Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Witam wszystkich! Przyjecie roczkowe odbylo sie z wyprzedzeniem ze wzgledu na tatusia i bylo naparwde milutko.Katisiowi dopisywal humorek do samego konca,wycalowala wszystkie ciotki po kolei i tany tany nie bylo konca.Tradycyjnie jak kazdy maluch wsadzila raczke w torta. Zdjecia rozeslane wiec mozecie ocenic same humorek Katsia:-) ;-) Katis od niedawna z uwielbieniem zbiera wszystkie okruszki i musze ciagle pilnowac zebi czegos nieporzadanego nie wsadzila sobie do buzi.Tak samo bylo z konfetti,wytrwale zrzucala ze stolu. ;-) :-) Uwielbia zabawki elektoniczne.W Polsce kupilismy jej baby telefon i jest to aktualnie ulubiona jej zabawka.Nie wytwarza jakichs nieznosnych dzwiekow.Mile melodyjki a po wcisnieciu niektorych guziczkow odzywa sie dziecinny glosik ktory mowi: Halo?Kto tam?Kto tam?Halo?w czym moge pomoc?Halo?Tu operator! Samodzielnie nie stawia krokow ale przy kanapie,lawie wedruje smialo i jak sie zapomni to stoi sama.Jesli jestem w zasiegu jej raczki to patrzy na mnie i po chwili ze smiechem rzuca sie w moje ramiona,zadowolona z siebie! Serdecznie dziekuje za wszystkie zyczenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Pati mam nadzieję,że wypali spotkanie :) .Może jak obejrzę Asię to może mi uda się coś doradzić w sprawie skórki. No my już z listą w ręku od Babci biegamy po sklepach ale pakowanie jak zwykle zostawiam na ostatnią chwilkę ;).Wracamy 6.02 :) Życzymy Wszystkim zdrówka,pozdrawiamy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji roczka dla Katis!! 🌻 🌻 🌻 Zdrówka, radości i odkrywania każdego dnia czegos wspaniałego!! :) elffiku - bardzo się cieszę, że się odezwałaś! :D ❤️ Co do metody Zaklinaczki z usypianiem - mam podobne zdanie! Widziałam program w telewizji. Chodziło o uśpienie dziecka bez przystawiania do piersi. Cóż, efekt był, ale przeżycie koszmarne... Może nie było innego wyjścia z tamtej sytuacji( bo jakie ? ), ale jeśli chodzi o usypianie \"normalne\" , cieszę się, że udało nam się wypracować swoją metodą, akceptowaną przez wszystkich :) A! i pamiętam, że Nadka zaczęła chodzić, wydawało mi się, że powinna o wiele szybciej i więcej spać - ja mam tu na myśli dzień. Z nocnym usypianiem nic nie uległo nigdy w sumie drastycznym zmianom. Ale był taki okres, że ani w głowie jej było spanie, nawet jeśli już padała, dalej resztką sił rwała się do zabawy ;) Teraz spi średnio 1,5 godziny w okolicach południa. Kuk - niech zdrówko do Was szybciutko wraca!! 🌻 Muszę na razie uciekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny przepraszam Was za wczorajszy tak pełen różnych pomyłek tekst!!! :o Spieszyłam się. Przeraziłam się, jak to przeczytałam. Dynia - dzięki za fotki! Naprawdę super! :D Schmetterling - ja nie dostałam fotek :( mój e - maile jest pod nickiem. Bardzo proszę! Ja też chcę zobaczyć Katis!! Nadka trochę choruje. Byliśmy w środę u lekarza. We wtorek zaczęła jeszcze trochę kaszleć i miała stan podgorączkowy. Lekarz stwierdził wirusówkę. Tak naprawdę to nie wiem do końca co to takiego. W każdym razie leczymy się. Nadyjka ogólnie humor ma ok. Zielona kupka skończyła się w dzień wizyty u lekarza. I wymiotów póki co też nie ma. Zostało za to zaczerwienione garło i wspomniany kaszel. Mam nadzieję, że uda nam się z tego wyjść bez antybiotyków!! Parę dniu temu Nadka była u babci, w czasie gdy my ganialiśmy z załatwianiu różnych spraw. Wracam po nią, jeszcze dobrze nie weszłam do domu, a babcia woła: Nadka powiedziała \"szafa\"! Udało jej się to parę razy pod rząd, ale przy nas już tylko wychodziło jej \"sza\" i takie cichutkie \"fa\" . Babcia stwierdziła, że to nie to. No i teraz przy każdym spotkaniu babcia prowadzi Nadke do szafy i słychać \"sza - fa\", oczywiście z ust babci ;) I znowu muszę uciekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Torcik cytrynowo-kokosowy Galaretka o smaku cytrynowym, 2 opakowania 300 g wiórków kokosowych 1 duży kefir 500 ml 1 szkl. śmietany 30% 3/4 szkl. cukru biszkopty Galaretki rozpuścić w 2 szkl. wody, ostudzić. Wiórki połączyć z kefirem i pozostawić na 30 minut. Śmietanę ubić z cukrem. Wiórki połączyć z Galaretką i śmietaną. W tortownicy ułożyć biszkopty. Na biszkopty wyłożyć masę. Wstawić do lodówki na około 2 godziny. Czas oczekiwania: 30-40 minut. Czas chłodzenia: 120 minut. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 9.000g---75cm---7 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 8.790g---72cm---11 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 10.000g---76cm---12 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 10.700g---cm?---6 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 9.000g---76cm---6 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---10 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///11.200g---80cm---7 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---12 Stas-----------23.12.04---3640g---53cm---///9.000g---78cm---6 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///10.800g---81cm---3 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g---- ?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---5 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.750g---90cm---8 Czekamy na dane Leona! Shalla---------------10.11----------Anastazja---------ROCZEK Nikii----------------21.11----------Nadia---------------ROCZEK Micka--------------28.11----------Jacqueline---------ROCZEK Elfik----------------28.11----------Amelia--------------ROCZEK Katrin--------------03.12---------Jakub---------------ROCZEK Mysh---------------07.12----------Jan-----------------ROCZEK Lonka--------------08.12----------Wiktor------------ROCZEK Dynia--------------14.12----------Jagoda-------------ROCZEK Fisa----------------23.12----------Stas-----------------ROCZEK Kuk-----------------23.12----------Francesco---------ROCZEK Salma---------------04.01---------Leon----------------ROCZEK Logosm------------12.01----------Stas-----------------ROCZEK Schmetterling----17.01----------Kathrin-------------ROCZEK Pati----------------25.01----------Joanna--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Ostatnio brak mi czasu na internet , jednak nadal chetnie was odwiedzam. Mam jednak prosbe -------------wszystkie dane kierujcie do: tabelki-- poniewaz nie zawsze czytam wszystkie wpisy i moge czasami kogos ominac. Byloby to dla mnie wielkim ulatwieniem. Pozdrawiam.... Ciesze sie , ze maluszki tak wspaniale i zdrowo rosna. Czyz to nie interesujace jak te calkiem malutkie pociechy dogonily swych rowniesnikow! Jaka natura jest niepowtarzalna i nadzwyczajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, Bardzo Wszystkim dziękije za życzenia w imieniu Stasia- dziś wszytskie wydrukowałam i włożylam Stachowi do albumu z pamiątkami z jego pierwszego roku. Katis- Wszystkiego Dobrego, Rośnij zdrowo, zawsze bądż uśmiechnięta i szcześliwa a u nas - jesteśmy po przeprowadzce i powiem szczerze to byl koszmar albo nawet gorzej. Kuk współczuje ze to jest przed Tobą. ale najpierw o urodzinach Stasia- na urodzinach było 27 osób w tym 15 dzieci i zabawa naprawdę byla znakomita dla dzieciakow- balony czapeczki inne akcesoria zrobily nastrój i dzieciaki świetnie sięczuły i bawiły. Mam nadzieje, że Stachu z tego coś zapamięta. A następny dzień czyli piątek był pierwszym dniem przeprowadzki i z uporządkowaniem wszystkiego , no prawie wszystkiego trwała prawie tydzień czyli do wczoraj ale na szczeście juz po wszystkim. Za to Stachu bardzo żle to zniosl, on juz od kilku miesiecy nie budził się w nocy a teraz 3-4 razy i płacze- biorę go na rece i dopiero wowczas się spokaja. W dzień też jest niespokojny- marudny i wyrażnie teskni za starym, a mowi się ze starych drzew się nie przesadza a tu takie malutkie dziecko też tak żle znosi przeprowadzkę. Muszę Wam powiedzieć że Michalek też nie najlpeij to znosi- tez się budzi w nocy, spać nie może a rano musi w stać do szkoły. Ale mam nadziej, ze po feriach juz wszystko wróci do normy. Dziewczyny odnośnie grajacych zabawek- to Stachu bardzo lubi bębenek chico, i żyrafę a reszty nie rusza- podobnie jak Jasiek z chodziak grajacej kosoli się po prostu bał . Dla niego ulubione zabawki to garki, lyzki i inne sprzety kuchenne. Podobnie jak Jaga ubielbia bawić się płatkami Kuk ale mialas przezycie z palącym się pokojem- nawet nie mogę sobie wyobrażić co musiałaś przezyć. Wiem pewnie pomyslisz , że jestem jakas nienormalna ale ja uważam że to Twoj Tata czuwa na d Franiem i jest jego Aniołem Stróżem ale się rozpisalam pozdrawiam serdecznie i życze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia dla Kati 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dynia - Jagódka jest prześliczna !! Widać po puckach jaki ma dobry apetyt :) bedziesz chłopaków kijami odganiała jak zaczą sie kochać w tych habrowych oczętach :) ja też nie dostałam zdjęć katrin :( co do zabawek i zabaw - Amelia w sumie bawi się wszystkim - od garnków i drewnianej łyzki począwszy na powiedzmy pianinku z głosami zwierząt czy jeździku fishera kończąc :) ma trochę tych grajacych zabawek - jak chyba każde dziecko .... mi one aż tak strasznie nie przeszkadzają - dbam jednak o to, zeby nie zabrakło jej również powiedzmy klamerek czy pokrywek od słoików do zabawy :) z zabawek taką mini farmę fishera - płotek, 3 zwierzątka + chłopczyk z taczką - jak ona cudownie się tym bawi :) naśladuje nasze ruchy wykonywane zabawkami, wstawia do zagrody, \"idzie\" i \"je\" zwierzakami :) a chłopczyka bierze do rączek i kiwa nim na wszystkie strony tańcząc przy tym :) a to przez to, ze ja zawsze biorąc go śpiewam jej piosenkę z bajki mali odkrywcy (te postacie są z tej właśnie bajki) :) lali jeszcze nie przykrywa ani nie karmi :) ale uwielbia jednego bobaska - wszystkie inne prawie mogłyby nie istnieć :) nosi go po całym domu, tuli, lula do snu :) słodka jest wtedy :) jak chcę ja zajać na jakeiś 10 minut daję jej ... kilka ubranek :) uwielbia ciuchy :) rośnie nielada strojnisia :) zakłada sobie wszystko co wpadnie w jej rączki na głowę i szyję i mizdrzy sie przed nami, zalotnie sie uśmiechając - rozkosz patrzeć :) czasem tak dopadnie swój kosz z brudna bielizną i siedzi przy nim dobre 10-15 minut :) najpierw wszystko rozrzuca, potem \"ubiera\", nastepnie zaś roznosi po całym sowim pokoju lub po mieszkaniu ... inna wersja zabvawy ubrankami myshowego jasia ... :) nikus - mam nadzieję, że Nadka szybko wróci do zdrowia logosm - dorbze, że przeprowadzkę macie wreszcie za sobą ... oby obaj chłopcy jak najszybciej przyzwyczaili sie do nowego miejsca i zaczęli czuć sie jak u siebie ! dziewczyny z wschodu i południa kraju - jak tam u Was temperatury ?????????????? Shalle pewnie całkiem zasypało .... jak dla mnie juz u nas jest wyjatkowo mroźna zima .. brrr .. w tv pokazują w naszym regionie 0 stoppni - tak naprawdę dziś w dzień było -6, wieczorem -8 ... do tego ostry zacinajacy wiatr i padający marznacy deszcz :( okropność ... jak tu znieść mrozy sięgajace 20 i 20-kilku kresek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwilke przed spaniem i widze prosbe o zdjecia... przepraszam za przeoczenie,nie bylo zamierzone.Nie mialam waszych adresow!Zaraz wysle i bardzo prosze rowniez podeslac mi kilka fotek waszych maluchow! Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo!:D Na poczatku wszystkiego najlepszego dla Katis z okazji pierwszych urodzinek!!!! Spóźnione ale sczere. wszystkiego dobrego kochana1 Duzo zdrowka , szczescia, rosnij duza w atmosferze sczescia i milosci!! Jestem tak zakrecona ze nie mam czasu nawet wejsc na kafe i poczytac. A co dopiero skrobnac co tam u nas. Dynia- Jagódka jak zawsze urocza! Przesliczne fotki:) Katrin, Schmeter- nic nie dotalam na maila. Wysylalyscie jakies zdjecia ostatnio? Katrin, Nikii- mam nadzieje ze uda nam sie spotkac 4 lutego!! No to z roczkiem juz tylko my zostalismy:) Jejku jak to zlecialo. Szok. pozdrawiaqm cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeszcze raz dziekuje za wszystkie zyczonka!!! Pati! Wyslalam Tobie tez tylko nie na ten adres ktory masz pod nickiem ale pod ten drugi! Jesli tam tez nie masz to daj znac,wysle jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pati :) napisałam na e-mail :) też mam nadzieję, że uda nam się spotkać! Idę położyć Nadyjkę. Jutro musimy zamówić wizyę domową, bo nie jest za dobrze. Wymioty na razie się nie powtarzają, ale kaszel się nasila :( Spijcie dobrze ;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Schmetterling :) - dziękuję bardzo za fotki! Jak tylko będę mogła, coś wyślę. Miałam to zrobić już pare dni temu, ale wciąz nie mogę wybrać się do miasta, żeby zeskanowć zdjęcia :o U nas rano ok. 8 było -20. Teraz jest - 16. Śnieżnie i słonecznie :) Pięknie, choć zimna nie znoszę ;) Mam pytanie : czy któreś z dzieci nie chce pić mleka?? w ogóle? Nadka nie chce. Z mlecznych rzezy, tylko danonki lubi. Kaszek też nie chce. Z ledwością udaje mi się podać jej kaszkę ryżową, ale też tylko z dużą porcją starkowanych jabłek. W związku z tą niechęcią do mleka, mam problem przede wszystkim z kolacją. Jeśli nie ma mowy o zjedzeniu wspomnianej kaszki ryżowej, daje jej parówkę. I ją zawsze zjada. Ale przecież nie będę jej codziennie podawać porówki na kolację!! Jak wyzdrowieję, spróbuje robić jakieś potrawy na mleku, ale wcześniej i tak muszę sprawdzić czy to czasem nie z jego powodu były te nocne wymioty, więc zanim cokolwiek zacznę działać konkretnego, minie trochę czasu. No właśnie - może ktoraś ma podobny problem i jakieś pomysły kulinarne?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 NIKII.....Kuba też poza cycuniem nie je mleka.Na Danonki jest uczulony i tylko czasem zje Bakusia.Ja daje mu kanapki na śniadanie i kolacje z różnymi wędlinami i z żółtym serem bo wyczytałam,że powinny maluchy jeść dziennie conajmniej 1 plasterek sera żółtego,czasem też zje jajko na miękko.No tu u Dziadków to nie ma problemu je wszystko :) Ostatnio wypróbowałam kaszkę z kuleczkami ryżowymi i tak 2-3x w tygodniu udaje się zjeść ok 150g na kolacje tej kaszki.Może też spróbuj? Pozdrawiam z mroźnej Warszawy brrr..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKO.....Kuba waży już 9,400 :) i ma 77cm wzrostu :) ale pięknie dogonił wszystkie forumowe maluchy.Według neonatologa powininen ważyć dopiero 4,500-5,000 i mierzyć 65cm :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Katrin, to jest niesamowite i cudowne strasznie !!! Brawo Kuba ❤️ :) Nikii, Jasiek tez nie chce pic mleka i ja juz jakis tydzien temu calkowicie zrezygnowalam z proponowania mu butli. Zamiast tego daje mu serki i rozne kremy Nestle, najwazniejsze ze te specjaly zawieraja okolo 80 % mleka. Ja mam chyba ulatwione zadanie, bo tutaj jest ogromny wybor takich rzeczy dla dzieciakow, ja jeszcze nigdy nie siegnelam po Danonki! Ale zdarza mi sie dawac mu sprobowac moj wlasny jogudt Danona albo ulubiony serek jagodowy :) Od czasu do czasu proponuje mu kaszke, o smaku waniliowym albo czekoladowym, ale nie zawsze zje... w kazdym razie u nas na sniadanie i na \"druga\" kolacje zawsze teraz sa te serki itp. no i jezeli zdarza sie, ze Jasiek nie chce ich rano (bo on rano to w ogole moglby bez jedzenia zyc, jak jego oboje rodzice ;) ) wiecie co, kompletnie siadl mi internet i nie wiem kiedy go bede miala spowrotem... na razie pisze z komputera Myszonia... trzymajcie kciuki, zebysmy jak najszybciej uporali sie z problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinko :) ogromniaste gratulejszyn dla P uchatka :) nie wątpiłam w jego mozliwosci ani przez moment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dziękuję :) My też jesteśmy dumni. Kuba u dziadków polubił na śniadanie granulowany serek biały ze szczypiorkiem może i Ty Niki spróbujesz dla nadyjki? Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj- naj- najlepszego z okazji urodzin dla Stasia i Katis! Ja znowu spozniona z tymi zyczeniami eh! Jutro urodzinki Aski - wiec ja moze juz dzisiaj przesle wielkiego buziaka! Mam podly nastroj, bo jestem na wypowiedzeniu :( Bardzo niefajne jest, ze musze jeszcze chodzic do pracy, a nie mam juz nic do roboty poza ogladaniem jak nasza polroczna praca idzie na marne! Chetnie posiedzialabym sobie w domu i nacieszyla Stasiem. Stasio raczej sie zabawkami nie bawi tylko roznosi je po calym domu. Mowimy sobie, ze tajfun to przy Nim nic. Najbardziej lub wkladac rozne rzeczy w otwory. Ostatnio, gdy usiluje sie w lazience uszykowac On z drugiej strony drzwi u dolu przeklada przez otwory wentylacyjne pisak i czeka, az zrobie to samo. Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ostatni najmłodszy roczniaczek z zimowej listy :D Asienko wszystkiego co najlepszę,zdrówka,usmiechu i żebyś rosła na schwał rodzicom kochanym ❤️ 🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asienko z okazji Twojego święta dużo zdrówka, samych radosnych dni i wielu sukcesów!! ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Asia - sto lat żebyś zawsze byla taka pogodna i szcześliwa jak jesteś teraz moc uscisków od Stacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne życzenia wsyztskiego co najlepsze dla naszej najmłodszej choc nioe najmniejszej ( :) ) Asieńki śle Amelia z rodzicami 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kolorowego dziecinstwa i usmiechu na twarzy kazdego. Wszystkiego co najlepsze rowniez dla Ciebie Kati. Z opoznieniem ale szczerze z glebi serca. Dziewczynki rosnijcie zdrowe i radosne. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nie odzywalam sie chwile ale oczywiscie czytam Was regularnie. Ja probuje pokonac w nierownej walce nieprzyjemne przeziebienie. To co mnie cieszy to fakt ze pomimo grypy jakis czas temu u mojego meza i tego przeziebienia ktore meczy mnie, Olek jest zdrowy jak ryba. Od pediatry uslyszelismy ze Olek jest za duzy! Tzn za duzo wazy jak na swoje niecale 4 miesiace bo az 7200 g. Wzrost OK. Rozmiar czaszki jak u 5,5 miesiecznego niemowlaka. Tylko nie uslyszalam co mam z tym robic. Karmie go tak jak zalecila pediatra a on rosnie jak na drozdzach. Jak zacznie chodzic to wszystko zrzuci. Jednak kolezanka uswiadomila ze nie moze wazyc za duzo przy pierwszych probach chodzenia bo jego stawy moga nie wytrzymac obciazenia. Co za stres. Elffik o co chodzi z ta metoda zaklinaczki? Ja nie mialam okazji ogladac tych programow wiec nie mam zdania, ale ona w ksiazce wyraznie podkresla zeby nigdy nie zostawiac placzacego dziecka samego. Wyraznie krytykuje metode Febera czyli te w ktorej pozwala sie dziecku wyplakac bez brania go na rece. W tych programach pozostawia zatem placzace dzieci same sobie? Kuk jak tam Wasze samopoczucie? A co do anybiotykow to mam podobne zdanie do Twojego. Tym bardziej ze mi zawsze powtarzano ze w przypadku infekcji wirusowych antybiotyk nie skutkuje. Jedyne co wtedy pomaga to lezenie, picie soku z malin, herbatki lipowej, mleka z miodem i tego typu metody. Czyli porzadne wygrzanie sie i danie organizmowi szansy na to zeby sam zawalczyl. Na ale skoro juz antybiotyk to koniecznie z czyms w rodzaju Enterogerminy, bo roznica z tym lub bez tego jest spora, ale to z pewnoscia wiesz. Katrin jestescie dla mnie dowodem na to ze specjalisci nie zawsze maja racje. I to jest dla mnie pocieszajce. Caluski dla Kuby! I duzo duzo zdrowka dla waszystkich mam i dzieciaczkow! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dziękuję Karen ko :) Dziewczyny mam dylemat.Jak wiecie Kuba miał zabieg jakiś czas temu i za rok mamy udać się na kontrole w celu ustalenia terminu operacji.Ja wczoraj skonsultowałam się z lekarzem przez maila i ten sugeruje konsultacje tu i przyspieszenie operacji.Co mi radzicie: iść tu czy czekać rok u siebie?Tak jestem skołowana nawałem informacji i skutkami nie leczenia[o tym nie ma mowy],że nie wiem co robić :( Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×