Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

You tuberka Ewelina be'glashes oglądacie ? Przepiękna

Polecane posty

Gość gość

Oglądacie ta dziewczyne ? To Polka mieszkająca w Berlinie ma chłopaka Niemca , śliczna jest jak lalka barbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jak żywa lalka barbie ciekawa uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się podoba , ulozyla sobie fajnie życie dziewczyna, ma faceta jak się należy Niemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze zadko dodaje filmy ale ma sporo pracy bo ogarnia dom i pracuje w kiko ( salon marki w Berlinie gdzie jest makijazystka ) i proszę założyłam temat żeby fajnie pogadać a nie obrażać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po obejrzeniu dosłownie 15 sekund jej haulu stwierdzam, że na pewno nie będę jej oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty gadasz super dziewczyna , ja się cieszę ze ma super chłopaka i ma pieniądze na wyjazd do Ameryki na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że się nadmiernie ekscytuje ale aż serducho rozpiera ze takie piękne dziewczyny się rodzą w Polsce i tak im się dobrze żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda jak się wymaluje to jest piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadaj jakie ona ma rysy jaki nosek mały :( Boże czemu ja taka nie jestem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie nie jest w moim stylu. W sensie, nie chciałabym wyglądać tak jak ona, bo jakoś tak... meh... No, nie mój styl. Zaraz obejrzę jej jeden filmik i zrelacjonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dobra, obejrzałam tylko parę sekund i jakoś nie chce mi się dalej (bo nie przepadam za takimi kanałami), ale tak jak już mówiłam. Nie w moim stylu. Nawet pod względem samego bycia. I jeszcze jedno pytanie, w którym nie chcę być nieuprzejma, nie odbierajcie tak tego, ale co w zasadzie jest w jej urodzie takie, że się nią zachwycacie? Wygląda jak lalka Barbie. I co w związku z tym? Bo ja totalnie tego nie łapię. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wygląda jak marzenie każdej dziewczynki :( mam kompleks na punkcie slicznych blondynek z biustem :( najpierw moja idolka była doda a później każdą szczupla blondynka : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się, że każdej, ale każdy woli co innego. ;) W każdym bądź razie, czekam na jeszcze inne odpowiedzi, bo chcę poznać opinie paru osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak paru osób jak ona ma mało widzów jak na ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak, ale może znajdzie się tu parę osób, które stwierdzą, że im się podoba i otrzymam odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat to jakiś żart? :D Po tych wstępach spodziewałam się kogoś z urodą anioła, a zobaczyłam podstarzała tandetną plastikową, tlenioną solarówę, mocno zaprzyjaźnioną z chirurgiem plastycznym :D Ten temat to chyba reklama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dla mnie jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam dziewczyny to nikt nie dogodzi , jedną wyzywacie ze nie takie wykształcenie inna znowu gruba locha, ta znowu "plastik " :/ masakra wam to nikt nie dogodzi wy tylko perfekcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna jest atrakcyjna i z pewnością większość facetów tak stwierdzi, ale tez nie chciałabym wyglądać tak jak ona. Zbytnio zrobiona, bardziej podziwiam dziewczyny, które z natury wyglądają pięknie. Te krechy na powiekach, makijaż wakacyjny :o serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie przeciętny typ urody."Wyróżnia" się tylko dlatego, że ma tonę tapety, długie blond włosy i się stroi. Ogólnie bez tej otoczki, raczej jest niezauważalna. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--------------------------################&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie ładnie zrobiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się ona podoba , fajnie starannie umalowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×