Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Witam Serdecznie Wszystkich. Potrzebuję pilnie pomocy.

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich którzy to czytają. Pilnie potrzebuję pomocy. Przez kilkanaście lat mieszkałem w Anglii niestety przez problemy rodzinne nie zdołałem odłożyć żadnych pieniędzy. Wróciłem do kraju po czym cała rodzina się odemnie odwróciła. Nie wiem gdzie mam szukać pomocy. Nie mam dachu nad głową, nie mam co jeść. W Polsce nie mam nikogo. Znalazłem pracę którą zaczynam od przyszłego miesiąca lecz mój start to piekło. Nie myślałem nigdy o tym ze na takich portalach będę szukał pomocy. Posiadam Polskie konto w banku założone w zeszłym tygodniu. Bardzo proszę o pomoc. Wiem ze jeżeli ktoś zwrócił by się do mnie po pomoc to zawsze pomogę jak tylko mogę. Jestem naprawdę w sytuacji podbramkowej. Jeżeli ktokolwiek ma źle skomentować to co napisałem niech tego w ogóle nie komentuje. Nikt nigdy nie wie kiedy może znaleźć się w takiej sytuacji. Pozdrawiam. Ps. Przepraszam ze piszę takie rzeczy na portalu dla kobiet ale w męskim świecie pomocy na pewno nie otrzymam. Dodam jeszcze ze mówiąc o tym ze rodzina mnie znienawidziła, nastąpiło to po tym jak powiedziałem ze jestem gejem także proszę nie wyśmiewajcie mnie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×