Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

a ja nawet probowalam podstawic Jaskowi kartki... musze sprobowac :) Jasiek zaczyna wchodzic na schody! Ratunku! Dzisiaj rano odwrociclam sie doslownie na sekunde, patrze, a on juz na trzecim stopniu. Ostatnio zeby daja sie we znaki. wychodza jednoczesnie az trzy i wyjsc nie moga :) Jasiek gryzie jak szalony wszystko co mu sie trafi. Moje masowanie dziselek palcem wyraznie przynosi mu ulge. Czy ktores dziecko ma juz czworki ??? Bo Jaskowi to wylazi wlasnie jedna taka czworka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dynia, czyli wszystkie! dobrze rozumiem?ale wam fajnie, ze macie to juz za soba! Ale sluchaj, czy Jagodka ma tez trojki? bo w tabelce stoi 8 zabkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko:)matematyczno-kojarzeniwa gapa ze mnie ,owszem Jaga ma 2x4 zeby ale to wszystko :)zauwazylam zalazki 3 górnych i 3 dolnych zaledwie :)To chyba przez te emocje zwiazane ze zrobieniem tortu pierwszy raz w zyciu:P i to dla kogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelko - Amelka ma 4 ząbki ... dłu7go wyczekiwana druga górna jedyneczka nareszcie jest !! po sobotniej nocy pełnej płaczu i marudzenia ... mój leniuszek dalej nie chodzi sam ... ale za to ... bez problemu schodzi z kanapy !! mały cwaniak spuszcza najpierw nogi :) schodzi tyłem :) słodka jest wtedy ale serce mi staje jak wyczynia takie akrobacje, bo nasz narożnik jest dość wysoki .... czasem jej to wychodzi świetnie - czasem niestety gdybym nie \"trzymała ręki na pulsie\" asekurując jej - wylądowałaby na głowie ... popisałabym jeszcze ale padam ze zmęczenia - dzis od 11.00 do 19.30 byłam poza domem - praca i potem kurs ... jak wróciłam mała powitała mnie radosnym krzykiem ! dosłownie :) aż mi zmęczenie odeszło z miłości do niej :) :D ale teraz padam i pospałabym razem z nią a tu czekają papierzyska ... uciekam do nich słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jagódko! wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzin! uśmiechu, uśmiechu i jeszcze raz uśmiechu :D Nadyjka z rodzicami. elffiku! oby ten kurs szybciutko się skończył ;) I muszę już zmykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam szczególnie ciepło mała Damę Jagodę- w dniu Twojego Święta Stachu z rodzicami życzy Ci byś szybko rosła, szybko uczyła się wszystkiego- piekne obrazu najpierw dla Rodziców , a póżniej dla całeg świata rysowała Dynia z Jagódki widze rośnie topikowy artysta- Stachu nawet nie chce do reki wziasc kredek a co dopiero nimi rysować. Karenko- fajnie ze znalazłaś trochę czasu i wpadłaś do naś Elffiku- pomysl ze juz niedlugo ferie świateczne - wiec moze trochę odpoczniesz pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtung!Achtung! Achtung! Jagodo---Alles gutes zum Geburtstag wünschen dir ---Jacqueline mit Eltern! A tak raz pomyslalam sobie , ze mozna i po niemiecku!HA!HA! Mysh-Jacqueline ma 2 czworki gorne. Nie bylo tak strasznie ale i tak byla bardziej marudna niz przy innych zebach! Obecnie szykuja sie dolne czworki-dziasla popuchniete okropnie. Trojek nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko w dniu Twoich pierwszych urodzin moc serdecznosci, usmiechu, pogody ducha, slonecznych dni i kolorowego dziecinstwa zyczy Olek z mama. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dziś Jagódko Twoje urodziny zatem dziarskiej zawsze miny, Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, 100 urodzinowych gości, Lal,klocków i pluszaków, 100 prezentów,100 buziaków, Zdrowia,szczęścia i słodyczy...... Kuba z rodzicami życzy :) 🌼 🌼 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGODKO, buziaczki i od nas ! 😘😘😘 zdrowia i radosci 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jasiulek dolacza jeszcze specjalny kwiatuszek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dynia, od razu mowie, ze czekam na zdjcia !!! zdjecie tortu (pierwszego w zyciu mamy-Dynii) tez poprosze :) Wiecie co, tak sobie obserwuje Jaska i dzien po dniu wydaje mi sie ze on mnie coraz bardziej testuje. Doskonale wie, czego mu nie wolno dotykac, ale zakazany owoc przyciaga jak magnes. Np. kabelki powtykane w korpus mojego komputera... dzisiaj Jasiek mial nieprzeparta ochote dobrac sie do tych kabelkow i powyciagac je wszystkie, ale przeciez on wie ze nie mozna. Wlazl pod stol i powtarzal: \"nie nie nie\" i tak powtarzajac przesuwal sie powolutku w strone komputera, co jakis czas zagladal mi gleboko w oczy, zeby sie upewnic, ze na pewno nie, ja powtarzalam ze na pewno, ale jakas nieprzezwyciezona sila ciagnela go do kabelkow i na koniec za nie zlapal. No m u s i a l po prostu :) I tak jest ze wszystkim. Coraz czesciej jestem zmuszona \"wiezic\" go w lozeczku badz w kojcu, zeby spokojnie zrobic to, co zrobic musze. Od kilku dni bardzo fascynuje go wiadro od mopa, nie daj boze zostawic je w zasiegu jego lapek! Dzisiaj mi sie to zdarzylo... wiecie, co on robi, wklada do wody obie rece, dzisiaj ledwie zlapalam jedna w polowie drogi, to druga wsadzil tam po lokiec! A ja przeciez nie zmywam podlog czysta woda - w wiadrze byl rowniez zel cif z chlorem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Myhko odnośnie tych rzeczy, ktore nie wolno robić a Staś i tak robi to picie wody z tolety- Dziewczyny to jakis horor bo on jak zobaczy ze drzwi do toalety sa otwarte to tak szybko tam wbiga i prosto do muszli klozetowej i mowi przy tym nununu ...............juz sama nie wiem co z tym zrobić a wiecie dzieciaki zapomninaj sie czesto niestety i drzwi nie domykaja ucikam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko kochana: wprawdzie nie wlasne, ale ładne;): Dzis sa Twije urodziny! Zatem zawsze dziarskiej miny, do zabawy mnóstwa siły, zeby kazdy dzien był miły, pelen smiechu i radosci, stu urodzinowych gosci, aut, lal, klockow i pluszakow, stu prezentow, stu buziakow, zdrowia, szczescia i slodyczy, Asia z rodzicami Tobie zyczy!! 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 ps. Asia tez uwielbia broic, na nasze stanowcze NIE, zaczyna krecic glowa az jej sie w gowce kreci, smieje sie glosno i z blyskiem w oku- robi na co ma ochote!! :D Aha, i juz sama chodzi. Juz nie kroczek ani dwa tylko dlugie spacery po mieszkaniu. A najbardziej pociagajacym miejscem jest ciemna i pusta kuchnia... nic sie skubana nie boi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Logosm, no jak bym widziala Jaska! Jak tylko zostawie dzwi do zakazanego pomieszczenia otwarte, Jasiek natychmiast tam biegnie, na kolanach, ale tak szybko ze zawsze jest tam przede mna :) Jasiek upodobal sobie lazienke, ta z wanna, i jak tylko dojrzy ze dzwi otwarte, to biegnie ile sil w kolanach i w sekunde stoi przy wannie i probuje zlapac za prysznic. Jak tylko zostawie otwarte dzwi od myszoniowego \"biura\", Jasiek jest tam w sekunde, natychmiast pakuje sie pod stol i zabiera za kabelki od myszoniowego komputera, jak tylko zostawie otwarte dzwi od korytarza, Jasiek jest przy telefonie albo na schodach, przyklady mozna by mnozyc w nieskonczonosc. On ma niebywaly dar natychmiastowego wychwytywania wszelkich moich niedociagniec, tak jakby jeszcze zanim puszcze go wolno robil juz liste gdzie pojdzie i czym sie zajmie i jezeli ja np. przez przypadek zostawie na podlodze ladowarke do baterii od aparatu, to na mur beton Jasiek pierwsze kroki skieruje do tej ladowarki. Dzisiaj Jasiek mnie rozsmieszyl starszliwie, bo probowal sobie sam czyscic uszy patyczkiem. musze konczyc, strasznie dlugo bym tak jeszcze mogla :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANIENKIE MOJE:):)❤️ dziekujemy za wszystkie zyczenia i milutkie slowa ❤️ my juz po balu ,tort wyszedł całkiem,całkiem:)jak tylko cos sie nada do wysylki zaraz przesle Wam foty :) P.s Jednak niewiele ,roznia sie dzieciaki w tym okresie od siebie czytajac opis Myshki :)miałam przed oczyma wycinek z dzialalnosci mojego Bąklolota,dokłdnie to samo wanna i kabelki u taty w biurze :)) Buziaki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsłodsze życzenia dla słodkiej Jagódki z okazji pierwszych urodzin śle Amelia i rodzice ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia też kocha ołówki i kredki :) dzielnie próbuje naśladować moje ruchy i bazgroli po kartce ... tyle, że jej ruchy są nieco za delikatne, przez co nie zawsze widać kreskę :) :D zazwyczaj jednak coś tam udaje się jej \"wymalować\" na kartce hehe :) muszę już teraz chować przed nią długopisy i ołówki ... pierwsze krechy na niedozwolonym miejscu (biurku) już powstały .... na szczęście zmyły się bez kłopotu :) logosm .... tylko, że my nie mamy ferii świątecznych ... pracujemy jak każdy \"zwyczajny\" człowiek .. :( ferii zimowych też nie mamy ... co najwyżej grupy łaczone jakby było mniej dizeci .... ja jednak biorę sobie 23.12 opiekę na małą - nie wykorzystałam żadnego dnia - czemu miałyby się zmarnować ? :) za to urlop będę miała 1,5-miesieczny bez żadnych przerw ... tylko .... kiedy to będzie ..... :( wszystkim baardzo dziękuję za zdjęcia - Asia ma śliczne oczy - Jasiek to mały przystojniak (a jego mama świetnie go ubiera - ale juz to chyba kiedyś pisałam ??) a nasz mały Oluś jest przesłodki ... i ... taki maleńki :) :D Uwielbiam dostawać od Was zdjecia w każdej ilości i zawsze z radością je oglądam :) polecam sie więc na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dziewczyny....Kuba super pije z łyżeczki i już wypija dziennie 150ml HURRRAAA....widocznie na wszystko przychodzi pora i nie potrzebnie się tak denerwuje :) Teraz tylko mam kłopoty ze zdrowiem to echa źle prowadzonej ciąży 😭 strasznie mi się hormony rozregulowały i czeka mnie co najmniej rok leczenia :( Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołysanki Śpij kochanie W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast, gwiazdy miastu dają znać, że dzieci muszą spać Ach śpij kochanie, Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz, czego pragniesz, daj mi znać, ja ci wszystko mogę dać, więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na siebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. Idzie niebo ciemną nocą Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy świeca i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały, zobaczyły to nie chciały dłużej spać. Kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać. Gwiazdki nie są do zabawy, tożby nocka była zła. Bo usłyszy kot kulawy, cicho bądźcie! Aaa... Bajka iskierki Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga: Chodź, opowiem ci bajeczkę, bajka będzie długa. Była sobie raz królewna, pokochała grajka, Król wyprawił im wesele i skończona bajka. Była sobie Baba Jaga miała chatkę z masła, a w tej chatce same dziwy! Psst... Iskierka zgasła. Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga: Chodź, opowiem ci bajeczkę, bajka będzie długa. Już ci Wojtuś nie uwierzy, iskiereczko mała. Chwilkę błyśniesz, potem zgaśniesz. Ot i bajka cała. Aaa, kotki dwa Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, jeden duży, drugi mały oba mi się spodobały. Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, nic nie będą robiły, tylko ciebie bawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołysanki Śpij kochanie W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast, gwiazdy miastu dają znać, że dzieci muszą spać Ach śpij kochanie, Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz, czego pragniesz, daj mi znać, ja ci wszystko mogę dać, więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na siebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. Idzie niebo ciemną nocą Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy świeca i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały, zobaczyły to nie chciały dłużej spać. Kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać. Gwiazdki nie są do zabawy, tożby nocka była zła. Bo usłyszy kot kulawy, cicho bądźcie! Aaa... Bajka iskierki Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga: Chodź, opowiem ci bajeczkę, bajka będzie długa. Była sobie raz królewna, pokochała grajka, Król wyprawił im wesele i skończona bajka. Była sobie Baba Jaga miała chatkę z masła, a w tej chatce same dziwy! Psst... Iskierka zgasła. Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga: Chodź, opowiem ci bajeczkę, bajka będzie długa. Już ci Wojtuś nie uwierzy, iskiereczko mała. Chwilkę błyśniesz, potem zgaśniesz. Ot i bajka cała. Aaa, kotki dwa Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, jeden duży, drugi mały oba mi się spodobały. Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, nic nie będą robiły, tylko ciebie bawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołysanki Śpij kochanie W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast, gwiazdy miastu dają znać, że dzieci muszą spać Ach śpij kochanie, Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz, czego pragniesz, daj mi znać, ja ci wszystko mogę dać, więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na siebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. Idzie niebo ciemną nocą Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy świeca i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały, zobaczyły to nie chciały dłużej spać. Kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać. Gwiazdki nie są do zabawy, tożby nocka była zła. Bo usłyszy kot kulawy, cicho bądźcie! Aaa... Bajka iskierki Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga: Chodź, opowiem ci bajeczkę, bajka będzie długa. Była sobie raz królewna, pokochała grajka, Król wyprawił im wesele i skończona bajka. Była sobie Baba Jaga miała chatkę z masła, a w tej chatce same dziwy! Psst... Iskierka zgasła. Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga: Chodź, opowiem ci bajeczkę, bajka będzie długa. Już ci Wojtuś nie uwierzy, iskiereczko mała. Chwilkę błyśniesz, potem zgaśniesz. Ot i bajka cała. Aaa, kotki dwa Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, jeden duży, drugi mały oba mi się spodobały. Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, nic nie będą robiły, tylko ciebie bawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosi, kosi łapci, Pojedziem do babci, Babcia da nam serka, A dziadek cukierka, Od babci do mamy, Mama da śmietany, Od mamy do taty, Jest tam pies kudłaty, Leży pod lóżkiem, Przykryty kożuszkiem. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Odtawiłam Jage od cyca,ona zznosi to swietnie arówno w dien jak i w nocy :) :) :) Gorej e mną :(nawał mleka,piersi obolałe,dzisiaj wzziełam jedna tabletke na hamowanie laktacji Bromo cos tam i myslałam ,ze fikne do innego swiata :( od rna wymioty,zawroty głowy byłam koloru biało-sino-zielonego :o takze wszystkie skutki uboczne i jeszcze strsznie zapchany nos :( nie polecam nikomu :O Dziewcyny jak wy radziłyscie sobie ta odsstwka???Pije jak na razie szałwie ale nie za wiele pomga :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dynia- wspolczucia! Mnie na szczescie to ominelo. Jak wrocilam do pracy to automatycznie bylo mniej karmien i w przeciagu 2 tyg stracilam pokarm. Gladko top poszlo. Mozesz sobie odciagac ciut pomarmu- tylko tyle zeby poczuc ulge. trzymam kciuki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dynia :) - ja właśnie czasem - ok. 3 - 4 razy ściągałam odrobinę pokarmu. Tak tylko, żeby poczuć ulgę i zlikwodować guzki, które się chwilami niestety tworzyły. Katrin :) - super, że skopiowałaś te słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Bardzo spoznione, ale za to pelnokaloryczne, praktyczne, lirycze i najszczersze ZYCZENIA urodzinowe dla: JASIA! 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍- Aby dobre wrozki czuwaly nad Toba i obdarzaly szczesciem i pieknem. Zycze, Ci tez, bys pod choinka znalazl buty siedmiomilowe - Jeden krok - i hop! jestes u Babci w Polsce! Dwa kroki - i siup przemierzasz oceany i zwiedzasz nowe lady! WIKTORKA!🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍! Aby wszystkie problemy zdrowotne omijaly Cie duzym lukiem, Swiat roil sie od przyjaciol a fortuna i poczucie humoru nie opuszczalo Cie ani na chwile! JAGODKI! 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍! Ktorej zyczymy, by na zawsze zachowala rozbrajajacy usmiech i urok, jakim emanuje ze zdjec :):) Aby Zycie okazalo sie dla Ciebie fascynujaca przygoda, zyczliwosc i milosc otaczaly Cie ze wszech stron a klopoty omijaly z daleka! Kochane! Wybaczcie spoznienie oraz moja ciagla nieobecnosc. Na kilka dni zbilo mnie z nog pakudne przeziebienie, a cala reszte czasu pochlonela praca i zalatwianie spraw mieszkaniowych. Nasz domowy operator internetu przedzie cieniutko i pozostaje tylko pisanie w rzadkich chwilach przestoju w biurze. Przelecialam biegiem Wasze maile, ale chyba nie dam rady skomentowac. Moze tylko krociutko do Logosm - nie zmienilismy jeszcze mieszkania. Nasze dopiero sie \"restauruje\". Bedziemy mieszkac w mieszkaniu przerobionym z pomiesczen w starej fabryczce tkanin i na razie widac tylko betonowe sciany i kable sterczace ze scian. Prawde powiedziawszy strach lapie mnie za gardlo, gdy mysle, ze mamy sprzedac mieszkanie zanim nowe zostanie wykonczone... Zastanawialam sie nad tym, jak na przeprowadzke zareaguje Franio, ale jestem o to dosyc spokojna. Zdarza nam sie czesto sypiac w miejscach \"obcych\" typu hotele, dom tesciow, czy u mojej Mamy w Polsce. Franio adaptuje sie doskonale i nie mam wrazenia, by byl zbytnio przywiazany do obecnego mieszkania. Jesli dodac do tego, ze w starym mieszkaniu nie ma swojego pokoju i generalnie - nie ma zbyt duzo miejsca by \"rozwinac predkosc\", wydaje mi sie, ze przeprowadzka wyjdzie mu raczej na dobre. Musze juz konczyc :( Mam nadzieje, ze uda mi sie skrobnac cos w poniedzialek! Calusy! Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 DYNIA postaram się znaleźć coś dla Ciebie z homeopatii i dam znać. KUK....to super sprawa ja też zawsze marzyłam o mieszkaniu w przerobionym magazynie lub czymś podobnym :) Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj niki niki
jak ty sie zachowujesz? :) nie spodziewalam sie czegos takiego po tobie (dobrze wiesz o czym mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy osmy zabek :) brakujaca dolna dwojka gorna czworka nadal meczy ale nie wylazi, choc juz jest baaaaardzo wyczuwalna Jasiek wlasnie zasnal, wiec IDE UBIERAC CHOINKE :) (Myszon kupil dzis rano i juz pachnie w calym domu) milej soboty zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×