Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Witajcie :) Ostatnio zalatana jestem bo mini remont robilismy wlasnymi rekami czyli przearanzowanie wnetrz przemalowalismy sciany na karminowo i miodowo zrobilismy sobie wlasna,prywatna fiozenkę :) Jak byscie chcialy zobaczyc efekt naszej katorżniczej pracy podaje Wam pare linkow: http://images1.fotosik.pl/27/ka697sapny57uuqf.jpg http://images1.fotosik.pl/27/zlgrqsl47n24j2cp.jpg http://images3.fotosik.pl/27/1jn7vee1xayvc2xe.jpg http://images2.fotosik.pl/27/qaevwyn4c0dceo0x.jpg] http://images1.fotosik.pl/27/cx8c94ksy4euf6jf.jpg http://images1.fotosik.pl/27/1irapwy2q2nc2rfo.jpg Pozdrawiam serdecznie Wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 9.000g---75cm---7 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.300g---72cm---12 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 10.000g---77cm---12 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 10.700g---cm?---6 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 9.400g---77cm---6 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---10 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///11.200g---80cm---7 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---12 Stas-----------23.12.04---3640g---53cm---///9.800g---80cm---6 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///12.000g---83cm---3 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g---- ?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---5 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.750g---90cm---8 Wszyscy zaliczyli juz roczek! CZY MAM WPISAC JAKIES POPRAWKI?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia! Dla mnie bomba! :) Lubie bardzo takie energetyzujace kolorki. W moim polskim mieszkaniu wymalowalam podobnie sciany w bibliotece tyle, ze zamiast miodu u mnie miala byc oliwka a wyszedl...orzech wloski sredni :P No ale i tak efekt fajny. Czy te maski afrykanskie to pamiatki z podrozy na Czarnmy Kontynent, czy tez dopiero zapowiedz tej podrozy? Asiulek 27 - Witaj! 🌼❤️🖐️!!! Znalazlas nas teraz, czy podczytywalas juz wczesniej? Czy Martynka to jedynaczka, czy ma juz moze jakies rodzenstwo? Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk :) raczej zapowiedz jak na razie ale kto wie ;) Pozdrawiam serdecznie i slonecznie u nas piekna zima(no niestety wciaz) Jaga siedzi na dywanie i ciuma pomarancze cieszy sie przy tym jak dzika :) Ugotowalam jej dzis pyszna zdrowa i multiwarzywna zupę.Tak myslalm ale Jaga zrobila bleeee i rozpryskala buzia wszystko po nowo pomalowanych scianach ,a niech ja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! 🖐️ asiulek! :) witaj 🌻 I napisz coś więcej :) dynia - ja nie przepadam za takimi ostrymi kolorami, choć kiedyś z bratem mielismy pokoj pomalowany tak, że każda sciana miła inny kolor i jeden taki ostry właśnie i nie było źle, a nawet całkiem przyjemnie ;) U kogoś natomiast - np. u Ciebie ;) - często podoba mi się! elffiku - gazety nie znalazłam - mam na myśli ten cynk - choć mimo wszystko byłam pewna, że ją mam. Mam jeszcze jeden stosik gazet, ale pewnie zanim tamten przeszukam, temat będzie pewnie juz nieaktualny ;) Z nowości, to może zacznę od kulinarnych :) Nadka uwilebia jajecznice ( gotowana) , zjada 2 jajka. Wcina z zapalek pulpety plus zmieniaczki, marczewka pokrojoną w kostkę i brukselki :) I rozkochała się w zupkach, gdzie ziemniaki i marczewka pokrojone są w kostki. Te zupki to może już nie jest nowość, ale wcześniej po prostu o tym nie pisalam, z racji, że w ogóle mało pisalam ;) I ostatnio bardzo często nie pozwala się już karmić i chce sama jeść... Oczywiście, nie wychodzi jej to jeszcze za dobrze, ale wie i jak nalożyć jedzenie na lyżkę i nawet czasem jej to wyjdzie bezbłędnie. No i rzecz jasna trafia do buźki :) A nie pisze, bo brak możliwości! Nadka - choć potrafi się sama sobą zająć - bardzo często jak trochę dłużej siedzę przy kompie, zaczyna się niecierpliwić ;) w tym temacie nic się nie zniemiło ;) Poprzesuwały nam się godziny spania. Drzemka wypada między 13-15 i trwa do 16-17. W zw. z tym, poźniej jest kolacja ok. 19.15 i kapiel ok. 20.15. Zasypia ok.21. Nie sama, tego jeszcze się nie nauczyłyśmy, ale jak zawsze w łóżeczku :) Wysyłam na razie, ale może Nadka pozwoli mi coś jeszcze skrobnąć... będę korzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze napisać, że wysypiać się nawet w końcu ostatnio. Nadyjka budzi się srednio 3 razy w nocy!! Dla mnie to luksus po prostu. Mam nadzieję, że czasy mojego wstania nawet po kilkadziesiąt razy w nocy odeszły już na zawsze! Wielokrotnie zastanawiałam się, skąd się bierze ta energia, która pozwala w takich okresach normalnie funkcjonować... Wiecie, że od kiedy Nadka się urodziła tylko 2 razy (!!!!) spalam bez przerwy 5 godzin! Pati - ja obejrzałam film, ale bez podkladu muzycznego i obraz trochę ciemny był, ale i tak byłam zachwycona. Myślę, że z naszych wszystkich pociech powstałby super zespół taneczny :D Mshko - Cieszę się, że mama Cię odwiedza :D i że Twoj Fafik już jest sprawny ;) Dziękuję za gratulacje 🌻 logosm - ja dostałam zdjęcia Stasia, ale już się pogubiłam, czy to Twój Staś czy Fisy! Katrin :) 🌻 zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 3.03 wyjeżdżamy do Warszawy na operację Kuby,która odbędzie się 11.03 i trwać będzie ko 2,5 godziny :( Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin, trzymamy mocno kciuki za Kubusia. Daj prosze znac jak poszlo. Calusy, Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dziękuję....już bardzo się boję :( Wracamy dopiero za miesiąc jak mały dojdzie do siebie po wszystkim i ja troszkę ochłonę. Kuba już dużo mówi i wczoraj nawe mi opowiedział co robił z babcią jak mnie nie było.Tzn.:\"baba pupa\",kaka fu\"-no i już wiedziałam o co chodzi :)......Jest tak żywiołowy i taki majsterek z niego,że hej.....nawet ma młotek i przybija z tatą gwoździe :) Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - krociutko! Rozmawialam z Shalla, ktora sciska Was wszystkie serdecznie i zapowiada, ze po okresie totalnego odciecia od Swiata wywalczyla wreszcie dostep do internetu. Jak tylko podlacza ja w realu (a nie tylko na papierze - zapowiada wielki come back na nasze lamy. Pomyslcie tylko - wyposzczona internetowo Shalla! ;) Alez bedzie czytania!\" :) Ja juz sie ciesze!!! :):):):):):) Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk :) Super ,ze Shalla wraca do wirtualnego swiata:D Naszemu topikowi przyda sie transfuzja ze swiezej (i bardzo wyposzonej zwlaszcza)krewki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Super,że Shslla wraca :) Ja znikam na miesiąc chyba ale już jestem bardzo zdenerwowana i przerażona.Mam nadzieje,że wszystko się uda i dziękuję za trzymanie kciuków. Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, cos ostatnio cicho sie zrobilo. A przeciez tyle sie dzieje! Franek odkad stoi wreszcie pewnie na nogach przemieszcza sie po naszych 60m2 jak lukstorpeda, esplorujac je jakby chodzilo o nowy kontynent. Wczoraj np. odkryl radosc, jaka daje zawijanie sie w zaslone. Gdy ma ochote na troche rozrywki podchodzi do stolika, na ktorym stoi maly odtwarzacz cd, wlacza sobie muzyke (radio albo cd) i tanczy pofukujac do rytmu. Kiedy znudzi mu sie i to - \"porzadkuje\" ksiazki i plyty cv na polkach albo otwiera i zamyka szuflady. Kiedy ma ochote na maly skok adrenaliny, zbliza sie do dwoch ciezkich obrazow stojacych na podlodze. Obrazy oparte sa o sciane i majstrowanie przy nich konczy sie prawie zawsze przyszczypnieciem paluszkow albo przewroceniem ktoregos z nich na siebie... Franio wie o tym doskonale, ale dreszczyk emocji zwiazany z potencjalnym zagrozeniem wyraznie dziala na niego jak magnes... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wlasnie probuje zrobic rozeznanie w zlobkach turynskich. Wyglada mi na to, ze jesli chce poslac Frania do zlobka od wrzesnia, juz teraz musze zlozyc o to podanie!! Czy w Polsce jest podobnie? Czy ktoras z Was rozgladala sie juz za zlobkiem i czy macie na ten temat jakies przemyslenia? Na co zwracac uwage? Kurcze - to dla mnie zupelnie nieznane terytorium... Ach, poza tym wyglada mi na to, ze miejsce w zlobku publicznym to marzenie scietej glowy... Jest ich tylko 49 na prawie milionowy Turyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle... juz od wielu, wielu dni... dziewczyny, czy nie uwazacie, ze nasz topik powiniem nieco zmienic forme? doszlysmy do takiego punktu, w ktorym dalsze pisanie o dzieciach tylko i wciaz o dzieciach jest nieciekawe. same przyznacie, ze inaczej opisuje sie pierwszy usmiech, zabek, kroczek (bo to obserwowalysmy z boku jakby), a zupelnie inaczej sprawa wyglada teraz, bo teraz mamy z dzieckiem juz taki kontakt, ze tego nie da sie opisac !!! poza tym, sadzc po frekwecji, chyba juz wszystkie mamy lekki przesyt i jestesmy odrobinke zmeczone tematem... TERMIN W GRUDNIU spelnil swa role znakomicie, mysle, pozwolil nam byc razem w ciazy i wymieniac pierwsze doswiadczenia swiezo upieczonych mam. ale teraz musimy znalezc rowniez inne rzeczy, ktore nas lacza. nie wiem czy lepiej byloby zalozyc drugi topik, kontynuacje pierwszego, ale o nowym tytule, ktory sugerowalby wyjscie poza temat dzieci... czy moze otworzyc topik zupelnie nowy... wiem jedno: nie wyobrazam sobie zebysmy sie porozlazily i pogubily z nudow, ja chcialabym zebysmy zaczely rozmawiac wiecej o nas samych, o zyciu (ktorego dzieci sa czescia, o tak! ale tylko jedna z wielu !) o tym co nas otacza, o wszystkim !!! nazwijmy go NASZE ZYCIE, CO SLYCHAC ?, JAK MINAL DZIEN ? albo jakos podobnie, najbanalniej w swiecie i spotkajmy sie ponownie. Co Wy na to ??? Nie spodziewam sie, ze o razu rzucicie sie na ten pomysl z entuzjazmem... byc moze w ogole pierwszy wpis po moim pojawi sie za trzy dni :p niewazne... pomyslcie o tym... przespijcie sie z problemem... moze warto cos \"narozrabiac?\" :p a teraz jeszcze krociusienko w nawiazaniu... Asiulek, witaj !!!!! 🖐️ a w ogole jestes tam jeszcze ? nadal chcesz z nami gadac ? zostan z nami i chodz za nami \"na nowe\", jezeli sie zdecydujemy Shalla, czekam z ogromna niecierpliwoscia na twoj come back :) Dynia, chata super, ma swoj klimat, to najwazniejsze ! Katrin, sciskam kciuki z calej sily !!!!!!!!!!!!!!! Nikii, gratulacje :) Ile ci jeszcze zostalo do konca studiow ???? Ile lat? Ile semestrow? I co ty studiujesz ? tabelko, Jasiek wazy 10 kilo (bez paru gramow), mierzy 79 centymetrow i ma 12 zebow (wszystkie czworki !!!) Karenko, jestes juz ???? wracaja mi maile, nie mam pojecia co sie stalo, odezwij sie koniecznie !!!!!! pozdrawiam przyduszona Mysh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! - Myshko Matko! Myshko Rewolucjonistko! Od kogo mogl wyjsc podobny pomysl jak nie od Ciebie! Mnie pomysl zmiany topiku ciut smuci (nawt Kuki bywaja czasami sentymentalne)... Z drugiej strony - jeszcze bardziej martwi mnie cisza, jaka tu ostatnio panuje; wiec, jesli zmiana nazwy mialaby wplynac na ozywienie na laczach, - jestem calym sercem za! :) Tylko, czy na pewno powinnysmy pisac o zyciu codziennym? Moje zycie codzienne to lekka paranoja. Jestem nieuleczalnym pracocholikiem i usiluje byc dobra matka, zona i corka i przyjaciolka. Rezultat - wieczna zagonienie i zalecenie kozetki psychoanalityka trzy razy w tygodniu. Czy to moze byc dla kogos interesujace? :O Sciskam! Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomysł super! Ja w ogole proponowalbym cos jeszcze bardziej odwaznego :) Ale o tym moze na priva :) do wzystkich. Nie che robic reklamy ani antyreklamy innym forom. Czekam na Wasze propozycje :)) Dodam tylko ,ze ja od pewnego czasu juz cos takiego praktykuje i nie jest zle ale to nie to samo co zaprzyjazniona ekipa :D Dajcie odzew czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia - bardzo tajemniczy post. Moze uchylisz rabka tajemnicy a mailu? Czekam z utesknieniem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia, czekam na maila zatem! zobaczymy! bardzo jestem ciekawa, co ty tam praktykujesz i czy i dla mnie to sie nada :p Kuk, mnie tez ta cisza martwi, i juz sie boje, ze jak topik zdechnie, to co ja bez Was zrobie ???? Co do tematu to sie dogadamy! Ja mam wlasnie nadzieje, ze to nie bedzie jakis jeden waski narzucony z gory temat. Najlepiej zeby poruszanych kwestii bylo jak najwiecej, tak zeby temat dzieci byl tylko jednym z wielu. Mozna opowiadac o wlasnym zyciu ale mozna i o Zyciu. ;) Pamietam jak lubilam czytac Twoje opowiesci o doswiadczeniach zwiazanych z szukaniem mieszkania np. i wiele, wiele innych... A co do sentymentow... hm... ja sobie chyba zapisze caly topik na twardym dysku :) przeciez to kawal historii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mysko - ja też o tym własnie myślałam... ze nasz topik może przetrwać, jak będziemy opierać się tylko na naszych pociechach... pomysł, jak najbardziej mi się podoba :D Tylko... nie zmieniałambym w ogóle topiku ;) pozostałabym przy naszym... przy tym... tu czuję się \"zadomowiona\"... ;) A ja ostanio padam... jednak w pojedynkę dużo ciężej jest zajmować się dzieckiem i wszystkim poza nim ... Podziwiam kobiety, które samotnie, z różnych przyczyn, wychowują dzicko czy dzieci. Ja mam eszcze pod ręką jakby co mame, która często jest niezbędna - jak np. muszę iść do piwnicy narąbać węgla i przynieść na górę! - na pewno znalazłabym jakiś sposób - musiałabym!! - ale o ile trudniej by mi było!! :o muszę uciekać, bo Nadka wisi mi już przy kolanach, a poza tym własnie rozpalam w piecu i niestety cos mi nie idzie :o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikii - nie daj sie!❤️ Na pewno rzeczywiscie jest Ci teraz bardzo ciezko, ale zaraz bedzie troche lzej... Wszak juz niedlugo wiosna i przynajmniej palenie w piecach odpadnie! :) Myshko - a jak zamierzasz zapisac topik na twardym dysku? Przyznam sie, ze probowalam juz kiedys przeniesc go na dokument wordowski, ale zupelnie mi nie wuchodzilo. Bardzo boje sie, ze kiedys topick zniknie, a przeciez bardzo chcialabym pokazac go nieco podrosnietemu Franiowi! Jesli podobaja sie Wam opowiesci o zyciu, to ja ostatnio mam ich pod dostatkiem tyle, ze raczej smetne... Z tych mniej smetnych, ale zadziwiajacych. Od tygodnia mieszka u nas (na naszej salonowej kanapie:)) corka kuzyna znajomej. Bardzo sympatyczna dziewczyna, ktora przyjechala do Turynu na stypendium. Wyobrazcie sobie, ze jedyna pomoca w znalezieniu zakwaterowania oferowana przez tutejszy Uniwersytet jest wreczenie listy, w 99% nieaktualnych juz, ogloszen. Od tygodnia obdzwaniamy wszystkie znalezione w gazetach, internecie i przez znajomych kontakty. Trudno w to uwierzyc, ale naprawde nie udalo nam sie jak dotad znalezc dla niej ani pokoju, ani nawet miejsca w pokoju dwuosobowym! Jedyna osoba, ktora oferowala lozko w dwuosobowym pokoju 2x3 m okazala sie takim zdzierca, ze moj maz stwierdzil, ze nie mozna narazac naszej znajomej na kontakt z kims podobnym. (propozycja obejmowala platnosc z gory za trzy miesiace (220 Euro za miesiac) plus platnosc ekstra za sierpien (znajoma wyjezdza stad w lipcu) plus kaucje za ...wrzesien, zwracana 30.09 plus kaucje 50 Euro za ewentualne dodatkowe oplaty, ktore nie zostalyby pokryte z platnosc ijuz dokonanych. Miszkanie znajduje sie na czwartym pietrze, ale klucza do windy nie ma, bo wlascicielka nie chce za nia placic a pralki nie kupi, bo kosztuje za drogo. Jak Wam sie podoba? :):P:P Czasami naprawde mysle, ze nie doceniam jak mi dobrze, skoro mieszkam w wlasnym mieszkaniu i nie musze obtykac z osobnikami podobnego gatunku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-Myszka
Kuk, topik na twardym dysku zapisuje się tak: wchodzisz na obojętnie którą stronę, powiedzmy pierwszą i u góry na pasku narzędzi przeglądarki klikasz Plik, potem Zapisz jako - wtedy pojawia się okienko, w ktorym zapisujesz nazwę pliku (np. TERMIN W GRUDNIU strona 1), typ pliku (powinna być Strona sieci Web kompletna, html, bo wtedy będziesz miała dokładnie całą stronę tak jak tutaj wygląda) i kodowanie jak tam Ci się wyświetla. Jeśli zapiszesz w ten sposób wszystkie strony obecnego topiku, wszystko w jednym katalogu, to chcąc poczytać parę stron, nie będziesz musiała otwierać każdej z nich osobno, bo po otwarciu jednej będą działać przyciski z numerami innych stron, nawet jak nie będziesz podłączona do sieci (tzn nie Ty, tylko komputer :)) W katalogu oprócz plików html będą też foldery o nazwie Pliki + Twoje nazewnictwo, każdy z nich będzie odpowiadał dokumentowi html, a potrzebne są one po to właśnie, żeby wyświetlać stronę tak jakby była w internecie, mimo że w internecie nie jest. Nie wiem, czy to jasno opisałam, w razie czego pytaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 9.000g---75cm---7 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.300g---72cm---12 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 10.500g---77cm---13 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 10.700g---cm?---6 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 10.000g---77cm---7 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---10 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///11.200g---80cm---7 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---12 Stas-----------23.12.04---3640g---53cm---///9.800g---80cm---6 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///12.000g---83cm---3 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g---- ?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---5 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.750g---90cm---8 Wszyscy zaliczyli juz roczek! CZY MAM WPISAC JAKIES POPRAWKI?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dynia, wyslalam Ci maila, ale wrocil... Cholera, ostatnio za duzo maili mi wraca. Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie-Myszko! 🌻 wielkie dzieki zainstrukcje. Wyprobuje jak tylko bede miala chwile. To naprawde kapitalna pamiatka no i ...co tu duzo kryc fajna lektura :) Swoja droga - ciekawe jak funkcjonuja prawa autorskie do Topiku. Gdyby tak na przyklad chciec zredagowac z naszych wpisow ksiazke...? ;) Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Ja też chętnie sobie zapiszę :) Pozdrawiam i kończę pakowanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Juz już zaczęłam zapisywanie :D Nie-Myshko - dzięki 🌻 Kuk - czekam na wiosnę z utęsknieniem już... ;) samo rozpalanie nie jest zle, choć czasem naprawdę jest ciężko... Ale na myśl, że nie będę juz musiała co dwa, trzy dni latać po węgiel ,serce mi się raduje :D hehe... A ten facet od mieszkania, to jakiś wariat!! Ciekawa jestem bardzo, czy uda mu się komuś wcisnąć to jego lożko!! :D nie znam się zbyt na cenach, które u Was \"obowiązują\";), ale on chyba faktycznie przesadził, tym bardziej, że tylko łóżko!! przecież to prawie 1000zł za miesiąc, nie licząc kaucji!! :o 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×