Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baby bez morałów

Baba za odpowiednią kase zrobi WSZYSTKO, kwestia sumy

Polecane posty

Gość gość
A teraz dla przeciwwagi dwaj bożyszcze, którzy zostali przez baby ocyganieni. Przed państwem Pitt i Depp oraz ich romantyczne cytaty: Pitt - "Do you know how you tell real love? It's when someone else's interest trumps your own" (wiesz co to jest prawdziwa miłość? gdy interes drugiej osoby przebije się ponad twój własny) X Depp - "There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for? The answer to each is the same. Only love" (są cztery pytania o życiowe wartości. co jest święte? z czego jest zrobiona dusza? dla czego warto żyć? odpowiedź za każdym razem jest ta sama. tylko miłość) X Z tego jasno wynika, że kto jest romantykiem to choćby miał mordę Pitta i jego miliony to baba cię ocygani. Kobiety trzeba traktować jak szmaty, bo to bezlitosne qrwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie czwarte pytanie cymbale od banałów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co Ty ,wymagasz od niego ,żeby umiał policzyć do czterech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko?czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny prawiku, żadna cię nie chce wię musisz się wyżyć na kafe? Naprawdę myślisz że jakby kobieta zaproponowała facetowi że zapłaci mu za zrobienie czegoś to żaden by się nie zgodził? Heheh. Heh. To nie zależy od płci kurzy móżdżku, tylko od wychowania. Mam nadzieję, że nidgy nie będziesz miał córki, jeśli zamierzasz zepsuć jej życie, wtłaczając do głowy pierdoły w stylu tego jak powinna się szanować, słuchać mężczyzn, morda w kubeł, co tydzień do kościółka z mężusiem a seks tylko po ciemku i żeby faceta zaspokoić. Typowa polska cebula, otwórz oczy autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażcie mi kobiety ile jest par gdzie facet pracuje ciężko a kobieta leży, a ile jest par gdzie jest na odwrót. I weźmy pod uwagę pary bezdzietne by nie było pieprzenia o porodach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to w 95% pasożyty, wydawać czyjeś i używać czyjeś TAK, pracować NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj koleś. I niech sobie będą pasożytami, albo i księżniczkami, pod warunkiem, że księcia na ich utrzymanie stać. Mojego męża stać na samochód, który spala powyżej 20 litrów na setkę i stać go też, żebym ja nie pracowała. Ja mam po prostu pięknie wyglądać i pachnieć. Taki jest podział obowiązków. On się mocno narobi, dlatego jak przyjdzie ze szpitala, to w domu smaczne jedzonko, kawusia z domowym ciastem, czyste ubranko. A co ty szczylu myślałeś, że taka robota, to nie robota? Jak się ma męża na stanowisku, to trzeba się mocno starać, żeby zapewnić mu wszystko, czego sobie nasz książę zamarzy. Miałabym iść do byle jakiej roboty, a do prowadzenia domu na poziomie przyjąć Ukrainkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż to zwykła skórwiel. Bo tylko skórwiela stać na taki samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaki temat a co to kogo obchodzi. Autor zakłada obleśne tematy jak dewaota w starczym wieku z upośledzeniem wynikającym z tego zaawansowanego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.23 i tak on cie rzuci lub zdradzi tępa peezdo, jesteś psującym się gòwnem które za pare lat zostanie wymienione na młodszy model, typowa tępa pipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Cóż.. ciebie to nawet żadna teraz nie chce nawet do grabienia w ogródku. Powinieneś wreszcie wziąć na klatę swoją mierność, coś zrobić w swoim marnym życiu zamiast wypisywać te dyrdymały na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co za tępe ciele z ciebie..... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No... żałosnym cielęciem to ty jesteś k***sku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia sumy można się potargować, a wychowania autor textu do końca będzie sobie trzepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×