej prostej przyczyny, że w pokoju, w którym przebywamy u koleżanki nie ma żadnego widocznego zegara. Widać, dzieci posiadają jeszcze TO COŚ, co jako dorośli zatracą :( A szkoda :( Ech, będę kończyć. Trzymajcie kciuki, bo walczę o Neostradę. Na razie uświadomiono mnie, że pierdziwólka, w której mieszkam nie nadaje się do podłączenia, ale.... zawsze jest jakieś ALE kiedy chodzi o kasę :) I te ALE daje nadzieję, że kochana Tepsa użyje obejścia paraglobularnego z zakrzywieniem wstecznym ( ha ha ha! ) i neostradę jednak da się podpiąć - nawet mojemu psu w budzie! Oby... czekam więc na te szczęśliwie wieści. Dziewczyny, przepraszam, że na koniec , ale oczywiście najgorętszy życzenia urodzinowo-imieninowe!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUBUŚ❤️❤️❤️ Bukiecik wirtualnych kwiatków 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 i mnóstwo jak najprawdziwszych życzen wszystkiego co najpiekniejsze z okazji 1 urodzinek ... od kolezanki Jagi i jej famili❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Kubuś- rośnij szybko i zdrowo WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO od kolegi Stasia z rodzicami dla pierwszego topikowego chłopca pozdrawiamy cała Rodzinę Kubusia radosnej zabawy urodzinowej ```

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek dla Kubusia od Jacqueline i rodzicow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu- wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, slonka i slodkosci!!! Rosni zdrowo i bdz pociecha dla rodziców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze życzenia urodzonowe dla najdzielniejszego chłopca z naszego topiku składa Amelka z rodzicami 🌻 👄 :) wiecie co ... tak Was czasem czytam i Amelia jakoś blado wypada z mową przy sukcesach Waszych maluchów ... mówi raptem 2-3 słowa (takie ze zrozumieniem rzecz jasna ...) Po swojemu gada duzo i bez przerwy ... ale raczej eni nazywa jeszcze rzeczy - co tu mówić o czynnościach !!! Wiem, że to normalne dla jej wieku i ze nie ma opóźnień z jej strony, ale czytając Was mogę się chyba zacząć niepokoić ... czy wszystkie topikowe dzieci mówią już tak dużo ??? no i stało się - zaraz znowu usłyszę, ze cudem skończyłam logopedię :P albo że jestem 0 zawodowym :P bo jako jedna z niewielu (a może jedyna??) co chwilę poruszam jakieś tematy na \"nie\" a nie tylko piszę o tym co mała juz robi i potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Elffiku, Jasiek tez jeszcz nie mowi ;) najchetniej wszystko by zalatwil wdziecznym \"ee\" i wyciagnieciem paluszka ze wskazaniem na interesujacy go przedmiot. ale rozumie wszystko i czasami zadziwia mnie szybkosc z jaka zapamietuje nowosci (najczesciej za pierwszym razem!) KUBA !!!!!! wszystkiego dobrego :) ❤️ :) Katrin, napisz jak poszlo ze swieczka! Jasiek dmucha jutro :) :) Shalla, specjalne pozdrowienia dla Lobuziary :) i trzymam kciuki za te neostrade, MOCNO! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam dziś u nas beznadziejna pogoda aż nie che mi się na spacer wychodzić Elffiku niemartw się jak Amelka zacznie mowić to bedziesz miala jeszcze tego dość Shalla- coś niesamowitego jak Twoja Nastak wyczuwa czas- hehe moze tym razem ja jestem niedouczona ale wydawalo mi się ze taki male dzici nie za bardzo potrafią połapach sie w godzinach a tu proszę mała dma dokładnie wie kiedy ma iść do domu i koniec przyjemności dla mamy- hehehe A moj Stach w nocy tez zrobił coś niesamowitego- ja cały czs z nim śpię a dziś w nocy całkiem spać nie mogłam i koszmarnie się wierciłąm przeszkadzając mu spać i tak gdzie około 04 rano- młody usiadł popatrzył na mnię- położył raczkę na moją głowe i zrobił mi nu nu i mowi do mnie aaa aaa i poszedł spać- tak zaczelam się śmiać, że zasnąć nie mogłam przez następne 2 godziny- ale było to coś niesamowitego- panicz chciał spać hehe ciekawe dlaczego on nie reaguje jak ja mu mowi o 07-7 30 aaa aaa uciekam gotować obiad a następnie wemę go do centrum handlowego żeby ozbaczył mikołaja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj- naj lepszego dla Kubusia. Byliśmy u tego gastrologa. Męczarnia okropna- cztery godziny czekania w kolejce. A pan tylko stwierdził, że w chwili badania mały nie ma oznak AZS więc wszystko jest w porządku. Ale jak może mieć AZS kiedy nie je mleka krowiego ? Niewiem. Wypadałoby tylko nakarmić Wiktora mieszanką mleczną i jak będzie miał już odpowiednio zsiekaną skórę, wysypkę itd. wybrać się ponownie. Oczywiście nie zrobię tego dziecku. Zmiana mleka. Z Isomilu na Bebiko sojowe. Podobno Isomil zawiera dużo cukru a po roku dzieci nie potrzebują już tylu kalorii więc lakarz boi się że mały mógłby dużo przytyć. Pozatym mamy skierownie na zabieg usuwania stulejki. No i wyniki moczu trochę były złe. Za tydzień szczepionka. Zastanawiam się tylko czy szczepić go dodatkowo przeciw kleszczowemu zapoleniu opon mózgowych. W sumie dużo spacerujemy po lasach, w domu mamy dwa zwierzątka które czasem przynoszą kleszcze. Chyba zaszczepię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieco spoznione, ale baaardzo gorace zyczenia: WSZYSTKIEGO CO PIEKNE, DOBRE I WESOLE dla NAJDZIELNIEJSZEGO Z KUBUSIOW od Frania z Rodzicami! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pati-wyslalam ci pare zdjec z urodzin Jacqueline. Jak znajdziesz czas wloz je prosze na stronke! Nie wysylam kazdemu z osobna , bo moze nie kazdy sobie zyczy miec zawalona skrzynke. PO ostatnich zdjeciach ktore wyslalam nie dostalam od wszystkich odpowiedzi wiec pomyslalam sobie , ze na ogolnej stronie moze je ogladac kazdy kto ma ochote . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to szczęscie urodzic się w Mikołajki :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 Jaśku wszystkiego najlepszego..... 🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zyczy Jagódka i ja.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko :D wszystko sie starej ciotce dyni pomyliło:) nieźle wyszla przed orkiestrę...:P JASKU,PRZECIEZ TO DOPIERO JUTRO ,ale za tobede pierwsza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 9.000g---75cm---7 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.000g-----?cm---7 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 9460g---73cm---10 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 10.200g-----cm?---3 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 8.800g---73cm---5 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---7 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///10.300g---76cm---2 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---8 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///10.300g---80cm---1 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g-----?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---2 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.000g---75cm---7 Czekamy na reszte pociech Leon !!! Stas !!! Shalla---------------10.11----------Anastazja---------ROCZEK Nikii----------------21.11----------Nadia---------------ROCZEK Micka--------------28.11----------Jacqueline---------ROCZEK Elfik----------------28.11----------Amelia--------------ROCZEK Katrin--------------03.12---------Jakub---------------ROCZEK Mysh---------------07.12----------Jan------------------ Lonka--------------08.12----------Wiktor------------- Dynia--------------14.12----------Jagoda------------- Fisa----------------23.12----------Stas----------------- Kuk-----------------23.12----------Francesco--------- Impersona---------02.01---------Kuba---------------- Salma---------------04.01---------Leon---------------- Logosm------------12.01----------Stas----------------- Schmetterling----17.01----------Kathrin------------- Pati----------------25.01----------Joanna--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasienku! dziś kolej na Twoje świętowanie :D choc może postanowiłeś zacząć już wczoraj, zachęcony przez ciocię Dynię :D :P Zresztą zabawy, a życzeń to już na pewno nigdy nie za wiele, prawda? :P :) :) Wszystkiego najzabawniejszego w dniu urodzin Nadyjka z rodzicami! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, Jaśku, Wszystkiego Najlepszego z okazji Twojego Święta - Rośnij Zdrowo i Szybko, Spij ślodko( to życzenie dla Myski), Baw się i baw a dziś dostań mnóstwo fantastycznych prezentów Staś z Rodzicami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najslodszego, duzo prezentow i zebys rosl zdrowo -----tego zycza tobie Janie z okazji pierwszych urodzinek Jacqueline z mama i tata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego,dni radosnych i miłych tylko chwil życzy Jaśkowi Kuba z rodzicami. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Już jestem po przerwie spowodowanej wizytą mojej Mamy :) Dziękujemy wszystkim za życzenia i zdjęcia z Roczków. My świętowaliśmy w gronie rodziny,niestety chrzestni nie mogli być obecni ale byli dziadkowie.Świeczkę Kuba zdmuchnął przy mojej pomocy bo nie zdążył się nauczyć dmuchać :) Chyba to naturalne,że dzieci w tym wieku heszcze tego nie potrafią ;) Kuba już próbuje sił w chodzeniu i coraz bardziej mu to wychodzi.Co do słów to troszkę już ich wypowiada: tata....mama...baba...tu tu....papa.....no co.....co to....to tu....cycy...o tu. umie zrobić kokoszeczkę i kosi kosi oraz bije brawo jak coś mu się podoba. Dziś załapał zaś ząbkową gorączkę, w nocy był cały rozpalony :( Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naaajserdeczniejsze życzenia wszystkiego co w życiu najlepsze, samych uśmiechów i tylko radosnych, peałnych miłości dni dla Jasia życzy Amelia z rodzicami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zaczne od najwazniejszego: Jasieńku tysiac buziaczków i uscisków, zyczenia wszytkiego co najlepsze i najwspanialsze od Asi i rodziców🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 Nikii- jezu mam nadzieje ze nie przeze mnie te klopoty z pupa twojej malej!!!:O Tak Wam polecalam te Dada z biedronki a tu taki klops:( Kolejny raz sprawdza sie fakt, ze co dla jednego dziecka dobre to dra drugiego niekoniecznie! Juz nic nie bede Wam polecac, a jak juz to bede dodawac ze jest to dobre dla mojego szkraba;) tak jak tym razem pieluszki z rossmana;) Micka- fotki sa juz na stronce dziewczyny zachecam do ogladania!! Ostatnio mamy klopoty z kupka:( jest zielona, smierdzaca mocno i bardzo rzadka. Jutro jak sie nie poprawi- ide do lakarza. Sluchajcie,jestem dzisiaj tak padniata, jak nigdy. Ide spac. tylko najpierw wykapie asia, ubiore, nakarmie, ogarne, wyparze itd, itp milych snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI idź koniecznie bo to może być zatrucie bakteryjne lub kłopoty z jelitami albo jakaś alergia :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati:)popieram Katrin idz koniecznie bo mzze byc to objaw nietolerancji glutenu(mam nadzieje ,ze nic z tych rzeczy cora mojej przyjaciólki miała takie sensacje po tych syfiastych danonkach) buziaki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek dziekuje pieknie za piekne zyczenia. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Tak sobie mysle... czy my dotrwamy razem do drugich urodzin ??? :) Micka, to szkoda, ze postanowilas nie wysylac juz zdjec na prywatne skrzynki... ja zawsze na nie czekalam i czekam... i dosc czesto odwdzieczam sie tym samym :) dobrej nocy wam zycze, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, mam nadzieję, że Asi mimo wszystko nie dolega nic poważnego! Co zaś do pieluszek - przyznaję, że skusiła mnie właśnie Twoja \"recenzja\" o tych dadach ;) ale przecież świadoma byłam, że mogą one nie pasować Nadce i oczywiste jest to, że na siebie - pod ZADNYM pozorem na Ciebie, W NAJNIEJSZYM STOPNIU!!!!! - brałam odpwiedzialność za jakiekolwiek szkody nimi spowodane!! Poza tym, poki co jest już dobrze :) Teraz trzymam kciuki za zdrowko Twojej malutkiej!!! 🌻 elffiku - ty wyrodna matko!!! :P :D :P pozostawiam Twój ostatni post bez komentarza! normalnie brak słów.... itd.itp. hehehe.... ale zobacz, jakoś nikt nic podobnego nie pisze. Może straciłyśmy grono czytelnicze :P hehe....??? A tak poważnie, na pewno nie masz się czym martwic... Chciałam jeszcze napisac pare zdań, ale musze już zmykać!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×